scorecardresearch
İsmail Ayaz Otobüs Bileti
İsmail Ayaz Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

İsmail Ayaz Otobüs Seferleri

İsmail Ayaz

İsmail Ayaz

444 26 26
Eskişehir Otobüs Terminali - 26 Numaralı Yazıhane  Eskişehir
0222 227 89 89

“Yarım asırlık güven”

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

İsmail Ayaz Turizm, Bursa’dan çıkıp Eskişehir’e yerleşen İsmail Ayaz ve ailesinin 1957’de kurduğu ve üstün gayretleriyle bugünlere getirdiği bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Sektörde 50 yıllık tecrübesiyle, ülke çapında geniş bir alana yayılan İsmail Ayaz Turizm, çağımızın son teknolojileriyle donatılmış otobüsleri ve üstün kalite hizmet anlayışıyla, misafir memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bugün araç filosunda 24 adet otobüs yer alan İsmail Ayaz Turizm, Mercedes Travego ve Man Confort olmak üzere iki ayrı model otobüsle hizmet vermektedir. Travego araçlarının koltuk sistemleri 2+2, Confort modellerin koltuk sistemleri 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. Yani, otobüslerin bir sırası tekli koltuklardan, diğer sırası ise ikili koltuklardan oluşmaktadır.

İsmail Ayaz Turizm’in Sunduğu Hizmetler

•    Konfor Hat Seçeneği

•    Varış Noktalarında Şehiriçi Servis Olanağı

•    Açık Büfe Servis

•    Sıcak – Soğuk Yiyecek ve İçecek İkramları

•    Her Koltukta Kulaklık

•    Televizyon – Radyo Seçenekleri

•    Digiturk Hizmeti

•    Kablosuz İnternet Hizmeti

•    Her Koltukta Lig TV

İsmail Ayaz Turizm’in hizmet verdiği otogarları, İsmail Ayaz Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İsmail Ayaz Turizm Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.100 üzerinden
78Puan
50%
22%
9%
2%
17%
Toplam Yorum Sayısı (45)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Seyahat Güvenliği ve Eğlence" Misafir
Yorumlarımı ilgili firma bilmeyecek ise bu yorumu neden yapıyorum? Benim amacım kendimce gördüğüm eksikliklerin giderilerek sonraki yolculuklarımda bunu somut olarak görebilmektir. Eğer böyle bir etkisi olacaksa yorumlarıma devam edebilirim. Esenlikler ve başarılar.
"Hizmet" Misafir
hizmet 00000000000000000000000000000
"Teşekkürler güzel bir yolculuktu" Misafir
Teşekkürler güzel bir yolculuktu
"Tv Kesintisi" Misafir
Tv de cok takılma var tamam köprü altlarında filan kesiliyor biliyoruz ama normal yoldada aynı
Ama tercih ettiğim bir firmasınız
"Tek kelimeyle berbat" Misafir
Tek kelimeyle berbattı.Minibüs gibi her yerden yolu topladı.Yolda başka acemi şöför geldi.Yetmezmiş gibi istanbul'da yanlış yola saptı.Şöför çıt çıt çekirdek çitliyor,muavin ayakta uyuyorKendi aralarında yüksek sesle konuşmaları ve şakalaşmaları rahatsız edici.Evet koltuklar rahat ferah geniş ama iş bunlarla bitmiyor personel kesinlikle çok kötü ve suratsızlar.Manavgattan ist.a 16 saatte geldik bir daha ne bilerim ne de birine tavsiye ederim.Otobüs eskişehir plakalıydı bu arada.
"Koltuklar" Misafir
Otobüse müzik yüklenmeli.koltuklar hiçbir otobüste rahat değil uzun süre yolculukta boyun ağrısı yapıyor.son olarak biraz geç vardı. 15 saat sürdü
"" Misafir
Film seçenekleri ve yayınlar geliştirilirse çok daha keyifli olacaktır...
"Ismil ayaz" Misafir
Aldigim hizmetten hic memnun kalmadim.internette ki koltuk no ile arabanin koltuk numaralari. Farkliydi.soylememe ragmen firma elamanlari pasif davrandi.yolculara ilgi alaka yoktu.
"Öneri" Misafir
İsmail Ayaz ın özellikle film menüsü çok daha iyi olabilir
"Teşekkürler" Misafir
herşey çok güzeldi,teşekkürler