Mersin Otobüs Bileti
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kanberoğlu Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
324
237 09 00
324
616 26 26

Kanberoğlu Turizm Mersin otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Mersin otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Kanberoğlu Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Mersin otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kanberoğlu Turizm Mersin şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Kanberoğlu Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Mersin otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Kanberoğlu Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Kanberoğlu Turizm firmasının Mersin ve çevresinde 2 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
72Puan
53%
8%
7%
7%
25%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Emin Do   Oncelikle sunu belirtmeliyim ki boyle hizmet verilmez. Sikayetim Kanberoglu Mersin Subesi hakkindadir.Insan muamelesi gormedigim tek otobus firmasi. Nasil oluyor da bu kadar nezaketten anlamayan insanlar bu mevkide oluyorlar? Kullandigima pisman oldum...