Güney Akdeniz Online Otobüs Bileti
Güney Akdeniz Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Güney Akdeniz Otobüs Seferleri

Güney Akdeniz

0 850 333 07 00
Belediye Otobüs Terminali No:27 Antalya
0242 331 11 00

Sıcakkanlı, Tam Bir Akdenizli…

Akdeniz Bölgesi’nin turizm cenneti ilimiz Antalya güneşinin sıcaklığını ulaşım sektöründeki hizmetlerine yansıtan, yolcularını hiçbir şartta asla çaresiz hissettirmeyen Güney Akdeniz Seyahat tam bir sıcakkanlı Akdenizlidir.  Bayram, hafta sonu ve benzeri özel günlerde güzergahlarına eklediği seferlerle, yolcularına daima ulaşılabilirliğinin sağladığı güven ve itibarla büyümekte olan Güney Akdeniz, filosundaki 95 adet otobüsle hizmet vermektedir.

Yoğun geçen kış ayları boyunca Akdeniz sahillerine bir an önce kavuşmayı amaçlayan tatilcilerin özellikle tercih ettiği otobüs firması olan Güney Akdeniz, mesafeleri deneyimli personeli ve konforlu otobüsleriyle kat eder. Her kademedeki hizmet personelinin gösterdiği anlayış sabır ve özveri, müşteri memnuniyeti olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çağrı merkezlerinden ve on-line olarak yolcularının bütün şikayet dilek ve önerilerini dikkate alarak değerlendirir ve hizmet geliştirme çalışmalarında göz önünde bulundurur.

1974 yılından beri bir Antalya firması olarak faaliyet gösteren Akdeniz Seyahat, 2002 yılından sonra Güney Akdeniz Seyahat olarak anılmaktadır. Yine aynı yıl yeni otobüsler alarak genişlettiği güzergahlarına, Hatay’ ı da ekleyerek, Ankara- Adana, İstanbul -Adana, İstanbul- Antalya, Ankara- Antalya seferlerinin yanı sıra, Hatay -Adana-İstanbul -Ankara hatlarındaki yoğunluğu sefer sayısını arttırarak yolcusuna hissettirmeden hizmetlerini sürdürmeye devam eder.

Güney Akdeniz Seyahat, Tatil Keyfini Otobüse Bindiğiniz Anda Başlatır

Güney Akdeniz Seyahat yolcusu olmanın farkını uzun süren güzergahlarda hissedeceksiniz. Sizi rahat ettirmek için en son model teknoloji ile üretilmiş vücuda uyumlu şık koltukları olan otobüslerle, yorgunluk nedir bilmeden yapacağınız seyahatlerinizde, daha tatiliniz başlamadan dinlenmeye başlayacak, eve dönüş özleminizi Güney Akdeniz otobüs koltuklarına oturduğunuz anda yaşadığınız ev konforuyla gidereceksiniz. Her koltukta çok seçenekli film, bireysel USB, internet, televizyon ve müzik yayınının yanı sıra ön görüş kamerasıyla yol takibi de yapabilirsiniz.

Antalya - Ankara yolu üzerindeki Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Antalya -İstanbul Yolu üzerindeki Pamukova Dinlenme Tesisleri ile Antalya- Hatay yolundaki Yanışlı Ağaçlı ve Gazi Paşa Bedir Dinlenme Tesislerinde, çağdaş ve insani bütün ihtiyaçlarınızın karşılanacağı modern mola merkezleri, Güney Akdeniz Seyahat’in yolcusuna gösterdiği özenin tüm ayrıntılarını barındırmaktadır. 

 Sizi ücretsiz bilet ve indirimli bilet avantajlarıyla tanıştıran Aile Kart, Güney Akdeniz Seyahatle yapacağınız tüm yolculuklarınızı karlı bir birikime dönüştürerek yolculukta aile bütçenize katkı sağlamayı amaçlar. Güney Akdeniz Seyahat internet sitesinden, güzergah seçeneklerini, şehir içi servis hizmetlerini öğrenebileceğiniz gibi Aile Kart başvurusu da yapabilirsiniz. Bunun için sitede yayınlanan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Akdenizli otobüs firması Güney Akdeniz, sıcakkanlı, sorumluluk sahibi, modern hizmet anlayışıyla önce bölgesindeki yolcuların daha sonra hizmet verdiği diğer yolcuların güvenini kazanmış yeni yatırımlar ve güzergahlarla daha da büyüyerek, Akdeniz’in karayolu yolcu taşımacılığı konusunda faaliyet gösteren önemli firmalarından olmayı amaçlamaktadır.

