scorecardresearch
Elazığ Otobüs Bileti
Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Has Bingöl Turizm Elazığ Otobüs Seferleri

Has Bingöl Turizm Elazığ Otobüs Seferleri

Has Bingöl Turizm Elazığ Şubeleri

Şube
Telefon
Merkez
224 41 23
Otogar
444 22 12
Öğretmenevi
212 12 08
711 35 43
611 61 12

Has Bingöl Turizm Elazığ otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz Elazığ otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde Has Bingöl Turizm Elazığ online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Has Bingöl Turizm Elazığ otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Has Bingöl Turizm firmasının 5 Elazığ şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Has Bingöl Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Elazığ yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Has Bingöl Turizm firmasının Elazığ otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Has Bingöl Turizm firmasının Elazığ ve çevresinde 5 şubesi bulunmaktadır.

 

100 üzerinden
25Puan
0%
0%
0%
25%
75%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Muşteri memnuniyeti sıfır" Misafir
muşteri memnuniyeti sıfır
"Berbatt" Misafir
Berbat bir yolculuktu 1 saat otogarda otobusu bekledik hic bir mazeretleride yoktu...bir daha has bingöl den bilet almak miii Allah muhtac etmesin....
"Derhal uyarilmali.." Misafir
Has Bingöl Turizm her yönden kötü bi şirket özellikle yolculara davranis sekli otobusun eski olmasi konfor yönünden kötü olması vs bu yönlerden uyarılıp düzeltilirse sevinirim..
"Has bingöl" Misafir
Çok saçma bir firma koltuk numaram 46 idi orada muavin uyuyormuş beni oraya oturtmadılar çok saçma bir firma bir daha onların firmasını tercih etmem kesinlikle. Muavinler yüzünden firmalara yazık oluyor