Elazığ Otobüs Bileti
Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Has Bingöl Turizm Elazığ Otobüs Seferleri

Has Bingöl Turizm Elazığ Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Merkez
424
224 41 23
Otogar
424
444 22 12
Öğretmenevi
424
212 12 08
1
424
711 35 43
424
611 61 12

Has Bingöl Turizm Elazığ otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Elazığ otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Has Bingöl Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Elazığ otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Has Bingöl Turizm Elazığ şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Has Bingöl Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Elazığ otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Has Bingöl Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Has Bingöl Turizm firmasının Elazığ ve çevresinde 5 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
76Puan
61%
6%
7%
6%
21%
Toplam Yorum Sayısı (4)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Derhal uyarilmali.." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Has Bingöl Turizm her yönden kötü bi şirket özellikle yolculara davranis sekli otobusun eski olmasi konfor yönünden kötü olması vs bu yönlerden uyarılıp düzeltilirse sevinirim..
"Has bingöl" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Çok saçma bir firma koltuk numaram 46 idi orada muavin uyuyormuş beni oraya oturtmadılar çok saçma bir firma bir daha onların firmasını tercih etmem kesinlikle. Muavinler yüzünden firmalara yazık oluyor