Yeni Aksaray Seyahat Konya Otobüs Seferleri

Yeni Aksaray Seyahat
 
 

Yeni Aksaray Seyahat Konya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
332
265 02 02 - 265 02 03 - 444 00 68

Yeni Aksaray Seyahat

444 00 68
Hacılar Harmanı Mah. Yeni Terminal içi No:8/9 Aksaray
0382 215 85 85 - 215 04 04

“Sizlerle her zaman lideriz”

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

19 Aralık 1999 tarihinde Aksaray’da kurulan Lider Aksaray Seyahat, şimdilerde Yeni Aksaray Seyahat olarak yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Kültürel değerlere bağlı, daima gelişimini sürdüren Yeni Aksaray Seyahat, yüksek standartlı, profesyonel ekibiyle, uluslararası normlara uygun olarak kaliteli hizmet veriyor. Misafirlerinin memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı oluşturan Yeni Aksaray Seyahat, her geçen gün kendini yenileyerek, güven unsurunu ön planda tutarak, yolcularını eksiksiz ve kaliteli hizmet ile buluşturuyor. 26’ya yakın son model otobüslerle donatılmış araç filosuyla Yeni Aksaray Seyahat, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya ve Alanya’da bulunan şubeleriyle yurdun dört bir yanında hizmet vermeyi sürdürüyor. Yeni Aksaray Sehayat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Yeni Aksaray Seyahat’in bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Aksaray’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Aksaray’a Yeni Aksaray Sehayat otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Yeni Aksaray Seyahat, otogarlardan da hizmet veriyor. Yeni Aksaray Seyahat’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yeni Aksaray Sehayat’in otobüslerinin tümünde ücretsiz internet ağı hizmeti bulunuyor. Böylece misafirler, yolculukları boyunca isterlerse cep telefonlarından, isterlerse dizüstü bilgisayarlarından ya da tabletlerinden internet erişimi sağlayabiliyorlar. Rahat koltuklarıyla misafirlerine konforlu bir yolculuk sunan Yeni Aksaray Seyahat, koltuk arkalarında bulunan ekran sistemiyle, uzun yolculukları keyifli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Yolcular bu ekranlı sistemlerden isterlerse film izleyebiliyor, müzik dinleyebiliyor ya da oyun oynayabiliyorlar. Ayrıca bazı otobüslerde bulunan WC imkanıyla da, uzun yolculuklarda acil ihtiyaçlar giderilebiliyor. 

Yeni Aksaray Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Yeni Aksaray Seyahat, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Yeni Aksaray Seyahat’in Otobüs Filosu

Travego 15 SHD

Travego 17 SHD

Cityliner

Neoplan Cityliner

Neoplan Starliner

Setra 417 SHD

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Yeni Aksaray Seyahat, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Yeni Aksaray Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Aksaray’ın tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Yeni Aksaray Seyahat otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Yeni Aksaray Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Yeni Aksaray Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeni Aksaray Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden online bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

 


 

100 üzerinden
66Puan
50%
0%
0%
25%
25%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Otobüs hareket saatleri" fahrettin   otobüs hareket saatleri ve onlayn bilet işlemleri aksarayda niye yokki