Kütahya Otobüs Bileti
Kütahya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kütahyalılar Kütahya Otobüs Seferleri

Kütahyalılar Kütahya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
274
412 34 58
ELFİDA TURİZM
274
223 14 17
Kuşu
274
531 24 72
274
513 63 66

Kütahyalılar Kütahya otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kütahya otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Kütahyalılar online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kütahya otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kütahyalılar Kütahya şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Kütahyalılar otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kütahya otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Kütahyalılar otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Kütahyalılar firmasının Kütahya ve çevresinde 4 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
58Puan
39%
4%
3%
15%
39%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"..." cokda.fjfj_caki@live.com   Rezalet bir firma ...
"şoförleriniz ve yardımcı personel hakkında" mehmet kartal   İYİ GÜNLER DEMEKTEN BAŞKA ÇAREM YOK 17/10/2009 SAAT 11:30 ARABASIYLA GEDİZDEN Bİ EMANET BIRAKACAKLARDI VE ARADILAR BIRAKTIK SENDE TESLİM ALIRSIN DEDİLER 11:30 DA GEDİZDEN HAREKET EDEN OTOBÜS 16:05 TE PERONA ZORDA OLSA ULAŞTI EMANETİM VAR DEDİM BUNU KİM BIRAKTI DEDİLER ANLATTIM DEDİLER 20 TL ALALIM DEDİLER. BEN DE BUNU GEDİZDEN GÖNDERDİLER BU PARAYI SİZE VERMEM DEDİM EMANETİN İÇİNDEKİLER 20 TL ETMEZDİ ZATEN. SONRA BİR ADET ŞOFÖR BİR ADET MUAVİN 2 ADETTE ÇOCUK YAŞTA DENİLECEK PERSONEL BAŞLADIK BİZ TARTIŞMAYA HEPSİ PARA PEŞİNDE SANKİ MAAŞLARINI HER AY DÜZENLİ OLARAK BENDEN ALIYOLAR. NEYSE BİRAZ ZAMAN GEÇTİ BİRİ DEDİ 10 TL VER AL GÖTÜR ARTIK PAZARLIK BAŞLADI ARADAN BİRAZ DAHA ZAMAN GEÇTİŞOFÖR DEDİ 5 TL VER BARİ DEDİM VERMEM SONRA NEMİ OLDU ŞOFÖR BAGAJI KAPATTI BASTI GİTTİ BENDE YOLDA GÖRDÜM SELAM VERDİM BIRAKTIM EVE GELDİM EMANETİM ŞU SAAT İTİBARİYLE ONLARDA KÜTAHYAYA BAŞKA OTOBÜS ŞİRKETLERİ GİRMEDİKÇE BUNLARIN GÖTÜ HEP TAVAN YAPACAK BENDE BİR DAHA KÜTAHYALILARA BİNMİYCEM İZMİRDEN UŞAĞA GELCEM ORADAN DA GEDİZ OTOBÜSLERİYLE GEDİZE GELCEM DAHADA OLSA BİNMEM.
SAYGILARIMLA
"Berbat" Misafir   minübüs gibi yoldan yolcu toplanıyor...
"YOLCULARIN BAŞKA YERDE İNDİRİLMESİ" KURTULUŞ COŞAR   MERHABA SAYIN ŞİRKET YETKİLELİLERİ
BENDE KÜTAHYALIYIM GEDİZDEN ŞİRKETİNİZE BAĞLI 05/01/2009 DA AKŞAM SAAT 11 35 ARABASINA YAŞLI OLAN ANNEM VE KIZ KARDEŞİM BİNMİŞLER VE TELEFONLADA O GÜNKÜ OTOBUS SORUMLUSUNUDA ARIYARAK BUNLARIN YENİ İSTANBUL ÇAYIR OVA YENİ MAHALLEDE İNDİRİRMİSİNİZ DEDİM BANA EVET DEDİLER VE HAVA YAĞMURLU VE BUNLAR UĞRAŞAMAYIZ DEYİP YAŞLI İNSANNLARI YAĞMURUN ALTINDA GEBZEYE İNDİRMİŞLER .

EYER SİZİN MÜŞTERİ ANLAYIŞINIZ BUYSA BUNA DİYECEĞİM BİŞEY YOK LÜTFEN BİRAZDAHA SAYGILI VE MÜŞTERİYE KARŞI GÖREVLERİNİZ YAPARMISINIZ .
İYİ GÜNLER

KURTULUŞ COŞAR
KÜTAHYA GEDİZ KIRANKÖY