İzmir Otobüs Bileti
İzmir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Karadeveci İzmir Otobüs Seferleri

Karadeveci İzmir Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Çeşme
232
723 25 75
Merkez
232
463 19 19
Otogar
232
480 00 48 - 480 01 48

Karadeveci İzmir otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz İzmir otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Karadeveci İzmir online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Karadeveci İzmir otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Karadeveci firmasının 3 İzmir şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Karadeveci otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken İzmir otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Karadeveci firmasının İzmir otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Karadeveci firmasının İzmir ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır.

 

Karadeveci  İzmir Otobüs Seferleri
100 üzerinden
62Puan
33%
8%
17%
17%
25%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Selam" ismayil   valla baya özlemişim eski çalıştığım firmamı, allah nazarlardan korusun. allah nasip ederse izmir'e gelip eski arkadaşlarımı ziyaret edecem. tabiki bizim zamanımız eski garajda idi şimdi herşey dahada rahat olmuş bütün arkadaşlarımıza allah kolaylıklar versin, istanbul'dan ismail tokatlı
"şikayet" Dilhan Akçay   Şirket internet sitenizin dilek ve şikayetler bölümü açılmıyor . Şikayetler ulaşmasın diye mi planlandı bilemiyorum.. Başka yerlere şikayetimi yazmaktansa direkt size yazmak istemiştim,ama olmadı... Saygısız ve ciddiyetsiz buluyorum Karadeveci firmasını. Söylenen saatte otobüsün kalkmaması,açıklama yapılmadan seferin iptali saygısızlık ve ciddiyetsizlik değildir de nedir???