Kanberoğlu Turizm Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm
 
 
Kanberoğlu Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm

Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83

“Kuzeyi keşfedin”

Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Trabzon kuzeyin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Kuzeyin yeşilini, doğasını, huzurunu keşfetmek, kuzeyin güler yüzüne tanık olmak, o güler yüzlerin bir bardak taptaze çayını içmek kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Böylesine farklı bir tatil planı düşlüyorsanız eğer, Kanberoğlu Turizm’in Türkiye’nin pek çok noktasından düzenlediği otobüs seferleri ile konforlu ve güvenli bir şekilde Trabzon’a ulaşabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm otobüs bileti satın alarak, her zaman her yerde duyduğunuz Karadeniz insanının misafirperver, içten tavrını Trabzon’un köylerinde keşfedebilirsiniz. Trabzon’un yaylalarında, köylerinde gezerken, ahşaptan yapılmış eskikonakların önünden geçerken, her an yaşlı bir teyzenin çay davetiyle karşılaşabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm, yılın her döneminde Trabzon’a seferler düzenliyor. Ayrıca yine yılın her dönemi Trabzon’dan karşılıklı düzenlenen seferler ile Türkiye’nin tüm şehirlerine rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.neredennereye.com üzerinden de Kanberoğlu Turizm otobüs bileti bulabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Kanberoğlu Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
72Puan
56%
6%
6%
6%
28%
Toplam Yorum Sayısı (57)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" huseyin sa  
"KANBEROGLU" İsmail Yavuz   Kalite, tecrube, hizmet, Kanberoglu ust duzey bir firma.
"Super !!!!" mustafayag   firma karadeniz bolgesinde super bir hizmet veriyor ve cok memnunum
"" Emin Do   Oncelikle sunu belirtmeliyim ki boyle hizmet verilmez. Sikayetim Kanberoglu Mersin Subesi hakkindadir.Insan muamelesi gormedigim tek otobus firmasi. Nasil oluyor da bu kadar nezaketten anlamayan insanlar bu mevkide oluyorlar? Kullandigima pisman oldum...
"KANBEROGLU" İsmail Yavuz   Memnuniyet oranı %60'a yakin, ben daha fazla oldugunu dusunuyorum.
"KANBEROĞLU iyi firma" İsmail Yavuz   O kadar kusur kadı kızında da bulunur, çok güzel bir deyim. Bu tür aksaklıklar tüm firmalarda oluyor.
"KANBEROĞLU iyi firma" İsmail Yavuz   Her firmada olabilecek bir takım olumsuzluklar vardır. Hatta THY de bile bu tür aksaklıklar sürekli olmaktadır. Bu tür aksiliklerden dolayı firmayı rezaletle suçlamak çok abartılı.
"" swee  
"Rezalet" Ruya_08   Yeminle bin pişman olduk biz yandık başkası yanmasın diye yazıyorum.Bavulumuz kayıp saatlerdir terminalde bekledik arıyoruz arabayı yüzümüze kapatıyorlar telefonu.Bavulun nerde oldugunu bilmiyoruz!!!???
Askeriyeye haber verdik hala bişey yok.
Ben daha bu firmayla bir yere gitmem ama gidecek varsa vazgeçsin
"KANBEROĞLU Süper" İsmail Yavuz   05.08.2011 tarihi akşam 19.00 otobüsü ile kızımla birlikte Ankara-Trabzon seyahatim oldu, 61 S 0148 plakalı otobüs ile yaptığımız bu yolculuktan çok memnun kaldık, firma ve personeli özellikle her iki kaptan da son derece deneyimli ve firmaya yakışan insanlardı. KANBEROĞLU gerçekten SÜPER.

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >