Kamil Koç Afyonkarahisar Otobüs Seferleri

Kamil Koç Afyonkarahisar Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
İkbal
272
252 53 70
Oruçoğlu
272
251 52 85
Otogar
272
229 90 90
Ptt
272
214 03 23
Stad
272
213 24 24
Yeni Adliye
272
217 20 20
Yeşil Yol
272
213 54 54
Otogar
272
612 58 11
Otogar
272
632 54 14
Merkez
272
355 68 86
Otogar
272
353 68 86
Otogar
272
442 65 55
Otogar
272
521 53 85

Kamil Koç

444 05 62
İnönü cad. Kamil Koç İş Merkezi Kat:4 16230 Bursa
0224 224 25 11

Geçmişin Deneyimini Geleceğin İhtiyaçlarıyla Birleştiren Bir Başarı Öyküsü…

Kurucusu rahmetli Kamil Koç’un  “Un değil ün peşindeyim” diyerek karayolu taşımacılığı yapmaya karar verdiği 1926 yılından bu yana prensiplerini koruyan, çağdaş dünyanın ihtiyaçları doğrultusunda yenilenmeyi amaç edinen Kamil Koç Otobüs firması yurdumuzun ilk ve öncü otobüs firmalarındandır.

Kamil Koç’un arzusu, çalışkanlığı, çalışkan insanlara olan desteği ve dürüstlüğü ile birleşince, ortaya çıkan başarı öyküsü, 1900‘lü yılların başından günümüze yolcu taşımacılığının geldiği noktayı anlamamıza ışık tutar. O yıllarda bir aracın üstü ahşap ve tente ile kaplanarak başlatılan bu yolculuk öyküsünün başkahramanı Kamil Koç ile aynı adı taşıyan firma 2011 yılından beri üç yıl üst üste “en itibarlı taşımacılık firması” seçilmiştir.

Geçmişin deneyimini geleceğin ihtiyaçları ile birleştiren hizmet anlayışı ile ‘önce insan’ diyen Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. kanunlara uymayı, toplumun her kesimine adil ve duyarlı davranmayı, temel meslek ve ahlak anlayışını, haksız kazanç ve adaletsiz rekabetin önünde tutmak gibi ilkelere sahiptir.

 

Geçmişin Tanıdık Sesinden Yeni Bir Yolculuk Deneyimine Davet

Kamil Koç, 4 bini aşkın profesyonel kadrosu ve 570 araçlık filosuyla yılda yaklaşık 250 sefer düzenleyerek yolcusuna hizmet veren, Türkiye’nin en büyük ve en saygın otobüs firmalarındandır. Modern ve donanımlı otobüslerden oluşan filosuyla seyahatlerinizde keşfetmenin ve konforun ortak zevkinde buluşmanızı sağlar. Türkiye’de ilk defa Kamil Koç firmasının Rahat Hat uygulaması adıyla başlattığı azaltılmış koltuk sayısı ile geniş ve konforlu otobüslerle yapacağınız seyahatlerinizde yeni bir yolculuk deneyimi yaşayacaksınız. Bu çağdaş uygulama ile Man Fortuna ve Neoplan Tourliner gibi modern otobüs markalarının tek ya da çift kişilik ergonomik ve şık koltuklarında güvenle seyahat edebilirsiniz.

Sınırsız ikram siparişinizi koltukların arkasındaki Lcd ekranlardan verebilir, çok ayıda televizyon kanalı, müzik yayını ve internet bağlantısı gibi teknolojik ihtiyaçlarınızı ev ya da ofis ortamındaymış gibi karşılayabilirsiniz. 

Bu eşsiz yolculuk keyfine Kamil Koç Firması’nın yolcuları için hazırladığı, yurdumuzun güzelliklerini içeren Yolculuk dergisinin eşlik edebileceği gibi, internetten bağlanabileceğiniz anlaşmalı mağazalardan indirimli alışveriş de yapabilirsiniz.

