Lüks Adana Seyahat Otobüs Seferleri

Lüks Adana Seyahat
 
 
Lüks Adana Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Lüks Adana Seyahat

444 02 82
 Adana
0322 429 69 69

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
66Puan
50%
0%
8%
8%
33%
Toplam Yorum Sayısı (18)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkürler" mert0190   Geçen hafta İstanbuldan Adanaya gelirken firmanızı kullandık.Aslında sizin araçlarınız biliyorum konfor ve teknoloji açısından pek iyi değildir.Fakat peronda 01 NB 021 plakalı 2011 aracı görünce şaşırdım çok keyifli bir yolculuk oldu inşallah bu araçları daha çok görürüz firmanızda.
"İLK İZLENİM" ozanagma   Daha adamların internet sitesi yok.Bu firmayı nasıl tercih edebilirim.Telefon numaralarını bulabilmek bile ayrı dert.Barajyolundan ya da özaldan servisleride yok.Görecez bakalım yolculuğuda.2+1 Adana-Ankara otobüsündeyim.Gece 12 de.
"Teşekkürler" cengun   herşeyi ile tam hizmet ve pırıl pırıl bir yolculuk yaptım. teşekkürler Lüks Adana, bence diğer otobüs firmaları sizleri örnek almalı, hem personeli hem araçları ile birlikte
her zaman tercihim siz olacaksınız
10/08/2009
cemil can
"" hp   acaba fiyatları bilen varmı arkadaşlar? antalya'dan-adana'ya..
"Otobüs yolculuğu" hamza doğan   Dün Akşam saat 22:30 da Lüks Adana Seyahat otobüsüne 4 yolcumuzu bindirdik. Otobüs haraket saatinden 15 dk. rötarlı kalktı. Otobüs şu anda Konya il sınırı içinde hareket halinde yolcularımız otobüste yolculuk yapıyor. Az önce telefon görüşmesi yaptım İçlerindeki Abim 'Ben yurt dışına otobüsle yolculuk yaptım bu kadar rezil olmadım bu ne biçim firma ne rahatlık, ne de iyi hizmet var bir daha asla bu firmadan bilet alıp yolculuk yapmam' diyor.
Yorum sizin Lüks Adana Seyahat Yönetici ve yolcuları.
Başka söze gerek var mı?
"TEŞEKKÜR" can1   GEÇEN HAFTA ESENLER OTOGARINDAN YER AYIRMAK İÇİN OTOGARA GİTTİM DAHA ÖNCE LÜKS ADANA TURİZM DEN BİLET ALMIŞTIM BENİ BAŞKA Bİ OTOBÜSE BİNDİRDİLER LÜKS ADANA YAZAHANESİNİN ÖNÜNDE BUYRUN ADANA DEDİLER İLK ÖNCE GİTMEK İSTEMEDİM FİRMA DEGİŞTİ DEDİLER ARAÇLARIMIZ SON MODEL DEDİLER İÇERİ GİRDİGİMDE BİŞEYLERİN DEGİŞTİGİNİ FARKETTİM GERÇEKTENDE İSMİ GİBİ LÜKS Bİ GÖRÜNTÜDEYDİ BEYFENDİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIM ÇOK KİBAR VE İLGİLİLERDİ OTOBÜSÜ GÖRÜNCE DAHA ÇOK MUTLU OLDUM SON MODEL Bİ OTOBÜSTÜ VE ÇOK RAHAT Bİ YOLCULUK YAPTIM UMARIM LÜKS ADANA BU BAŞARIYI YENİ PERSONELLERİYLE SÜREKLİ KORUR TEŞEKKÜRLER LÜKS ADANA
"Rezillik" rezalet firma   Dün akşam ist. esenlere geldim. saat 9 gibi ve lüks adana seyehate gittim ve bilet istedim adam bana bilet vermedi otobüs hemen kalkıyor boş yer var gel dedi. parayı şoföre verdi. neyse bindik gidiyoruz hareme geldik yer satılmış yine devam ettik gebzeye geldik muavin bana gelmiş diyor ki abi sizin bilet kapalı yani dolu görünüyor dedi. ee ne yapalım dedim siz ya hostese geçin yada koridora oturun dedi. nereye kadar dedim adanaya kadar dedi lafı uzatmadan ver kardeşim benim paramı dedim saat 12 civarı idi gebzede indim yolda 1 saat bekledikten sonra bi otobüse bindim ankara ya geldim. sabah 9:30 yeni adana ya bindim geldim. yani 3.5 kuruş için insanları rezil etmeye hakkınız yok kardeşim. biraz anlayışlı olun nazik olun ya yeni adanayı örnek alın kendinize.
"Ayıp" Misafir   yaptığınız ayıp, insanları hesaba alın lütfen
"Fazla bilet satışı" Misafir   13,12,2008 tarihli mersinde bulunan mersin seyehat yazahanesinden firmanıza ait bu tarihten 25 gün önce 40 ytl karşılığı mersinden antalya iline seyahat etmek için bilet aldım, yani 13,12,2008 tarihinde mersin yazanesine geldiğimde 31 DH 696 plakalı lüks adana otobüsü perona yanaştıktan sonra 21 nolu koltuğun başka kişiyede sattıkları otobüs şöförü ve muavini sizin yeriniz başkalarına satılmış siz de neyle giderseniz gidin bizi ilgilendirmez dediler. ben de bir bayan yolcu olarak çok zor durumda kaldım. sizin köklü bir firma olduğunuzu biliyordum, devamlı sizin firmanızla yolculuk ediyordum. gecenin saat 23,30 da bir bayanı bu kadar zor durumda bıraktığınızdan dolayı firmanızı kınıyorum. yasak olduğu halde benden başka ayakta antalya iline kadar 5 yolcu daha vardı. okuluma yetişmek için mecbur kalarak antalya iline kadar ayakta yolculuk ettim. bundan sonra firmanızı tercih etmeyeceğim.
"FIRSATÇILIK" Misafir   Kurban Bayramı için bilet almak istedim. Esenler(İSTANBUL) otogarı dolaşıyorum. firmalarda yer bulmak ne mümkün. Dolaşırken bilet fiyatlarınıda soruyorum standart 50 ytl. Son olarak lüks ADANA seyahata girdim. Çok şükür bilet bulmuştum. Alayım dedim, ücret 70 ytl. Adanaya giden firmaların hepsi 50 alırken lüks adana 70 diyordu. Adına bakıpta aldanmayın lüks filanda değil. sadece fırsatçılık yapıyorlardı. Almadım tabi ki. Bu kafayla devam ettikleri sürece Lüks Adana Seyahata uğramam artık. Uçak ücreti erken alırsanız 126 ytl.