Mersin Otobüs Bileti
Mersin Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kanberoğlu Turizm Mersin Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
324
237 09 00
324
616 26 26

Kanberoğlu Turizm Mersin otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Mersin otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Kanberoğlu Turizm Mersin online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kanberoğlu Turizm Mersin otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kanberoğlu Turizm firmasının 2 Mersin şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Kanberoğlu Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Mersin yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Kanberoğlu Turizm firmasının Mersin otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Kanberoğlu Turizm firmasının Mersin ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Kanberoğlu Turizm Mersin Otobüs Seferleri
100 üzerinden
68Puan
48%
9%
7%
7%
29%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Emin Do   Oncelikle sunu belirtmeliyim ki boyle hizmet verilmez. Sikayetim Kanberoglu Mersin Subesi hakkindadir.Insan muamelesi gormedigim tek otobus firmasi. Nasil oluyor da bu kadar nezaketten anlamayan insanlar bu mevkide oluyorlar? Kullandigima pisman oldum...