Tatil seyahatlerinizde olduğu kadar iş seyahatlerinizde de tercih edebileceğiniz Güney Akdeniz Seyahat ulaşım sektörünün uzun zamandır çözüme yönelik etkin hizmetler veren firmalarından olup, Akdeniz’in doğal ve tarihi güzellikleriyle tanışmak isteyenleri bölgeyle buluşturan bir otobüs firmasıdır. Tatiliniz Güney Akdeniz Seyahat firmasından alacağınız bir otobüs bileti kadar yakın… Koltuklarına oturduğunuz ilk anda başlayan tatil keyfi başka hiçbir yerde yok…

100 üzerinden
66Puan
42%
11%
8%
17%
22%
Toplam Yorum Sayısı (38)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyetsizlik" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bir kere daha otogara bile kalkış saatinden 25 dakika sonra girdi silifkeden mersine geliş süresi 2 saati buldu ayrıca mersinde 45 dakka servisleri gelmediği için bekledik kısacası seyahat süresi 2 saat fazla sürdü muavinler ilgisizdi servis idare eder yani kısacası akdeniz seyahatin en berbat seferiydi bidaha tercihlerim arasında akdeniz bulunmayacak...
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araç çok kötü pis ve bakımsızdı.Toz içindeydi. Konfor yoktu. Belediye otobüsü kıvamında yoldan yolcu toplaya toplaya Alanyaya 3 saatte varabildim.
"Rezalet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Korkunç kötü bi firma. Ilk ve son
"Gürültülü" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Horlayan ve ayakkabı cikaran müşteriler uyarilmiyor. Molalar çok uzun 25 dk.
"Güzel Bir Firma" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Kaliteli ve güzel yolculuk için teşekkür ederim.
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

USB kablosu yoktu onun dışında güney akdeniz çok güzel çok kaliteli bir firma teşekkür ederiz.
"Ikram" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

okadar yol geldim ama ikram yoktu sadece su ikrami vardi
"Yetersizler" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araclarina ve personel secimine ozen gostermeliler yoksa birdaha tercih edilmeyecek bir firma
"Yanlış bilgilendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Öncelikle Misafir memnuniyetine göstermiş olduğunuz önem beni çok mutlu etti.
13.09. tarihinde biletimi almadan önce Muğla Güney Akdeniz Seyehati arayıp Kötekliye Servisin olup olmadığını öğrendim. Olumlu cevap aldıktan sonra sitenizden Biletimizi aldık. Otobüs de de Kötekliye Servis olduğu söylenmiş. Ancak Kızım Muğla otogarında indiğinde servisin olmadığını başka bir otobüs ile gitmesi gerektiğini ancak onunda biraz geç geleceğini söylediklerinde kızım Taksiye binmek zorunda kalmış. 30.-TL!
Yanlış ve kandırmacalı bilgiden dolayı Zaman + Para ve en önemlisi Güven kaybı.
Kızım 4 yıl Muğlada okuyacak. Durum o kiGüney Akdeniz Seyahat tercih edilmeyecek ve tavsiye de edilmeyecek.
Saygılarımla
Ayse
"GÜNEY AKDENİZ LE SEYAHAT " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

hatay dan alanya ya 18 30 da yaptığımız yolculuk genelde iyi idi..Ancak alanya dan 10 15 te yaptığımız yolculuk tam bir facia idi.otobüs sanki halk belediye otubüsü gibi indir bindir..ben yıllardır alanya ya seyahat ederim incekum alanya yol üstü alara vest otelde dönüşte hiç bir zaman beni yoldan almadılar hep taksi parası koyup avsallara veya garaja koşturdum..yoldan yolcu almak yasak derlerdi ne olduda bu yolculukta her el sallayanı otubüse aldılar.prensiplermi değişti anlayamadım.koridorda minder konularak yolcu alındı o çocuk allah korusun camdan fırlasa sebebi kim olurdu ..araçtaki tv.internet hizmeti kulaklık lar bozuk ..saygılarımla..