Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Isparta Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Isparta Otobüs Firmaları

Isparta Otobüs Firmaları
Isparta’ya Türkiye’nin farklı şehirlerinden sefer düzenleyen 60’a yakın firma bulunmaktadır. Isparta Petrol Turizm ve Öz Isparta Turizm şehre en çok seyahat eden firmalar olarak ön plandadır. Şehre yolculuk edebileceğiniz tüm firmaları aynı sayfada görüntülemek için Isparta otobüs firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. www.neredennereye.com adresinden bilet sorgulamanızı yaparak size en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Seferler arasından seçiminizi yaptıktan sonra kolayca bilet alımınızı tamamlayabilirsiniz. Gül diyarı olarak adlandırılan Isparta’da bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Abdülgaffar Camii, Adada Antik Kenti, Aksu Zindan Roma Köprüsü, Ertokuş Kümbeti, Avşar Hamamı, Aya Payana Kilisesi, Eğirdir Kalesi ve Firdevs Bey Bedesteni. Eğirdir Kalesi: Eğirdir Gölü kıyısında yer alır. İnşa tarihi ve yaptıranı hakkında kesin bilgiler bulunmayan kale; iç ve dış kale olarak iki bölümden oluşmaktadır. Sur duvarları boyunca yer alan ev yapıları da bulunmaktadır. Timur’un işgali sırasında hasar gören kale; Osmanlılar döneminde de tamir edilmiştir. Firdevs Bey Bedesteni: Kuzey ve güney yönüne uzanacak şekilde inşa edilmiş olan yapı; her iki yönden de giriş ve çıkışa sahiptir. Bölgede bulunan Mimar Sinan Camisine gelir sağlanması için 1561 yılında inşa ettirilmiştir. Bedesten o dönemin Isparta Valisi olan Fİrdevs Bey tarafından yaptırıldığı için bu isimle anılmaktadır. Isparta otobüs biletlerini sitemiz üzerinden satın alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumları; firma seçiminizde size yardımcı olabilir. Seçiminizi yaparken tüm otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını aynı sayfada göreceğinizden kolayca fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz. En ucuz otobüs biletlerini dilediğiniz an görüntüleyip güvenli bir şekilde satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Android ve iOS markette bulabileceğiniz uygulama tüm mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Siz de kendi yolculuğunuz ile ilgili yorumlarınızı ve seyahat ettiğini,z otobüs firmalarının sundukları hizmetler hakkındaki değerlendirmelerinizi sitemizde paylaşabilirsiniz.
"Yolcuları dinlenme tesisinde unutuyorlar" Misafir
Yarım saatlik molayı 15-20 dakikada bitirip, yolcularını kontrol etmeden aracı hareket ettiriyorlar. Tabi olan bize oluyor. Berbat bişi
"Aldigim koltuk " Misafir
Aldigim koltuk konyaya kadar baska bir bayana satilmis arka koltuklarda gitmek zorunda kaldim
"Arka koltuk" Misafir
arka koltuk 5 kişi den oluşmaz arkadaşım. bide artist artist heryerde durmaz belediye otobüsü mü bu diyo muavin . Arka koltuğu beşlersen ne dolmuştan belediye otobüsünden farkı kalır.
"Gayet iyiydi" Misafir
İlk defa bu kadar genis film arsivi vardi. Tesekkurler.
"Memnuniyet" Misafir
araçlarınız güzel ayrıca diyer firmalara göre daha uygun fiyata götürüyorsunuz
"Şikayet" Misafir
Böyle rezil bir yolculuk yapmadım daha önce otobüs eski hersey bozuk tam anlamıyla facia birdaha metro binmem
"ısparta petrol ancak bu kadar ilgisiz olabilir" Misafir
İlk olarak saat 23.30 da kalkması gereken otobüs 23.57de ancak kalkabildi. Suriyeli yolcuya satılmış olan tek koltuk ve sahibi olarak gelen iki yetişkin insan ve dört çocuk ortalığı karıştırdı. Mersine giderken güzergah değiştirilerek sonrasındaki gideceğiniz yolun ücretini verelim diyerek insanların zamanını çalmaları. Dinlenme tesisi ancak bu kadar kötü olabilir. Moladan sonra suriyeli vatandaşların çıngar çıkarması sonucu biletli yolcuların illallah ederek kendi yerlerini değiştirmesi ve firma personellerinin çözümsüz kalması. Moladan sonra kapıdan arkadaki kısımda kalorifer çalışmaması ve bunu hostes arkadaşa iletmemizdeki yaşadığımız sorun ikaz lambalarının çalışmaması onun yerine göstermelik olarak yapılan tv ekranındaki hostesi çağırma bölümünün çalışmaması. Şoföre yanına kadar gidip kaloriferin çalışmadığını söylediğimde tersleyerek nasıl olur bak burada çalışıyor diyerek inanmaması ve hostese git bi vak bakalım diyerek geçiştirmesi ve hostesin gelip çalışmadığını görmesinden sonra sanki kötü bir şey söylemişim gibi tavırlar yapılması gibi o kadar olumsuz şeyin bir araya gelmesinin tesadüf yada bir kereye mahsus olduğunu düşünmüyorum. Bundan sonra ne binerim ne de eş dostumu bindiririm.
"Kötü yolculuk" Misafir
araç eski model ikram sıfır hareket saatinde perona gelmiyor
"Memnuniyet" Misafir
Çok güzel yolculuk oldu memnun oldum
"ısparta petrol şikayet" Misafir
Asker kardeşime bilet aldım şoför bey aracı çok hızlı dikkatsiz kullanmış, araçta sigara içmiş ,ve asker kardeşlerime çok kötü davranmış hiç memnun kalmadık paramızla rezil olduk ilginiz için teşekkürler.