scorecardresearch
Kent Turizm Otobüs Bileti
Kent Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kent Turizm Otobüs Seferleri

Kent Turizm

Kent Turizm

444 00 38
Osman Kavuncu Bulvarı No:343 (Şeker Fabrikası Karşısı) Kayseri
0352 332 33 00

Kent Turizm, Yolcu Güvenliğini ve

Yolcusunun Güvenini Önemser

Yolcu taşımacılığı öyküsüne 1955’te başlayan Kent Turizm, on yıl içinde şirketleşerek 70‘li yılların zorlu koşullarından sıyrılıp günümüze ulaşan, bölgesinde öncü bir otobüs firmasıdır.

Aynı yıllarda dönemin en popüler araçlarından olan Mercedes markasının 0302 model otobüsleriyle profesyonelleşmeye başlayan taşımacılık serüveni, bugün 70 adet lüks araç filosu ile Türkiye geneline yayılır. 750 çalışanı, 300 bilet satış noktası ile yurt çapında hizmet veren Kent Turizm, Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Samsun, Bursa, Adana gibi illere taşıdığı yolcularının güven ve ilgisini daim kılmak için her geçen gün daha da büyümektedir.

Bölgesindeki irili ufaklı pek çok firmayı geride bırakan Kent Turizm Kayseri’nin rekabet gücü yüksek, yatırımda yenilikçi, çağdaş ve güvenilir otobüs firması olarak, seyahatlerinizin ileri teknoloji rahatlığına kavuşmasını sağlamayı amaçlamıştır.

İlerleyen yıllarda öncelikle yolcu güvenliği ve yolcusunun güvenini önemseyen Kent Turizm, geçmişe ait izleri modern teknolojinin olanaklarıyla buluşturarak oluşturduğu şirket prensiplerini benimsemiştir. Özveri ve çok çalışmaya dayalı kazanımlarını çağdaş teknolojik yatırımlara dönüştürüp modern hizmet anlayışıyla birleştirerek, karayolu yolcu taşımacılığında geldiği nokta ile dünya standartlarını yakalamayı başarmıştır.

Setra, Neoplan ve Starliner otobüslerden oluşan filosuna Temsa Daimond otobüslerin de katılmasıyla, yeni güzergahlara yol alan Kent Turizm, bu yepyeni otobüslerle yeni yolculuk deneyimleri yaşamanıza olanak sağlar. Öyle ki bu otobüslerdeki güvenlik detayları yol tutuş ve kavrayış yetenekleri, olası bir kaza halinde yollara dağılmayan akslara bağlı koltukları Kent Turizm’in önce güvenlik anlayışı ile bire bir örtüşen teknik donanımlara sahiptir.

Kent Turizm ile Tam Zamanında…

Kent Turizm’in hizmet anlayışına bakıldığında profesyonellerin zamana duydukları saygı ile kalkış ve varış saatlerindeki şaşmazlık, yolcu güvenini oluşturan önemli kararlılıklardan biri olarak karşımıza çıkar. Kent Turizm, aldığınız otobüs biletine ‘değer’ dedirten saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ve yaşam biçiminize gösterilen duyarlılık ile yolcu memnuniyetini ayrıntılarda yakalamış bir firmadır.

Filosundaki yeni nesil otobüslerde mutfak düzenekli ikramlar sıcak soğuk, açık büfe olarak yapılır. Azaltılmış koltuk sayısı, bu koltuklardaki ergonomik tasarımlar, koltuk arkası ekranlar ve bireysel eğlence sistemleri hepsi de yolculuğunuzun gelişmiş ileri teknolojiyle buluşup daha ferah ve konforlu bir ortamda geçmesi için tasarlanmıştır. Yolculukta karşılaşılabilecek dezavantajları en aza indiren dünyaca ünlü otobüslerdeki koltuk düzeni özellikle WC ‘li otobüslerde WC arkasındaki koltuklarda seyahat eden yolcuların rahatsız olmamaları için, değişik sayı düzenlerine göre yerleştirilmiştir.

