İzmir Otobüs Bileti
İzmir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kastamonu Özlem Seyahat İzmir Otobüs Seferleri

Kastamonu Özlem Seyahat İzmir Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
232
472 06 21

Kastamonu Özlem Seyahat İzmir otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Kastamonu Özlem Seyahat online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca İzmir otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kastamonu Özlem Seyahat İzmir şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Kastamonu Özlem Seyahat otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken İzmir otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Kastamonu Özlem Seyahat otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Kastamonu Özlem Seyahat firmasının İzmir ve çevresinde 1 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
72Puan
50%
12%
11%
9%
19%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Fiyat " yolcu1   kastamonu izmir 65 tl arkadaşım
"Yanıt" Misafir   kast.izmir arası 70 ytl fiyat ve araçtan geçiyor ister kastamonu özlem firması olsun ister metro 2 firmada geçiyor arkadaşım
"Bilet fiyatı" eda güvener   izmir-kastamonu bilet fiyatı nedir? ve izmirden giderken otobüs araç ilçesinden geçiyor mu? bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim