Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kütahya AsTur Ankara Otobüs Seferleri

Kütahya AsTur Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Aşti
312
224 06 09
Etlik
312
321 80 90
Kızılay
312
419 62 41

Kütahya AsTur Ankara otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Ankara otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Kütahya AsTur Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kütahya AsTur Ankara otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kütahya AsTur firmasının 3 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Kütahya AsTur otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Kütahya AsTur firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Kütahya AsTur firmasının Ankara ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır.

 

Kütahya AsTur Ankara Otobüs Seferleri
100 üzerinden
66Puan
46%
10%
3%
7%
35%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Merhaba" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tereddütte kalarak bilet almıştım, fakat kaliteli bir yolculuk geçirdim.
"Degerlendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Uzun yolculuk olduğu için daha konforlu araç temin edilebilir.
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Genel olarak yolculuğum gayet iyi geçti.Rahat ve güvenli idi.
"Astur sevdim " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ilk yoculugum iyi sevdim bundan sonra gine astur tercihim teşekkürler
"" Misafir   ankara aşti'den istanbula ailem ile saat 20:00 seferi ile seyahat edecektim. yazanede özellikle sorduğumuza rağmen otobandan mı e5'tenmi diye otoban dendi. otoban işimize yarıyordu zaten. daha sonra perona indiğimizde otobüse bagajları koymaya gittiğimizde bize e5'ten gideceği söylendi bizde tekrar sorunu halletmek için yazaneye çıktık ve otobüs şoförüde oradaydı. biz biletleri iptal ettirecektik e5 bizim işimize yaramadığından dolayı ama yazanedekiler ve otobüs şöförü tarafından ikna edildik ve bize hareme gidip oradaki yazaneden xxx adlı kişiye gidin o sizi evinize bırakacak dendi .bizde tamam dedik güvendik .daha sonra hareme indik ve beklemeye başladık yalnız ortada ne verilen şahıs nede ankarada verilen sözler vardı. servisler ise saat gece 00:00'da bitiyormuş. biz tartışmaya başladık orada görevli polisler geldi gecenin o saatinde haremde ağaç olduk. polislere durumu izah ettik ama nafileydi. araba ek sefer plaka yok bişey yok verilen telefon numaraları kapalı gece 3'e kadar haremde bekledik ve polislerin yardımıyla kamil koç 03:15 servisine bindirdiler bize bu kadar söz verip sonrada mağdur ettikleri için: BU FİRMAYI KINIYORUM...