 Güzergahlarında yer alan Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Köroğlu Park, Gökgözler Dinlenme Tesisleri, Yunus Emre Tesisleri gibi mola merkezlerinde rahatça dinlenebilir, yolculuk boyunca bütün ihtiyaçlarınızı buralardan temin edebilirsiniz.

Kent Turizmin müşteri sadakat projelerinden biri olarak karşımıza çıkan önemli bir uygulama da Yol Kart uygulamasıdır. Yol Kartta biriken puanlarınız sizi bir ücretsiz Kent Turizm otobüs biletine daha ulaştırır. İndirimli otobüs bileti ve avantajlı alışveriş, bir Kent Turizm Yol Kart hizmetidir.

Kayseri’nin en eski otobüs firmalarından olan Kent Turizm kentteki diğer firmaları yatırım ve hizmet anlayışı bakımından geride bırakarak bölgesinin en çok tercih edilen firması olup, il genelinde ve yolcusunu ulaştırdığı kentlerdeki yaygın şube ve servis hizmetleriyle karayolu taşımacılığında dikkat çeken firmalardan biri halini almıştır. Sadece bir otobüs biletiyle siz de Kayseri ilinin ulaşım elçisi Kent Turizm yolcusu olup seyahatte kalite, konfor, saygılı ve güvenli yolculuk hizmetiyle dört dörtlük yolculuk keyfine varacaksınız.100 üzerinden
46Puan
21%
9%
7%
10%
54%
Toplam Yorum Sayısı (82)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Tavsiye etmiyorum." Misafir
15 TL ucuza gidelim dedik pişman olduk. Büyük firmalardan vazgeçmeyin bence.
"Hiç Güven Vermiyor" Misafir
sefer iptal ediliyor ve kalkış saatine 20 dakika kala bildiriliyor. böyle bir hizmet anlayışıyla bu şirket fazla yaşayamaz gibime geliyor.
"Berbat Ötesi geçti." Misafir
01.00 saatli otobüs rötarlı 01.40 oldu tekrar rötar yaptı. 02.30 oldu.Saat 02.00 da otobüse bitmek için gittiğimde Otobüs bozuldu gelmeyecek dediler bende sap gibi gecenin bir Vakti otogarda kaldım...
"KENT TURİZM'E YOLCUNUZU EMANET ETMEYİNİZ !" Gaye
19.09.2015 Saat : 23:00 da Ankara Aşti'den İstanbul ''HAREM''DE inmek üzere haremden geçen firma arıyorduk. Yazıhaneye ''HAREM''E otobüslerinin girip girmediğini 3 kez sorduktan sonra ! Sırf Haremden Geçtiği için ve ''KENT FİRMASINI GÜVENİLİR SANDIĞIM İÇİN '' bilet kestirdik. Amaç Kucağında Bebek ve Bavul ile Günübirlik gidip uykusuz döneceği için yorulmaması, Harem'e inmesi gerektiği için sabahın 4-5'inde servis ile uğraşmayıp Direk Harem'de inmesiydi. Ancak KENT TURİZM yazıhanesindeki Utanmaz, Ahlaksız personeller tarafından kandırıldık. Otobüs kalktıktan sonra otobüsün Harem'e girmeyeceği eşime söylendi . Aşti'deki yazıhaneyi aradım, Bu sorunu düzeltmeleri eşimin kucağında Bebek ile mağdur edilmemesini söyledim. Birşey yapamayacaklarını, Otobüsün Hareme girmeyeceğini söylediler. Kayserideki merkezlerini aramamı söylediler, Kayserideki merkezi aradım, eşimin kucağında bebek ile sabahın 5inde istanbulda yanlış yere indirileceğini ayrıntıları ile anlattım sert bir şekilde şikayetimi belirtip acilen çözüm bulmalarını ve bana dönüş yapmalarını istedim ! Ancak sabah aramamı söylemeye kalktı ! Sabah 5 te eşim indikten sonra aramamın ne halta yarayacaağını sordum ? Bu KENT Turizm'de prensip, ahlak ve dürüstlük yok ! Eşim Telefonda bindiği aracın yolcu tepsisi olmadığını, Kola diye getirilen şeyin sıcak çamaşır suyu gibi olduğunu, televizyonlarının çalışmadığını internet yazan otobüste internetin dahi olmadığını söyledi... BÖYLE REZİL BİR FİRMA DAHA OLAMAZ. YASAL YOLLARDANDA ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM ..ASLA YOLCUNUZU BU FİRMAYA EMANET ETMEYİNİZ !
