Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kütahya AsTur Ankara Otobüs Seferleri

Kütahya AsTur Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
AŞTİ
312
224 17 88 - 224 17 99 - 207 12 39 - 207 12 13
Kızılay
312
417 77 93

Kütahya AsTur Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Kütahya AsTur online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ankara otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kütahya AsTur Ankara şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Kütahya AsTur otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Kütahya AsTur otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Kütahya AsTur firmasının Ankara ve çevresinde 2 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
62Puan
48%
5%
0%
8%
40%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Astur sevdim " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ilk yoculugum iyi sevdim bundan sonra gine astur tercihim teşekkürler
"" Misafir   ankara aşti'den istanbula ailem ile saat 20:00 seferi ile seyahat edecektim. yazanede özellikle sorduğumuza rağmen otobandan mı e5'tenmi diye otoban dendi. otoban işimize yarıyordu zaten. daha sonra perona indiğimizde otobüse bagajları koymaya gittiğimizde bize e5'ten gideceği söylendi bizde tekrar sorunu halletmek için yazaneye çıktık ve otobüs şoförüde oradaydı. biz biletleri iptal ettirecektik e5 bizim işimize yaramadığından dolayı ama yazanedekiler ve otobüs şöförü tarafından ikna edildik ve bize hareme gidip oradaki yazaneden xxx adlı kişiye gidin o sizi evinize bırakacak dendi .bizde tamam dedik güvendik .daha sonra hareme indik ve beklemeye başladık yalnız ortada ne verilen şahıs nede ankarada verilen sözler vardı. servisler ise saat gece 00:00'da bitiyormuş. biz tartışmaya başladık orada görevli polisler geldi gecenin o saatinde haremde ağaç olduk. polislere durumu izah ettik ama nafileydi. araba ek sefer plaka yok bişey yok verilen telefon numaraları kapalı gece 3'e kadar haremde bekledik ve polislerin yardımıyla kamil koç 03:15 servisine bindirdiler bize bu kadar söz verip sonrada mağdur ettikleri için: BU FİRMAYI KINIYORUM...