Lider Siirt Seyahat Gaziantep Otobüs Seferleri

Lider Siirt Seyahat
 
 

Lider Siirt Seyahat Gaziantep Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
342
328 97 97

Lider Siirt Seyahat

444 77 56
Atatürk Bulvarı Özbel İşhanı Siirt
0484 223 33 33 - 223 44 44 - 223 55 55

“Kaliteye giden yol”

Lider Siirt Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Lider Siirt Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok il ve ilçesinden Siirt’e seferler düzenleyen Lider Siirt Seyahat, İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Sivas, Osmaniye, Adana, Hatay, Mersin başta olmak üzere pek çok il ve ilçeden seferler gerçekleştiriyor. Araç filosunda yüksek teknolojili ve son model otobüslerin yer aldığı Lider Siirt Seyahat, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla tercih edebileceğiniz bir otobüs firması. Özellikle hizmet kalitesine büyük bir önem veren Lider Siirt Seyahat, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor. Lider Siirt Seyahat, alımı oldukça meşakkat isteyen D1 yetki belgesine sahip. Bu sayede Lider Siirt Seyahat, kalite ve güvene ne kadar önem verdiğini bir kez daha ortaya koyuyor.

Lider Siirt Seyahat’in Araç Filosu

Travego 17 SHD

Travego 15 SHD

Lider Siirt Seyahat’in Otobüste Sunduğu Hizmetler

İnternet

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

WC

TV (Genel)

Digiturk

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (MIT)

Lider Siirt Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Lider Siirt Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Lider Siirt Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
60Puan
25%
25%
5%
15%
30%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" kemalll