Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Otobüs Seferleri

Lüks Gümüşhane Turizm
 
 

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
456
213 44 29
Müdüriyet
456
213 76 76
Otogar
456
213 29 29
456
721 51 82
456
611 20 02
456
711 67 54

Lüks Gümüşhane Turizm

444 44 29
Belediye Otogarı No:7-8 Gümüşhane
0456 213 29 29 - 213 44 29

“Sizlerle el ele daha güzele”

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Adını zengin gümüş yataklarından alan Gümüşhane’de, 2006 yılında kurulan Lüks Gümüşhane Turizm, Gümüşhane ve Gümüşhanelilere hizmetlerini, ülkemizin pek çok iline gerçekleştirdiği seferlerle sürdürmeye devam ediyor. Uzun yolculuklara keyif katan 112 konforlu otobüsüyle Lüks Gümüşhane Turizm, kaliteli hizmet anlayışı ile misafir memnuniyetini en üst düzeyde korumaya özen gösteriyor.

Ülkemizin dört büyük şehri olan İstanbul, Ankara, Bursa ve Samsun’a Lüks Gümüşhane Turizm ile güvenli, konforlu ve huzurlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yolcularının güvenini arkasında hissederek Tüm Türkiye’ye yolcu taşımayı hedefleyen Lüks Gümüşhane Turizm, misafirlerin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümleri geliştiriyor. Kaliteli ve güvenli hizmet sunan, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Lüks Gümüşhane Turizm, bu konuda bekleneni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için yolunda emin adımlarla ilerleyen Lüks Gümüşhane Turizm, misafirlerinin güvenliğini de unutmuyor ve bu konuda gerekli tüm tedbirli almayı asla ihmal etmiyor. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefleyen Lüks Gümüşhane Turizm, son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle, hem konforlu hem keyifli hem de güvenli bir yolculuk geçirmenizi vaat ediyor.

Lüks Gümüşhane Turizm’in Araç Filosu

Travego 15 SHD

Neoplan

O403 Mercedes

Lüks Gümüşhane Turizm’in Otobüste Sunduğu Hizmetler

İnternet 

Rahat Koltuk

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

WC

Digiturk

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Lüks Gümüşhane Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Lüks Gümüşhane Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Lüks Gümüşhane Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
76Puan
64%
7%
0%
0%
29%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" mana   10.09.2010 tarihinde tirebolu dan 39 40 ve 46 numaralı kürtün bileti aldım.bana biletlerde yanlışlık olmaz internet üzerinden alınıyor dediler.fakat o tarihte günyüzü köyünden otobüse bindiğimizde aldığım 46 nolu biletimin başkası tarafından işgal edildiğini gördüm.bunu otobüs yetkililerinine söylediğimde orduda müşterimiz inecek size koltuğunuzu o zaman teslim edebileceklerini söylediler.itiraz ettiğimde biz ne yapabiliriz dediler.Otobüs yetkileri üslup bakımından çok ukalaca tavırlar sergilediler.sanki o otobüse mecburuz gibi davrandılar.Otobüs personellerinizin üslubuna daha dikkat etmeleri ve daha saygılı davranmaları gerekmezmi? bilet başına 70 tl ödiyerek aldığımız bilet bir yana üstelik fırçada yiyoruz.
not: 46 nolu koltuğum bana giresun da teslim edildi.otobüsün plakası 29 AK 447 bursa otobüsüdür.
o otobüsdeki personelinizi kınıyorum.
"" berre  
"Tek kelime ile lüks hizmet lüks gümüşhanede olur" Misafir   selam umarım bunları okursunuz, ben samsundan yazıyorum hemen hemen diğer firmalarla giitim ama ben böyle hizmet böyle ilgi görmedim bu yüzden başarılarınızn devamını dilerim
gümüşhaneye sevgiler
"Teşekkürler" Misafir   firmanızı cok begendim hep sizinle yolculuk yapmak isterim ve ben gümüşhaneliyim böyle bir hizmet sizde olması beni memnun etti
"Hizmet servis " meryem iskender   ya ben bunca zamandır yolculuk yapıyorum ama gerçekten lüks gümüşhane turizm kadar müşteri memnuniyetini düşünen bir firma görmedim biz istanbuldan gümüşhaneye her ay cezaevine gidiyoruz diğer firmalar gümüşhane merkezde bırakırken bizi lüks gümüşhane yetkilileri cezaevine kadar servis çekip bide geri gümüşhaneye getiriyolar harika yani herkese tavsiye ederim
"Seyahat" kadir demirkıran   erzurumdan gümüşhaneye 05 07 2008 tarihinde otobüs warmı acaba_?
"Seyahat" kadir demirkıran   erzurumdan gümüşhaneye 05.07.2008 tarihinde sefer warmı_?