Aksu Çavuşoğlu
 
 

Aksu Çavuşoğlu

444 44 46
Şazibey Mah. Şehirlerarası Otobüs Terminali No: 24 Kahramanmaraş Kahramanmaraş
0344 235 11 11 (6 Hat)
www.aksuturizm.com.tr

Aksu Çavuşoğlu - Kahramanmaraş Şubeleri

Şube
Kod
Telefon
Besen
344
235 08 98
Binevler
344
215 35 52
Kıbrıs Meydanı
344
221 28 10
Melisa
344
223 80 60
Terminal
344
235 11 11

Kahramanmaraş merkezli Aksu Turizm, 1976 yılında kurulmuştur. Başlangıçta 3 otobüsü olan şirketin otobüs sayısı şimdilerde 33'e kadar çıkmıştır. 1995'ten bu yana yurt dışı seferleri yapmaktadır.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
78Puan
62%
4%
12%
12%
12%
Toplam Yorum Sayısı (26)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Online bilet alma" sutemson   20 Ocak 2013 tatrihinde online bilet almak istedim sayfanızdan bir türlü bilet alamadım. Bir kaç defa bilet almak için girişimde bulundum her seferinde bankanız onay vermedi uyarısı ile karşılaştım. Bankamı aradım kartınızda poroblem yok firmanın sayfasında poroblem var dediler.
Ben sunu söylemek istiyorum, sayfa herhangi bir sebeple çalışmayabilir, ama yetkililer bunu takip edip anında gidermesi gerekir diye düşünüyorum. Eğer bu takibi yapmayacaklarsa neden bu sayfayı açıp bizi saatlerce bilgisayar başında tutuyorlar, bu hakkı neden kendilerinde görüyorlar.
İlgililerin dikkatine
Saygılarımla
"Kahramanmaras adana ne kadar bilet " abdulbaki tan   slm ben kahramanmaras dan adana ya gitmek istiyorum fiyatlari nedir ben ögrenciyim
"Yer kalmaması" KAD   ben kahramanmaraşlıyım.düzcede çalışıyorum. ama istanbul dan k.marasa bayram bıletı kalmaması ne olacak bu ben şimdi bayram da ailemin yanına gıdemeyecek mıyım..?
"" limonim   yumurtalıga gidmek istiyoruz ama bi türlü firma seferlerinizi ögrenemedim yardımcı olun acil pls:(
"" h  
"" umut sefa  
"öğrenci biletlerinin pahalılığı" ibrahim yüce   ben kahramanmaraşta oturuyom
her hafta sonu adanaya gidiyom
öğrenci biletlerinin pahalı olması nedeniyle arada bir gidiyom
lüften bilet fiyatlarında indirim yapın
"Bilet fiyatları" mehmet çağrı yıldız   ben adana çukurova ünv. sinde okuyan bi öğrenciyim. ailem kahramanmaraşta ve kahramanmaraşlıyız.ben her hafta saat 5 te aksunun balcalı otobüsüyle gidip perşembe akşamı dönüyorum ama bilet fiyatlarınız bi öğrenci için pahalı. ben her hafta adana maraş yolculuğu yapıyorum lütfen öğrenciler veya devamlı müşterlileriniz için fiyatları tekrar gözden geçirir misiniz. dikkate alcağınızdan şüphem yok teşekkür ederim
"" ibrahim yaylacı   ben yunus emre turdan ibrahim:Tur sahimiz kadir albayrak 3 gün önce silahlı saldırı sonucu hayatını yitirmiştir. onu tanıyan yönetici ve çalışanlara duyrulur.