Has Turizm Otobüs Seferleri

Has Turizm
 
 
Has Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Has Turizm

444 06 31
Bankalar Cad. No:34 Antakya
0326 

1952 yılında Antakya - Ceyhan- Adana - Tarsus - Mersin hattında kamyondan bozma bir otobüs ile  ilk seferine başlayan Has Turizm, bugün Türkiye’nin yanısıra güneyde Yemen'den, kuzeyde Sibirya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada hizmet vermektedir.

100 üzerinden
68Puan
41%
13%
14%
9%
24%
Toplam Yorum Sayısı (116)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gayet iyi" feedback   bir çok firmayla seyahat ettim en son da has turizmle hataydan edirneye geldim. şoförler ve muavinler gayet iyi o kadar saat yolculukta içtenlikle ilgileniyorlar. bi tek sıkıntı edirne yazıhaneyi aradığımda telefona kımse bakmıyor o kadar. neysekı bıletı ınternetten alıyorum. hayırlı yolculuklar.
"SORUMSUZLUK!" özge tetik   Adana'da üç senedir öğrenciyim ve bu süreç içinde memleketime gidip gelirken sürekli güvenilir olduğu için HAS ı tercih ediyordum ve gayet memnundum taki dünkü sorumsuzluğunuz ve saygısızlığınızla karşılaşana kadar.Ben iskenderun dediğim halde Hatay olarak bılet kesen ve kendını haklı çıkarmaya çalışan altıkat şubenizdeki bayan görevlinin tepkısı benı hayretler içerisinde bıraktı.keske yanlış anladım dıyerek konuyu kapatsaydı.Ayrıca öğrenci indirimi yapsaydınız daha çok memnun kalacaktık!!!
"" g  
"" huseyin sa  
"Sikayet" Ninurlu   Su anda Hatay'dan istanbula has turizimle seyahat etmekteyimm. Sizi tek kelimeyle kınıyorum. Otobüse o kadar çok koltuk sıkıştırmış ki hareket etmek olanaksız sehpamızı açamıyorz. Muavin koridordan zor geçiyor. Siz karpuz kavun mü taşıyorsunuz insan mı belli değil. Bu otobüsü seçtiğim icin pişman oldum. umarım bu sözde yeni aldığınız otobüsleri derhal seferden kaldırırsınız .
"Bilet satis gorevlisi" mustafayag   has turizm'in osmaniye merkezdeki acentesinde duran bilet satis gorevlisi sahis cok kaba ve bilet almak icin aradikmi telefonlara bakmiyor yanina gidiyoruz kaba kaba konusuyor has turizmi seviyoz ama acentedeki bilet satis gorevlisi hakkinda her yere sikayette bulunucam ve dikkate alinmasini arz edecem....
"Koltuk arkası tv" mustafayag   has turizm iyi bir firma ama nedense butun otobuslerinde koltuk arakasi tv yok ve yolcukta sikintidan patliyoz buna bir cozum bulalim....
"Internetten Bilet alma" Stars   Ben internetten has turizmin antalya otobusune kredi karti ile nasil bilet alabilirim ??
"" mustafayag   ben her seyehatimi has turizmle yapiyorum has turizmden çok memnunum ama bir sikayetim olacak has turizmin osmaniye acentesindeki bilet satan yetkili sahis cok kaba.onun disinda hic bir sikayetim yok ben kamil koc lada seyahet ettim ama has turizmdeki konforu orada bulamadim.Birde hatay dan giresun'a giden otobuslerde koltuk arkasi televizyon bulunmuyor bulunsada sinyal kesildimi gelmiyor bunlari dikkate aliniz...
"" mekaya  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 sonraki yorumlar >