 

Yoğun Tempolu İş Seyahatlerinin ve Tatil Yolculuklarının Vazgeçilmez Tercihi

Yurdumuzda oldukça yaygın bir terminal ve şube ağına sahip olan Kamil Koç, İç Anadolu, Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Marmara Bölgesi’nde yaklaşık 37 il ve çok sayıda ilçede milyonlarca kişiyi sevdiklerine ulaştırmıştır. Kamil Koç yoğun tempolu iş seyahatlerinin ve aylarca hayalleri kurulan tatil yolculuklarının da vazgeçilmez tercihidir.

Zamanının kıymetli olduğu düşüncesini şirket prensiplerine yerleştiren Kamil Koç firması, biletlerin kolay elde edilebilir olması için on line satış hizmetlerinin cep telefonundan rahatlıkla yapılabilmesini sağlamak amacıyla android uygulamalar başlatmıştır. On line olarak ya da Kamil Koç terminallerinden, Kamil Koç şubelerinden ve çağrı merkezlerinden yaptığınız bilet alışverişlerinde Yolkart adı verilen uygulama ile biriken puanlarınızla ücretsiz bilet alabilir, avantajlı bilet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca biriken puanlarınızı anlaşmalı alışveriş noktalarında da kullanabilirsiniz.

 

Bagajlarınız Kamil Koç’la Yönetmeliğin Titizliğine Uygun Olarak Taşınır

Kamil Koç bagaj işlemleri yönetmeliğe uygun titizlikle yürütülmektedir. Yolcuların özel eşyaları güvenli bir seyahat için bagaj bölümünde teslim alınmakta ve yolculuk sonunda koltuk numarası yazan etiket karşılığında yolcuya teslim edilmektedir. Kişisel bagaj sınırlaması 30 kilogramdır. Bilgisayar ve benzeri el bagajları içinse mola yerlerinde yolcuların bagajlarını yanlarına alması için uyarı anonsları yapılmaktadır. Elektronik eşya, canlı hayvan gibi standart dışı bagajlar kabul edilmemekte ya da ücrete tabi tutulmaktadır.

Seyahatin geleneksel ve güvenilir adresi Kamil Koç, sizi kendi  “yolculuk öyküsüne”  katılmaya davet ediyor.

100 üzerinden
64Puan
42%
12%
3%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Yolcu1989  
"Otobüs saatleri" eliff   Ben Ankara'da üniversite öğrencisiyim ve Afyon'da ikamet etmekteyim. Afyon-Ankara mesafesi kısa olduğundan dolayı sık sık yolculuk yapmaktayım ve bu şekilde olan birçok da arkadaşım var. Biz yolculuklarımızda Kamil Koç firmasını tercih etmekteyiz. Fakat sabah saatlerinde otobüs bulunmaması bizi mağdur etmektedir. Buradan firma yetkililerinden sabah 6 ile 10.30 arası sefer konulmasını rica ediyoruz....
"çok kötü" Misafir   çünkü fiyatlar yazmıyor
"Serviste eşya fazla diye yolcunun araçtan geri indirilmesi" Misafir   11.12.2008 tarihinde afyondan istanbula yolculuk yapmak istedik. kamil koçla yolculuk yaptığıma o tarihte pişman oldum. nedeni afyondan bileti alırken servis hizmetimizden yaralanabilirsiniz demişlerdi ve yükte sınırlama kg söylemediler. eşyam ise 3 valiz 4 aylık olan çocuğumun salıncağı eşyamın normal bi yolcunun eşyası kadar olduğu kanısındayım. bu eşyaları otobüse binerken sorun olmayacağını söylediler. fakat ataşehirdeki pendik servis şöförü servis amiri olduğunu söyleyen, ismi dursunmuş, eşyaların fazla olduğunu söyleyerek eşimi ve henüz 4 aylık olan çocuğumu araçtan indirdiler. bu yaklaşım kamil koçun pirensipi mi yoksa oradaki kendilerini yetkili sayan kişilerin verdiği bi karar mı. kamilkoç firmasını büyük ve saygın bir firma olduğu için hep tercih etmişimdir ama bu olaya çok üzüldüm bu olayında tekrarlanmamasını temenni ederim