İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti
İsmail Ayaz Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

İsmail Ayaz Otobüs Seferleri

İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

444 26 26
Eskişehir Otobüs Terminali - 26 Numaralı Yazıhane  Eskişehir
0222 227 89 89

“Yarım asırlık güven”

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

İsmail Ayaz Turizm, Bursa’dan çıkıp Eskişehir’e yerleşen İsmail Ayaz ve ailesinin 1957’de kurduğu ve üstün gayretleriyle bugünlere getirdiği bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Sektörde 50 yıllık tecrübesiyle, ülke çapında geniş bir alana yayılan İsmail Ayaz Turizm, çağımızın son teknolojileriyle donatılmış otobüsleri ve üstün kalite hizmet anlayışıyla, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bugün araç filosunda 24 adet otobüs yer alan İsmail Ayaz Turizm, Mercedes Travego ve Man Confort olmak üzere iki ayrı model otobüsle hizmet vermektedir. Travego araçlarının koltuk sistemleri 2+2, Confort modellerin koltuk sistemleri 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. Yani, otobüslerin bir sırası tekli koltuklardan, diğer sırası ise ikili koltuklardan oluşmaktadır.

İsmail Ayaz Turizm’in Sunduğu Hizmetler

Konfor Hat Seçeneği

Varış Noktalarında Şehiriçi Servis Olanağı

Açık Büfe Servis

Sıcak – Soğuk Yiyecek ve İçecek İkramları

Her Koltukta Kulaklık

Televizyon – Radyo Seçenekleri

Digiturk Hizmeti

Kablosuz İnternet Hizmeti

Her Koltukta Lig TV

İsmail Ayaz Turizm’in hizmet verdiği otogarları, İsmail Ayaz Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
78Puan
60%
14%
6%
0%
20%
Toplam Yorum Sayısı (42)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

tv sistemi tüm firmalarda olduğu gibi sorunlu.. tv seyretmek artık hayal oldu yolculuklarda... çünkü araç sahipleri eski tvleri yenileyip masraf yapmaktan kaçıyorlar, " bakım yapılacak" diye geçiştiriyorlar, firma ise kontrol edip gereğini yapmıyor..
"Her şey çok güzeldi" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Her şey çok güzeldi
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Her şey için teşekürler İsmail Ayaz'ın Değerli çalışanları,kolay gelsin.
"TEŞEKÜRLER" Misafir   İLK DEFA YOLCULUK YAPIYORUZ DİĞER FİRMALARDAN DAHA İYİ VE DAHA UCUZ ARACI 0LDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İlk defa İsmail Ayaz ile yolculuk yaptım. İyiydi, her şey normaldi. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.
"Eski" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Giderken seyahat ettiğim otobüs eskiydi, ancak dönüşteki otobüs gayet iyiydi, bir de internette yazan tahmini varış saatinden 1,5 saat geç varıp geç döndük.
"İsmail ayaz farkı" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İyi ki ismail ayazı tercih etmişim.gayet rahat ve zamanında hedefe ulaşam bşr yolculuk yaptım.diğer firmaları tercih etmediğim için yüzümü kara çıkarmadın ismail ayaz.
"İstanbul Dudullu" cem2688   İstanbul Dudullu da bulunan personel tarafından çok kötü muamele ile karşılaştım. Annem ile birlikte hakaret etme derecesinde personel tarafından azarlar işittik. Hiç bir şekilde müşteri ile muhatap olmayıp,ilgilenmek istemiyorlar ve üstüne birde sorulan soruları azarlayarak karşılık veriyorlar. Servise bindiğimde ve nerede ineceğimi hatırlattığım halde servis şoförü uyarılarımı dikkate almayarak beni e-5 te köprü ve yaya yolunun olmadığı bir yerde indirdi ve işlek trafiğin ortasında kalarak ezilme tehlikesi yaşadım.Bu kadar kalitesiz ve seviyesiz bir personelle daha önce karşılaşmamıştım,firma personellerine müşteriye nasıl davranacakları konusunda eğitimler vermeli yada kaliteli personel alımı yapmalı.
"Sikayet" lucool   12 saatlik yolu 13 saat yaptilar resmen tuhaf kalitesiz bir firma gercekten pisman oldum musteri memnuniyeti -0 ...
"Ismail ayaz a sikayet" CIHAN ALTIKULAC   cok ilgisiz ve alakasiz muavinleri oldugu gibi bilet fiyatlarini haketmeyen bir firma..