Kanberoğlu Turizm Online Otobüs Bileti
Kanberoğlu Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm Otobüs Seferleri

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm

Değirmendere Otogarı No:5 Trabzon
0462 325 22 83

“Kuzeyi keşfedin”

Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Trabzon kuzeyin en güzel şehirlerinden bir tanesi. Kuzeyin yeşilini, doğasını, huzurunu keşfetmek, kuzeyin güler yüzüne tanık olmak, o güler yüzlerin bir bardak taptaze çayını içmek kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Böylesine farklı bir tatil planı düşlüyorsanız eğer, Kanberoğlu Turizm’in Türkiye’nin pek çok noktasından düzenlediği otobüs seferleri ile konforlu ve güvenli bir şekilde Trabzon’a ulaşabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm otobüs bileti satın alarak, her zaman her yerde duyduğunuz Karadeniz insanının misafirperver, içten tavrını Trabzon’un köylerinde keşfedebilirsiniz. Trabzon’un yaylalarında, köylerinde gezerken, ahşaptan yapılmış eskikonakların önünden geçerken, her an yaşlı bir teyzenin çay davetiyle karşılaşabilirsiniz. Kanberoğlu Turizm, yılın her döneminde Trabzon’a seferler düzenliyor. Ayrıca yine yılın her dönemi Trabzon’dan karşılıklı düzenlenen seferler ile Türkiye’nin tüm şehirlerine rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.neredennereye.com üzerinden de Kanberoğlu Turizm otobüs bileti bulabilirsiniz.

Kanberoğlu Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Kanberoğlu Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kanberoğlu Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
68Puan
49%
9%
7%
7%
28%
Toplam Yorum Sayısı (71)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sürekli mola " Misafir   İnsanlar kendilerine pay çıkarmak için sürekli mola verdi. Trabzon Otogari'da yarım saat mola verdi. 1 saat sonra Zigana da bi yarım saat daha mola verilip. Arabayı durdukları için kendilerine düşen payı afiyet le yediler. Kendi menfaat leri uğruna bizi yolumuzdan ediyor lar.
"Ne yazıkki iyi geçmedi" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yolculuğum hiç iyi geçmedi.Biletteki koltuk no da bile oturmadım.Yolculuk gürültülü idi ve otobüs çok geç geldi.Ben bu durumdan memnun değilim.İnşallah kanberoğlukendini geliştirir ve bidahakine daha iyi yorumlarım.
"Kaliteli" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Çok yolculuk yaptım, herhangi bir olumsuzluğa şahit olmadım.
"Kamberoğlu turizm hakkında" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araç eski olması dolayısıyla konforsuz bir yolculuk oldu. Yolcular genelde şikayet etmeyen insanlardı. Bununda sebebi biletin diğer firmalara göre Ucuz olmasıydı kanımca. Teşekkür ederim.
"Dolmuş" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Şehirlerarası taşımacılık mı yapıyorlar dolmuş hattı mı işletiliyolar belli değil yolda durmadığı yer kalmadı nerdeyse 10dkda bir birileri inip bindi 9 saatlik yolu 12satte tamamladı üstün başarı gerçekten
"Arabasındaki tv ler çok kötüydü" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

kanberoğlu şirketinin arabasındaki tv ler çok kötüydü. yaklaşık yarısı çekmiyordu (uydu tvlerden bahsetmiyorum, onlar zaten yol koşullarına bağlı olarak çekmemesi kabul edilebilir ancak önceden yüklenmiş filmler ve müzikleri seçince de bağlantı hatası diyip durdu.) ayrıca hamsiköy dinlenme tesislerinde bilet alırken mola yok denmesine rağmen yarım saat mola verdik. yol boyu yolcuların ihtiyacları için dura dura geldik. ve 10.30 da varmış olmam gereken trabzonda 45 dakikalık gecikmeyle 11,15 te vardım. bunların düzeltilmesini dilerim.
bir de internetten aldığımız biletleriin aynı gün içinde bir saat önceden teslim alınabilmesi iyi değil. ben parasını verdiğim biletin çıktısını istediğim zaman alabilmeliyim.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

kanberoğlu firmasının araç içi sıcaklığı defalarca uyarmama rağmen düşürülmedi. kaloriferler son sıcaklıkta açıktı. üstümde sadece atletle kalmama rağmen çok sıcaklandım. bunu muavine söylediğimde de çocuk kandırır gibi "gümüşhanede yolcu alırken kapılar açılacak o zaman sıcaklık düşecek" dendi fakat bu bile geçici bir çözümdü ki işe yaramadı. kısacası sıcaklık ayarlarıyla ilgili sıkıntım giderilemedi.
"Tv bozuk" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Oturduğum 45 nolu koltugun tv ünitesi bozuktu muavine neden bozuk diye soruyorum verdiği cevap yarın yapıcaz kardeşim yarın yapıp yapmıcağın beni ne ilgilendirir sen büyük bir firmaysan bu tür şeylere karşı önlemini alacaksın 16.5 saate varış yazıyor 18 saatte vardır havanın sisli olması nedeniyle haklılık payı var ama tv nin bozuk olması hiç iyi olmadı yolculuk boyunca
"Hic memnun degildim" Misafir   Ben böyle bir firma gormedim adam tam40 dakika geç girdi şehir içinde kaybolduk ve belediye otobüsü gibi heryerde duruyor televizyon bozuktu koltukta sıkıntıdan patladim resmen inan bedava bilet verseniz bir daha asla bu firma ile yolculuk etmem
"KANBEROGLU" İsmail Yavuz   Kalite, tecrube, hizmet, Kanberoglu ust duzey bir firma.

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >