Gümüşhane Otobüs Bileti
Gümüşhane Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Otobüs Seferleri

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
456
213 44 29
Müdüriyet
456
213 76 76
Otogar
456
213 29 29
456
721 51 82
456
611 20 02
456
711 67 54

Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Gümüşhane otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Lüks Gümüşhane Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Gümüşhane otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Gümüşhane Turizm Gümüşhane şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Gümüşhane otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Lüks Gümüşhane Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Lüks Gümüşhane Turizm firmasının Gümüşhane ve çevresinde 6 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
76Puan
64%
7%
0%
0%
29%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" mana   10.09.2010 tarihinde tirebolu dan 39 40 ve 46 numaralı kürtün bileti aldım.bana biletlerde yanlışlık olmaz internet üzerinden alınıyor dediler.fakat o tarihte günyüzü köyünden otobüse bindiğimizde aldığım 46 nolu biletimin başkası tarafından işgal edildiğini gördüm.bunu otobüs yetkililerinine söylediğimde orduda müşterimiz inecek size koltuğunuzu o zaman teslim edebileceklerini söylediler.itiraz ettiğimde biz ne yapabiliriz dediler.Otobüs yetkileri üslup bakımından çok ukalaca tavırlar sergilediler.sanki o otobüse mecburuz gibi davrandılar.Otobüs personellerinizin üslubuna daha dikkat etmeleri ve daha saygılı davranmaları gerekmezmi? bilet başına 70 tl ödiyerek aldığımız bilet bir yana üstelik fırçada yiyoruz.
not: 46 nolu koltuğum bana giresun da teslim edildi.otobüsün plakası 29 AK 447 bursa otobüsüdür.
o otobüsdeki personelinizi kınıyorum.
"Tek kelime ile lüks hizmet lüks gümüşhanede olur" Misafir   selam umarım bunları okursunuz, ben samsundan yazıyorum hemen hemen diğer firmalarla giitim ama ben böyle hizmet böyle ilgi görmedim bu yüzden başarılarınızn devamını dilerim
gümüşhaneye sevgiler
"Teşekkürler" Misafir   firmanızı cok begendim hep sizinle yolculuk yapmak isterim ve ben gümüşhaneliyim böyle bir hizmet sizde olması beni memnun etti
"Hizmet servis " meryem iskender   ya ben bunca zamandır yolculuk yapıyorum ama gerçekten lüks gümüşhane turizm kadar müşteri memnuniyetini düşünen bir firma görmedim biz istanbuldan gümüşhaneye her ay cezaevine gidiyoruz diğer firmalar gümüşhane merkezde bırakırken bizi lüks gümüşhane yetkilileri cezaevine kadar servis çekip bide geri gümüşhaneye getiriyolar harika yani herkese tavsiye ederim
"Seyahat" kadir demirkıran   erzurumdan gümüşhaneye 05 07 2008 tarihinde otobüs warmı acaba_?
"Seyahat" kadir demirkıran   erzurumdan gümüşhaneye 05.07.2008 tarihinde sefer warmı_?