Güney Akdeniz Seyahat Online Otobüs Bileti
Güney Akdeniz Seyahat Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat Otobüs Seferleri

Güney Akdeniz Seyahat

Güney Akdeniz Seyahat

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Sıcakkanlı, Tam Bir Akdenizli…

Güney Akdeniz Seyahat, Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen tam bir sıcakkanlı Akdenizli'dir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan firma, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

1974 yılından beri bir Antalya firması olarak faaliyet gösteren Akdeniz Seyahat, 2002 yılından sonra Güney Akdeniz Seyahat olarak anılmaktadır. Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul -Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay -Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Güney Akdeniz Seyahat, Tatil Keyfini Otobüse Bindiğiniz Anda Başlatır

Güney Akdeniz Seyahat yolcusu olmanın farkını uzun süren güzergahlarda hissedeceksiniz. Sizi rahat ettirmek için en son model teknoloji ile üretilmiş vücuda uyumlu şık koltukları olan otobüslerle, yorgunluk nedir bilmeden yapacağınız seyahatlerinizde, daha tatiliniz başlamadan dinlenmeye başlayacak, eve dönüş özleminizi otobüs koltuklarına oturduğunuz anda yaşadığınız ev konforuyla gidereceksiniz. Her koltukta çok seçenekli film, bireysel USB, internet, televizyon ve müzik yayınının yanı sıra ön görüş kamerasıyla yol takibi de yapabilirsiniz.

Antalya - Ankara yolu üzerindeki Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Antalya -İstanbul Yolu üzerindeki Pamukova Dinlenme Tesisleri ile Antalya- Hatay yolundaki Yanışlı Ağaçlı ve Gazi Paşa Bedir Dinlenme Tesislerinde, çağdaş ve insani bütün ihtiyaçlarınızın karşılanacağı modern mola merkezleri, yolcusuna gösterdiği özenin tüm ayrıntılarını barındırmaktadır.

Sizi ücretsiz bilet ve indirimli bilet avantajlarıyla tanıştıran Aile Kart, yapacağınız tüm yolculuklarınızı karlı bir birikime dönüştürerek yolculukta aile bütçenize katkı sağlamayı amaçlar. İnternet sitesinden, güzergah seçeneklerini, şehir içi servis hizmetlerini öğrenebileceğiniz gibi Aile Kart başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için sitede yayınlanan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Akdenizli otobüs firması, sıcakkanlı, sorumluluk sahibi, modern hizmet anlayışıyla önce bölgesindeki yolcuların daha sonra hizmet verdiği diğer yolcuların güvenini kazanmış yeni yatırımlar ve güzergahlarla daha da büyüyerek, Akdeniz’in karayolu yolcu taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren önemli firmalarından olmayı amaçlamaktadır.

Tatil seyahatlerinizde olduğu kadar iş seyahatlerinizde de tercih edebileceğiniz firma, ulaşım sektörünün uzun zamandır çözüme yönelik etkin hizmetler veren firmalarından olup, Akdeniz’in doğal ve tarihi güzellikleriyle tanışmak isteyenleri bölgeyle buluşturan bir otobüs firmasıdır. Tatiliniz Güney Akdeniz Seyahat firmasından alacağınız bir otobüs bileti kadar yakın… Koltuklarına oturduğunuz ilk anda başlayan tatil keyfi başka hiçbir yerde yok…100 üzerinden
68Puan
40%
15%
10%
12%
23%
Toplam Yorum Sayısı (39)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Kemer ankara akdeniz seyahat" Misafir
Gayet memnun kaldım kesinlikle yine aynı firmayı tercih ederim
"Genel olarak iyi" Misafir
Genel olarak iyi
"Otobüs" Misafir
çok güzeldi
"Otobüs" Misafir
çok güzeldi
"Şikayet" Misafir
Servis hizmeti görevlilerin yaklaşımı araç koltukları tek kelime ile berbattı tekrar kesinlikle tercih etmem. Dönüş biletimi kamil koç tan aldım.
"Saat Farkı" Misafir
İnternette yolculuk süresi iki buçuk saat yazmasına rağmen otogara gittiğimde o internet saati yalan 3.30saatte gidiyoruz dendi.insanlar zamanıni ona gore ayarliyor. Yanlış bise duzeltilsin gercekten
"Firma nasil bir firma" Misafir
EVET GECE 1de varılır firma otagara girmez servis olmaz gece vakti bir bayan ve bir çocuk yolda indirilir size sorarim
"Teşekkürler" Misafir
teşekkurler AKDENIZ
"Guney akdeniz seyehat" Misafir
Oncelikle 2 tane kaptanimız ve host arkadasa guler yuzlu olduklari icin cok tesekkur ederim arac plakasi aklimda olsa yazardim gercekten cok guzel insanlar sami dostca ve sicak kanli bundan sonraki tum seyehatlerim GUNEY AKDENİZ SEYEHAT...
Herkese cok tesekkur ederim
YOLLARİ HEP ACİK OLSUN İNSALLAH
"Memnuniyetsizlik" Misafir
Bir kere daha otogara bile kalkış saatinden 25 dakika sonra girdi silifkeden mersine geliş süresi 2 saati buldu ayrıca mersinde 45 dakka servisleri gelmediği için bekledik kısacası seyahat süresi 2 saat fazla sürdü muavinler ilgisizdi servis idare eder yani kısacası akdeniz seyahatin en berbat seferiydi bidaha tercihlerim arasında akdeniz bulunmayacak...