"Hayal kırıklığı" Misafir
İstanbul çıkışında şöfor durup bagajdan ayçiçeği aldı ve yol boyunca çekirdek yiyip sigara içti. Aynı firmayla internet üzerinden aldığım dönüş biletini almaya gittiğimde aracın klimasının arızalı olduğu için beni başka bir firmayla göndereceklerini söylediler. Saat 10:00'da hareket etmem gerekirken bir başka firmayla saat 10:30'da Uludağ turizmle dönmek zorunda kaldım. O firma da dolmuş gibi hareket etti. Birdaha bu firmalarla asla yolculuk yapmayacağım.
"Unutulmayacak bir yolculuk" Misafir
4,5 saat yazan yol süresi 5,5 saat oldu. 2 koltuk rezerve etmiştik, ikisinin de televizyonu bozuktu. çay-kahve konulan servis tabağı bozukmuş, tabağın aşağı düşmesi ile kahve ailecek üzerimize döküldü ve yandık; ancak şanslıyız ki otobüs şehir içi dolmuş hattı gibi her durakta duruyor, yolcu indirip bindiriyordu da :)) biz de bu arada üzerimizi değiştirebildik. kısacası, unutulmayacak bir yolculuk yaşadık, firmaya teşekkür ederiz!
"Hiç iyi değil" Misafir
Zamanında Kalkış/Varış = 0
wi-fi yazıyor ama İnternet yok,...
"Şikayet" Misafir
Kent turizm i 1996-2001 yılları arasında çok sık kullanıyordum. O zamanlar için oldukça iyi bir firma idi. Fakat şimdi orta derece bir firma olarak dahi göremedim hayal kırıklığına uğradım. Niğde den bindiğim araba Afyon a kadar yemek ve ihtiyaç molası vermeden geldi.
"Şikayet" Misafir
Merhaba,
Bu yazımın bir teşekkür yazısı olmasını arzu ederdim ama ne yazıkki hiç öyle olmadı.
Internette bildirilen özellikler otobüste yoktu, örneğin yolcu koltuğu üzerinde bulunan klimaların çoğu bozuk, üzeri bantlanmiş ayarlama yapılamıyor, sağ tarafta insanların tepesine şu akıyor, 14 saatlik yolda iki düzenli mola zor verildi, yolculuğun tamamını tek şoför üstlendi,
televizyon, müzik, internet gibi birsey söz konusu bile değildi, diğer firmaların çoğunun fiyati
60, 65, 70 arasında olmasına rağmen bu otobüse kişi başı 75,00 TL ödemeniz rağmen hiçbir
konfor bulunmaması çok kötü bir şey. Birdaha bu firma ile seyahat etmeyi hiç ama hiç
düşünmüyorum. Ayrıca Kayseri gibi bir şehirde ve benim bildiğim çok eski bir şirket olan Kent Turizmin hizmetinde bulunan servis aracının amacına uygun çalışmaması ve bütün yolcuları emniyetin önünde bırakıp gitmesi son derece çirkin bir ve kabul edilemez bir davranıştır. Kayserili bilmeyen misafirler için son derece itici bir davranıştır. Hiç memnun olduğumuz bir yolculuk degildi. Bizi davet eden arkadaşlarımız diğer seyahat şirketlerinin servislerinin daha iyi ve yolculuğun daha konforlu olduğunu söyleyerek Şirketinizi ayipladilar.
"Merhaba" Misafir
bilet alırken otobüs ile netteki sanal koltuk eşleşirse hayalkırıklığı olmaz.en azından 14.5 saat süren yolculuğum kapı önüne denk geldiği için bacaklarımı uzatamadan geçmemiş olurdu.bu yorumu dikkate alırsanız sevinirim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >