Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Köksallar Ankara Otobüs Seferleri

Köksallar Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
A.Ş.T.İ.
312
444 01 33 - 224 11 33
Kızılay
312
425 23 38

Köksallar Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Köksallar online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ankara otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Köksallar Ankara şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Köksallar otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Köksallar otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Köksallar firmasının Ankara ve çevresinde 2 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
70Puan
55%
9%
4%
1%
31%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bu firma kendini yok etsin" adile duru   şoför sigara içiyor, gece 03.oo de tel ile görüşüyor ve yüksek volumde radyo dinliyor..........yeterli mi...?daha sayayım mı?
"Istek" Misafir   çok rahat ve güvenli firma ama tek kusurunuz internet üzerinden online bilet işlemlerinin olmaması, neden site açmıyorsunuz, teşekkürler