Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Giresun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Giresun Otobüs Firmaları

Giresun Otobüs Firmaları
Otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanarak seyahatlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmalar tarafından siteye özel olarak sunulan indirimli fiyatları bulmanız mümkün. Arama kutucuklarını doldurduktan sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Bunlar arasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında satın alabilirsiniz. 60’a yakın firma arasında seçim yaparken fiyat karşılaştırmasının yanı sıra yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Dilerseniz yolculuğunuzun ardından siz de kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en çok yağış alan Doğu Karadeniz bölümünde bulunan şehir; yaylaları, ormanları ve akarsuları ile eşsiz bir doğa turizmi merkezidir. Türkiye’nin her şehrinden kolay ulaşım olanakları ile kara yolu üzerinden Giresun’a yolculuk etmek mümkündür. En ucuz otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri; İkiz Tepe Tümülüsü, Asarcık Kilise, Beyler Konağı, Gelin Kayası, Şebinkarahisar Kalesi olarak sıralayabiliriz. Gelin Kayası Kemaliye yolu üzerinde bulunan kayalar ile ilgili halk arasında bir efsane anlatılır. Bu efsaneye göre;babasının istemediği bir adamla evlenen genç kıza, babası beddua eder ve tüm düğün alayı da taşa dönüşür. İki büyük kayadan oluşan bu yerde alttaki eğri kayanın üzerinde herhangi bir bağlantısı olmadan üstteki büyük kaya yıllardır aynı şekilde durmaktadır. Mobil uygulamamız üzerinden de dilediğiniz an kolaylıkla bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.
"Şikayet" Misafir
Otobüsün şoförü yolculara karşı fazla samimi..senli benli konuşmalari hiç hoş değil..ayrıca çok hızlı kullandı ve dönüşleri çok riskli yaptı..şoförün ismini bilmiyorum ama daha sonradan değişen şoför onun gibi değildi..metro böyle şoförleri barındırdığı müddetçe daha çok kaza yapan firma sıfatını alır..
"Yolculuk degerlendirmesi" Misafir
Ben internetten bilet alıp cam kenarı almama rağmen bindiğim yerde yerime başka birini oturtmuslardi ve durumu personele bildirmeme rağmen nerenin cam kenar olduğunu bilmediğini söyleyerek ilgilenmedi ve bu tarz yer sorunlari surekli yaşıyorum lütfen bu konuyla ilgilenilsin
"Koltuklar berbat" Misafir
Koltukları berbat ayrıca ayaklar sığmıyor ve uyuyamıyorsunuz.
"Yolculuk" Misafir
Öncelikle otobus Giresun otogara 30 dakika geç geldi. Otobüs içindeki ikram kalitesi çok düşüktü .
"Metro turizm " Misafir
Merhaba pazartesi günü metro turizm le yolculuk yaptım ama yolculuk esnasinda aracınız çok soguktu kaptan a söylediğimiz de aracın içi sıcak dedi cuma günü giresuna seyahat edeceğim ama metro turizmi secmedim saygılarımla kolay gelsin
"Benim için Metro Turizm bitti." Misafir
14 Eylül 2014 Pazar günü 08:30'da Giresun Otogarından binmiş olduğum 23 NA 303 plâkalı aracın şoförleri seyahat süresince sigara içip yolcuları rahatsız ettiler.
Artı araç her tarafta durup yolcu aldığı halde rica etmeme rağmen Bulancak Kırımlı Ekmek Fırınında durmadı.
İneceğim Feniş mevkiinde yanyolda uygun giriş çıkış ve müsait indirme bindirme cebi olmasına ve şoföre önceden söylememe rağmen önce "biz oraya girmiyoruz" dedi, akabinde "zamanında söylesene" şeklinde birde kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Kendisini şikâyet edeceğimi söylememe rağmen "git, istediğin yere şikâyet et!" diye birde alaycı söylemlerde bulundu. İtiraf ediyorum: "Hayatımda böyle rezalet bir yolculuk yaşamadım." Bir daha da Metro Turizm'e binmeyeceğim. Binmek isteyenlere de tavsiye etmeyeceğim.
İyi günler dilerim.
"Ben" Misafir
Metro her gecen gun daha kotulesiyor
"" Misafir
1 saatten fazla rötar yaptı.
"Bingöl has anketi" Misafir
Bingöl has in sitesinde elazig hareket saati 16:30 varış saati 12:30 yazılı. Gercekte ise varış 16:30 bu hatanin değiştirilmesi.
"Bu is bilenin olmali" edk
34 fr 945 plakali aracla giresuna gittim gitmez olaydim adamlarda yolcuya saygi kalmamis hele ki o muavin soforle anlasmali gibiler adamlar yolcuyla alakalari bile yok sanki bos bir otobus gibi davraniyorlar ikramlari miletin uzerine dokmeleri de cabasi bunlar genelde boyle yapiyolar efe tur diyip bindik ama nerden bindik birdaha tovbe