Antalya Otobüs Bileti
Antalya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kütahya AsTur Antalya Otobüs Seferleri

Kütahya AsTur Antalya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
242
722 06 35

Kütahya AsTur Antalya otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Antalya otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Kütahya AsTur Antalya online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kütahya AsTur Antalya otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kütahya AsTur firmasının 1 Antalya şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Kütahya AsTur otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Antalya otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Kütahya AsTur firmasının Antalya otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Kütahya AsTur firmasının Antalya ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Kütahya AsTur Antalya Otobüs Seferleri
100 üzerinden
64Puan
46%
6%
3%
7%
37%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" TARKAN ÇAKMAK   24/08/2008 Tarihinde ankaradan istanbula gelmek üzere başkent otogarına geldik as turizm personnelleri tarafında kandırıldık 10 kişilik bilet sattılar arabanın nerde kalkacağını bile söylemediler meğer korsan ankara içi servisçilik yapan bir arabaymış otogarın dışında bir yerde kalkacakmış zahmet edip arabayı bile göstermediler araba otobanda geri geri 2 km gitti yolcuyla tartışıldı hizmet hiç yok su bile bir defa müşteriğin istağiyle verildi ben şimdi soruyorum yekililere bu tür araçları nasıl uzun yolda kullandırıyorsunuz kaçak hemde 46 kişinin CANINI RİSKE ATARAK PERSONELİNİZ KÜLTÜRSÜZ SAYGISIZDIR SİZİ İNSANLIĞA DAVET EDİYORUM