scorecardresearch
Kütahyalılar Otobüs Bileti
Kütahyalılar Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kütahyalılar Otobüs Seferleri

Kütahyalılar

Kütahyalılar

444 34 43
 Kütahya
0274 513 63 66 - 513 13 20 - 513 63 67

“Değer verir”

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Kütahyalılar Seyahat, 1984 yılında, Kütahya’nın iki ilçesi olan Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesi ile 42 üye tarafından bir kooperatif olarak kuruldu. İlk otobüsleri Mercedes olan Kütahyalılar Seyahat, kurulduğu günden bugüne son derece özverili, düzenli ve disiplinli çalışması ile hizmet kalitesini arttırmaya devam ediyor. Kurulduğu ilk yıllarda sadece Kütahya’da hizmet veren Kütahyalılar Seyahat, bugün Kütahya’nın dışına çıkmış ve ulaşım ağını genişletmeyi başarmıştır.

Kütahyalılar Seyahat’in yolcularına sunduğu pek çok hizmet vardır. Bunlardan birisincisi çeşitli güzergahlarda hizmet veren servis hizmetidir. Tüm otobüslerde 3G internet ağı barındıran Kütahyalılar Seyahat, konforlu koltuklarında, yolcularına DVD keyfi yaşatmayı da ihmal etmiyor. Tüm bunların yanı sıra istediğiniz tarzda müziği, yolculuğunuz boyunca dinleme imkanına sahipsiniz.

Kütahyalılar Seyahat otobüs bileti satın alarak, arkanıza yaslanıp, keyifli ve eğlenceli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Kütahyalılar Seyahat, yolcularının istek ve önerilerine her zaman değer veren bir firma oldu. Bu nedenle her türlü istek ve dileğinizi Kütahyalılar Seyahat’in internet sitesine online olarak iletebilirsiniz.

Kütahyalılar Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, Kütahyalılar Seyahat’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kütahyalılar Seyahat Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak veya sefer saatlerini sorgulamak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

100 üzerinden
58Puan
31%
12%
9%
12%
35%
Toplam Yorum Sayısı (115)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Degerlendirme" Misafir
Genel olarak ortalama bir yolculuk idi. Tabletler kesinlikle kötüydü.Gidecegimiz yere diger seyahetlere gore biraz gec gittik. Hareket saatinden 30 dk gec hareket ettik. Onun disinda yolcuya saygi olarak iyi diyebilirim.
"Kaba Muavin" Misafir
Yolculuğum iyi geçmedi çünkü muavin çok kaba ve ahlaksız biriydi eskişehirde mola verdik muavin mola süresinin 5 dk olduğunu söyledi ben biletimi alırken özellikle molalı ve mola süresinin 30 dk olduğu için almıştım ama hiçbir tesiste mola verilmedi sadece eskişehir otogarında yolcu almak için 5 dk duruldu 4:30 saat yolculuk için 5 dk ihtiyaç molası çok saçmaydı muavinin yanına gittim ve biletimi alırken molalı olduğu için aldım ama siz mola vermediniz şimdide yolcu almak için durdunuz 5 dk mola diyorsunuz dedim muavin bana çok büyük tavırla mola felan yok molalı Molasız diye bilet alınmıyor nerden uyduruyon biz istersek mola veririz istemezsen vermeyiz diyerek bakanlık ahlaksızca davrandı böyle kaba ve ukala ahlaksız bir insan nasıl muavin olabilir
"Öneri" Misafir
Eşim ve iki kızımla yaptığımız bu yolculuk esnasında verilen ikramda eşimin aldığı çay kısa bir süre sonra gerek dikkatsizligi gerek de sarsintidan üzerine döküldü.Otobüste bulunan soğuk sularda yanan bölgedeki acıyı gidermeye çalıştık.Bozüyük terminalindeki yazihaneye muavin telefon açıp yanık kremi sordu fakat terminaldeki hiç bir yazihanede de yokmuş.Eczaneler de o bölgede bulunmadığından büyük sıkıntı yaşandı.Terminalin içinde bulunan bir lokanta-market tarzı bir is yerinin dondurucusundan kaziyarak elde ettiğimiz bir torba buzla kutahyaya kadar idare etmek zorunda kaldık.Otobüslerde ilk yardım çantasının olmasını düşünüyorum.
"Mola Yerleri" Misafir
Her şey çok güzeldi ama çok fazla yerde durduk ve çok fazla süre kaybettik. Eskişehir'e de çok geç ulaştık. Bundan dolayı sizi bir daha tercih etmem zor görünüyor.
"Pek memnun kalmadım." Misafir
Tv hiç çalışmadı.geç kalktı.
"Berbat bir yolculuktu" Misafir
Araç 2 saat geç geldi. Sonra vaktinde kütahyada olabilmek için aşırı hızla gitti. Neredeyse kaza yapacaktık. Bir daha asla bu firmayla seyahat etmem.
"Araç konforu " Misafir
Araç konforu daha iyi olabilir Tv çalışmıyordu yayın olmadığı için flim arşivinde de 5 adet film vardı sadece sıkıcı geçti seyehatim
"Fena degil" Misafir
İnternetten cok kolay ve hizli bilet aldim. Oldukca pratikti.
"Kütahyalılar Şikayet" Misafir
Sürekli seyahat eden biri olarak hayatımdaki en kötü yolculuğumdu diyebilirim. Otobüste havalandırma bozuk deniliyor çalışmıyor halbuki kalkış esnasında çalışıyordu.Sanırım mazot maliyetini artırıyor. İnsanlar içeride terden yapıştı.Köy otobüsü gibi kokuyordu. temizlik deseniz zaten sıfır bir önceki seyehatten kalma kraker ve kek kalıntıları zeminde oldukça fazlaydı. Digital eğlence tam bir fiyasko zaten. Televizyon çalışmıyor neden Anteni çarptık kırdık. Müzik yok burda karayolları yasakladı. Film seyretmek istersin kulaklığın bir tarafı çalışmaz değiştir dersin hepsi aynı der yenisini ver dersin yok der. Kısaca Kütahyalılar firması tam bir kaos ve müşterisine hiç saygısı olmayan bir firmadır.
"Tv ekranı kötü internet zaten hiç yok" Misafir
Tv ekranı kötü internet zaten hiç yok

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >