Kafkas Kars Otobüs Seferleri

Kafkas Kars
 
 
Kafkas Kars Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Kafkas Kars

Yeni oto terminali No:18/19 Kars
0474 223 29 55 - 223 15 19 - 212 65 26 - 212 65 27 - 212 74 58
100 üzerinden
66Puan
53%
6%
0%
3%
38%
Toplam Yorum Sayısı (40)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezillik" benozgesen   Yolcuları tavuk gibi istiflemeleri yetmiyomuş gibi,bi de yalancılar. otobüs saatlerini kaç gün öncedeöğrenip ona göre işimi ayarladım,son dakka otobüs yok dediler.insanı işinden gücünden ediyolar. biz sizi ulaştıracağız gelin dıyorlar,sonra başlarından savıyorlar. ,mümkünse hiç kimse binmesin.
"ÇOK SÜPER" mert g   KARDESLERİM TABİ BU FİRMANIN ADI DEĞİSTİ YENİ ADI SERHAT KARS SÜPER YAWW HEP HERYERE ONLA GİDİYORUM ERSEYİ GÜZEL HERKESE TAVSİYE EDERİM S.S SERHAT KARS KOOP.
"Otobüs" serhat3610   :)
"Pişmanlık." Fufibaba   Ya gerçekten bir daha biner miyim arkadaşlar bilmiyorum, hem senin paranı alcaklar hizmet sunmak için, hem seni köpek yerine koyacaklar, binip binmemek sizin tercihiniz, ama işini layıkıyla yapan bir sürü firma varken bana değer vermeyen gereksiz adamlara para kazandırmam.
"" zirtik   adamlar ne seferi belirliyor nede telefonlara cevap verio
"Beter ötesi" Sikayetim Var   Değerli KAI GENÇ üyeleri, kendi kentimin firmalarını şikayette bulunduğum için büyük elem içindeyim. Lakin 10 seneden beri yolculuk ettiğim bu firmalarda gelinen bu noktada bir milim ilerleme, hizmet namına bir gıdım iyileşme göremedim. Rakip firmaların ortaya çıkması ile bir kaç ay iyileşme sonra yine aynı tas aynı hamam.

İzninizle başımdan geçen olaylara istinaden genel bir durumu ortaya koymaya çalışacağım: Efendim bildiğiniz gibi kısa bir süre önce memleketi ziyarete gittim. İstanbul'dan Kars'a giderken Doğu Kars Otobüs firması ile, Kars'tan gelince ise Kafkas Kars ile yolculuk ettim (!). İkisindede rezalet diz boyu. Doğu Kars beni Çıldır yolcusu olarak 09:30 otobüsüyle aldı fakat Kars'a yaklaştığımızda otobüsün Çıldır'a gitmeyeceğini ve Damal - Çıldır yol ayrımında inmem gerektiğini bildirdiler. İndik.!!!
"Konu cok detayli olarak ilgili yerdede yazdim" Sikayetim Var   Değerli KAI GENÇ üyeleri, kendi kentimin firmalarını şikayette bulunduğum için büyük elem içindeyim. Lakin 10 seneden beri yolculuk ettiğim bu firmalarda gelinen bu noktada bir milim ilerleme, hizmet namına bir gıdım iyileşme göremedim. Rakip firmaların ortaya çıkması ile bir kaç ay iyileşme sonra yine aynı tas aynı hamam.

http://www.kaigenc.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2473&Itemid=351
"Kafkas kars rezaleti" muro   hayatım boyunca bu kadar rezil bir yolculuk çekmedim, ankaradan karsa gitmek için kafkas karstan bilet aldım otobüsün bagajından yoğun bir pislik kokusu geliyordu, içinden de bi o kadar pis bir koku, muavinler rahatsız edilmemek için servis düğmesini kapatmışlardı, molalarda ne kadar süre mola verildiği bile söylenmedi onu bırtakın yoculuk esnasındaki rezil koku herkesi mahvetti kesinlikle siz siz olun bu ilgisiz alakasız firmayla yolculuğa çıkmayın
"YOLCULUK ANISI" şöförler   BEN BİTANE DAHA ANLATAYIM
O ANTEPLİ KAPTANLA ADI MUSTAFA İMİŞ ÖRENDİM SONRADAN KARSTAN ÇIKTIK OTOBÜS PERSONELİ 3 4 KİŞİ İDİLER NE OLDUYSA ERZURUMDA PERSONELLERİN HEPSİ KAYBOLDU KALDI Bİ MUSTAFA KAPTAN GENEDE ÇIKTI YOLA AZ İLERLEDİK OTOBÜSÜN KALORİFERİ BOZULDU, ŞANSTAN NEYSE OTOBÜSÜN ÖN CAMI İLERLEDİKCE BUZ TUTTU KAPTAN PİKNİK TÜPÜNE Bİ BORU TAKTI VE CAMIN BUZUNU ERİTTİ VE OTOBÜSÜ Bİ YANDAN KULLANIYOR BİYAN DAN CAMA DEVAMLI TÜP TUTUYOR TABİ BU ARDA YERDE EN AŞŞA 10 SANTİM KAR VAR KRİŞLİYE GELİNCE ZENCİR ATMAK ZORUNDA KALDI O ANDAN SONRA MUSTAFA KAPTAN ŞOFOR ARAÇTAKİ YAKLAŞIK 40 YOLCU MAAVİN OLDU. AMA GENEDE GÜZELDİ GAZİ ANTEP Lİ MUSTAFA KAPTANA TEŞEKÜR EDERİM.
"YOLCULUK ANISI" şöförler   BEN 2009 ŞUBAT AYINDA VE 2 AYDA BİR YOLCUYUM DİYARBAKIRA. ŞUBAT AYINDA YAPTIĞIM YOLCULUKTA Bİ ARACA 2 ŞOFÖR VERMİŞLER KARSLI, O İKİSİDE GENÇTİ. KİRİŞLİYİ NASIL İNDİK ALLAH BİLİR GENÇİN DAĞINA GELİNCE BU İKİ ŞOFÖR YOLDAKİ KARI GÖRÜNCE OLDU YOLCU OTOBÜSTE KAFKARS'SIN ANTEPLİ Bİ ŞOFORÜ DAHA VARMIŞ İYİKİ VARMIŞ
HELAL OLSUN O ÇOCUĞA HATTA BİKAÇ SEFER DAHA GÖRDÜM KENDİNİ, ŞİMDİLERDE GÖRÜKMÜYOR.