Konya Otobüs Bileti
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüks Aksel Seyahat Konya Otobüs Seferleri

Lüks Aksel Seyahat Konya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
332
813 38 02
Anıt Meydanı
332
812 17 85
Doğan Aksihar
332
556 20 30
Eski Garaj
332
813 38 00
Tuzlukçu
332
861 20 69
332
881 29 09
332
834 13 05
332
265 01 08
Argıthan
332
889 28 89

Lüks Aksel Seyahat Konya otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Konya otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Lüks Aksel Seyahat Konya online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Lüks Aksel Seyahat Konya otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Lüks Aksel Seyahat firmasının 9 Konya şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Lüks Aksel Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Konya otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Lüks Aksel Seyahat firmasının Konya otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Lüks Aksel Seyahat firmasının Konya ve çevresinde 9 şubesi bulunmaktadır.

 

Lüks Aksel Seyahat Konya Otobüs Seferleri
100 üzerinden
64Puan
49%
5%
2%
7%
37%
Toplam Yorum Sayısı (17)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"AKSEL" cihad cebe   Buraya Puanlama Ve Şikayet Bölümü Koymuşsunuz Umarım Dikkate Alırsınız... Akşehir'de Öğrenciyim Ve Sürekli Firmanızı Kullanıyorum Ankara ' ya Giden Tek Firma Aksel Otobüs Personelinden Yana Sıkıntım Yok Ama Otobüs Her yerden yolcu alıyor ve her yerde yolcu indiriyor Belediye otobüsü değil ki sürekli dursun. en 6 7 yere uğruyor buda bizi bunaltıyor direk ankara ya sefer düzenlemelisiniz ek fiyat konulsa bile zaten ankaranın ucuz olması gerekırken diğer yerlerle aynı fiyat lütfen dikkate alınsın bu mesaj eminim herkes memnun kalacaktır.
"Akse" aksehirli   42u0110 cok konforlu bir arac söförleri tam takım tecrübeli
"Lüks aksel " akçin   süperin süperi helal arkadaş himet için tşkl sunarın bodrum hatın da devamını dilerim her zaman esenlik delerim
"Şikayet" tugba korkmaz   Personelleriniz müşteriye karşı çok saygısız. insanlar sizi mecbur olduğu için değil vazgeçemediği için seçsinler. bunun yolu da otobüsteki personelden geçer. onları eğitmekte size düşer. böyle giderse firmanızı tercih etmeyeceğim. ve unutmayın bir müşterinin memnuniyetsizliği 1500 müşteriye ulaşır.
"ŞİKAYET" tugba korkmaz   2 senedir haftada en az 4 kez otobüsünüzle yolculuk yapıyorum ve sürekli geç geliyor zamanında geldiği çok nadir. müşteri şikayetleri bir fırsattır umarım bu fırsatları değerlendirirsiniz.
"Ne hizmeti, EZİYET!.." mersinli_mesut   Mecbur kalıp kullandığım oldu ama ne yolculuklardı. Ne mola var ne başka bi hizmet servis falan sıfır 8 saatlik yolda hiç mola vermedi. Böyle bi hizmet anlayışı olmaz. Otobüste cep tel kullanmak sakıncalı diyorlar ama şöför kendisi kullanıyor. Uyardığımızda da araç tel i diyorlar. Söyler misiniz araç telinde nokia meledisi olur mu :) Köy dolmuşu gibi yolcu binip inmasi de cabası. Hizmet değil çile var sadece Adı Lüx ama hizmet antiLüx.
"Tebrik" akşehirli   bence hizmette sınır yok
ölümüne akselllllll
"Meraba " ismail daşçı   Lutfen Şikayet Ve dileklerinizi www.luksakselseyahat.com adresimizde yer alan bilgi formuna yapmanızı rica ederiz...

Yada Bu adresten sikayetlerinizi Bildire Bilirsinız bilgi@luksakselseyahat.com ayreten Bilmenizi istediğim Bı bilgiyi sizin le paylaşmak istedim İSTANBUL da artık yenı yerimizde ve kendi yerimizde hizmetinizdeyız ( peron 19 ) Not: SERVİS ARACLARIMIZ MEVCUTTUR

"Tebrikler aksel" Misafir   Tesadüf eseri oldu aksel seyahat ile tanışmam. yıllardır konya - muğla gidip gelirim. simdiye kadar muavin ve şöförlerden bırak bir terbiyesizliği. Anlayıssız hiç bir davranış görmedim. Sürekli güler yüz ve bilgilendirme hiç bir firmada karşılasmadığım bir hizmet. Tebrikler aksel. Umarım zamanla daha güzel yerlere gelirsiniz.
"ŞİKAYET" fatih ERKEN   tek kelime REZİLLİK eskişehirden konyaya 6 saatte gidiyor belediye otobüsü gibi yolcu topluyo yolda weya otogarda fark etmiyor her yerde duruyo ÖZKAYMAK KONTUR 4 saatte giderken aksel 6 saatte gidiyor böyle rezil hizmet hiç bi yerde görülmemiştir HERKESE TAWSİYE EDERİM YOLDAN WEYA TARLADAN BİNEBİLİRSİNİZ BİLETE GEREK YOK