Kütahyalılar Kütahya Otobüs Seferleri

Kütahyalılar
 
 

Kütahyalılar Kütahya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
274
412 34 58
ELFİDA TURİZM
274
223 14 17
Kuşu
274
531 24 72
274
513 63 66

Kütahyalılar

444 34 43
 Kütahya
0274 513 63 66 - 513 13 20 - 513 63 67

“Değer verir”

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Seyahat, 1984 yılında, Kütahya’nın iki ilçesi olan Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile 42 üye tarafından bir kooperatif olarak kuruldu. İlk otobüsleri Mercedes olan Kütahyalılar Seyahat, kurulduğu günden bugüne son derece özverili, düzenli ve disiplinli çalışması ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kütahya’da hizmet veren Kütahyalılar Seyahat, bugün Kütahya’nın dışına çıkmış ve ulaşım ağını genişletmeyi başarmıştır.

Kütahyalılar Seyahat’in yolcularına sunduğu pek çok hizmet vardır. Bunlardan birisincisi çeşitli güzergahlarda hizmet veren servis hizmetidir. Tüm otobüslerde 3G internet ağı barındıran Kütahyalılar Seyahat, konforlu koltuklarında, yolcularına DVD keyfi yaşatmayı da ihmal etmiyor. Tüm bunların yanı sıra istediğiniz tarzda müziği, yolculuğunuz boyunca dinleme imkanına sahipsiniz.

Kütahyalılar Seyahat otobüs bileti satın alarak, arkanıza yaslanıp, keyifli ve eğlenceli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Kütahyalılar Seyahat, yolcularının istek ve önerilerine her zaman değer veren bir firma oldu. Bu nedenle her türlü istek ve dileğinizi Kütahyalılar Seyahat’in internet sitesine online olarak iletebilirsiniz. 

Kütahyalılar Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Kütahyalılar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak veya sefer saatlerini sorgulamak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
54Puan
33%
5%
2%
18%
42%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"..." cokda.fjfj_caki@live.com   Rezalet bir firma ...
"şoförleriniz ve yardımcı personel hakkında" mehmet kartal   İYİ GÜNLER DEMEKTEN BAŞKA ÇAREM YOK 17/10/2009 SAAT 11:30 ARABASIYLA GEDİZDEN Bİ EMANET BIRAKACAKLARDI VE ARADILAR BIRAKTIK SENDE TESLİM ALIRSIN DEDİLER 11:30 DA GEDİZDEN HAREKET EDEN OTOBÜS 16:05 TE PERONA ZORDA OLSA ULAŞTI EMANETİM VAR DEDİM BUNU KİM BIRAKTI DEDİLER ANLATTIM DEDİLER 20 TL ALALIM DEDİLER. BEN DE BUNU GEDİZDEN GÖNDERDİLER BU PARAYI SİZE VERMEM DEDİM EMANETİN İÇİNDEKİLER 20 TL ETMEZDİ ZATEN. SONRA BİR ADET ŞOFÖR BİR ADET MUAVİN 2 ADETTE ÇOCUK YAŞTA DENİLECEK PERSONEL BAŞLADIK BİZ TARTIŞMAYA HEPSİ PARA PEŞİNDE SANKİ MAAŞLARINI HER AY DÜZENLİ OLARAK BENDEN ALIYOLAR. NEYSE BİRAZ ZAMAN GEÇTİ BİRİ DEDİ 10 TL VER AL GÖTÜR ARTIK PAZARLIK BAŞLADI ARADAN BİRAZ DAHA ZAMAN GEÇTİŞOFÖR DEDİ 5 TL VER BARİ DEDİM VERMEM SONRA NEMİ OLDU ŞOFÖR BAGAJI KAPATTI BASTI GİTTİ BENDE YOLDA GÖRDÜM SELAM VERDİM BIRAKTIM EVE GELDİM EMANETİM ŞU SAAT İTİBARİYLE ONLARDA KÜTAHYAYA BAŞKA OTOBÜS ŞİRKETLERİ GİRMEDİKÇE BUNLARIN GÖTÜ HEP TAVAN YAPACAK BENDE BİR DAHA KÜTAHYALILARA BİNMİYCEM İZMİRDEN UŞAĞA GELCEM ORADAN DA GEDİZ OTOBÜSLERİYLE GEDİZE GELCEM DAHADA OLSA BİNMEM.
SAYGILARIMLA
"Berbat" Misafir   minübüs gibi yoldan yolcu toplanıyor...
"YOLCULARIN BAŞKA YERDE İNDİRİLMESİ" KURTULUŞ COŞAR   MERHABA SAYIN ŞİRKET YETKİLELİLERİ
BENDE KÜTAHYALIYIM GEDİZDEN ŞİRKETİNİZE BAĞLI 05/01/2009 DA AKŞAM SAAT 11 35 ARABASINA YAŞLI OLAN ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BİNMİŞLER VE TELEFONLADA O GÜNKÜ OTOBUS SORUMLUSUNUDA ARIYARAK BUNLARIN YENİ İSTANBUL ÇAYIR OVA YENİ MAHALLEDE İNDİRİRMİSİNİZ DEDİM BANA EVET DEDİLER VE HAVA YAĞMURLU VE BUNLAR UĞRAŞAMAYIZ DEYİP YAŞLI İNSANNLARI YAĞMURUN ALTINDA GEBZEYE İNDİRMİŞLER .

EYER SİZİN MÜŞTERİ ANLAYIŞINIZ BUYSA BUNA DİYECEĞİM BİŞEY YOK LÜTFEN BİRAZDAHA SAYGILI VE MÜŞTERİYE KARŞI GÖREVLERİNİZ YAPARMISINIZ .
İYİ GÜNLER

KURTULUŞ COŞAR
KÜTAHYA GEDİZ KIRANKÖY