Has Diyarbakır Online Otobüs Bileti
Has Diyarbakır Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Has Diyarbakır Otobüs Seferleri

Has Diyarbakır

Has Diyarbakır

444 11 21
Kıbrıs Caddesi Diyarbakır
0412 228 45 86 - 228 45 87

“Sizi yeniliklerle tanıştırır”

Has Diyarbakır Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Has Diyarbakır Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Seyahat eden yolcularına kusursuz hizmet sağlayan Has Diyarbakır Turizm, her seyahatinde bir öncekinden daha kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir otobüs firması. Bu sayede yolcusunu her seferinde yeniliklerle tanıştıran Has Diyarbakır Turizm, sektörün öncü firmaları arasında yer alabilmek için kalite seviyesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Yaptığı ve yapacağı yeniliklerle sektörün en iyi firmalarından biri olmak için emin adımlarla ilerleyen Has Diyarbakır, misafirlerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilikleri takip ediyor. Türkiye’nin pek çok iline sefer düzenleyen Has Diyarbakır Turizm, son model otobüsleri ve otobüs içi hizmetleriyle uzun yolculukları keyifli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. 

Has Diyarbakır Turizm’in Otobüs İçi Hizmetleri

•    Koltuk Arkası TV

•    Oyun

•    Uydu Yayını

•    Kişisel Müzik Yayını

•    Sıcak – Soğuk İkram

•    Hız Sabitleyici

•    Servis Hizmeti

•    Güler Yüzlü Hizmet

Has Diyarbakır Turizm’in hizmet verdiği otogarları, Has Diyarbakır Turizm’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Has Diyarbakır Turizm Otobüs Bileti ni, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak ya da yer ayırtmak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

 

100 üzerinden
58Puan
36%
2%
12%
14%
36%
Toplam Yorum Sayısı (31)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Has diyarbakır" Misafir
Personel konusunda başarılı bir ekibe sahip olmasına rağmen klimalarin çalışmaması yaz günü yapılan yolculuğu çekilmez kılıyor. En kısa zamanda araç bakımı yaptirmalarini tavsiye ederim.
"Cok kötü" Misafir
Kötü
"Klima" Misafir
Yolculuğumuz tam bir eziyetti.3 saatten fazla otobüs geç hareket etti Sakarya'dan.ve klimalar sağlıklı bir şekilde çalışmadı.çok sıcaktı Aracın içi.3 saat geç ulaşdık d.bakıra.
"Çok kötü" Misafir
Eşim ve cocuklar yolculuk yaptılar, cok kötü bir yolculuk oldugunu söylediler.
Birkere servis yapıldı. Onda da sadece içecek verildi.
temizlik ve koku berbatti.
wifi acmalarıni rica ettigimizde 80 tl internet ücreti verdiklerini söyleyip of pofla açtilar.
Akdeniz üni. Hukuk fak. Ögretim üyesiyim. Bu anlayışla bu firmayı sadece kötüleyebilirim. Muavınin iyiniyeti hizmetin kötülügünu ve söförun asık suratını ve heryerde birileriyle kavgaya varan tartışmalarini kurtarmaz.
"Genel olarak güzel" Misafir
ikramlar berbatdı adam kaç defa servis arabasını devirdi sigara veya ihtiyaç molası vermiyorlar o kötü mola verilse harika olacak genel olarak tavsiye ederim
"" Misafir
Gece yolculugu olmasina ragmen araba klima hep soğuk çalisiyordu. Bozuk. Koltuklar kırık. Muavini uyarmama ragmen araba ısınmadı. Ama tam saatinde ulaştık ceyhana.
"Zamaninda gelmedi." Misafir
Zamaninda gelmedi. yolculuk suresi yazan degil
"Rezalet !" Misafir
Gaziantepten Konyaya Saat 22.30 da kalkacak otobüse 00,35 te binebildim. tam olarak 2saat 15 dk otobüsün gelmesini bekledik. Polis durdurmuş dendi, komutanla görüşüldü dendi, ha çıktı ha çıkacak dendi.. bizi orda 2saat 15 dk beklettiler oyaladılar. iade kestirmek istediğimizde (farklı firmalarda yarım saatte bir araç vardı) bizim isteklerimizi sert bir dille hiçe saydılar, oyalama modundalardı. Müşteri iade ettirmek istiyorsa edeceksiniz. 3 kuruş için şimdi burada firmanızın adını lekelemeniz daha mı doğru oldu. Biraz daha kaliteli hizmet LÜTFEN.. Birdaha HAS Diyarbakır ile hiçbiryere gitmem... Gaziantep yazıhanesinin gereksizliklerinden dolayı olduğunu altını çizerek belirtmek isterim. Ayrıca ne TV çalışıyordu, ne filmler..

Kısacası bileti aldığıma alacağıma pisman ettiler...
"Şikayet" Misafir
arac beni giselerden almadi e5 yani otobana kadar yurudüm sattiginiz bilette duzici sanliurfa yaziyor ama firma duzicine girmiyor tamamen rezalet her gittigimde veya geldigimde ayni problemi yasiyorm sadece bu firma icin degil hepsi ayni problem var
"çok iyi site" Misafir
sürekli bilet aldığım bir site kesinlikle tavsiye ederim evimden bilet alıyorum