Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Gaziantep Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında bulunan şehir yapılan yatırımlarla önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Ortadoğu’ya ve Asya’ya açılan yollar üzerinde bulunması, Akdeniz’e yakınlığı, iklimi ve kolay ulaşılabilen bir şehir olması üretim ve dağıtımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca şehirde hizmet sektörü için de büyük yatırımlar yapılmaktadır. Şehirde önemli oteller ve tesisler arka arkaya açılmaya başlanmıştır. Tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kültürel varlıkları ile dikkat çeken şehir yılın her dönemi bu gelişmeler ile yolcu trafiğinde artış yaşamaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre sefer düzenleyen 60’a yakın otobüs firması bulunmaktadır. Şehre en fazla seyahat eden otobüs firmaları ise Ben Turizm, Seç Turizm, Çayırağası ve Fındıklı Toros Turizm’dir. Bu otobüs firmaları ve daha fazlasını bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com adresinden yaparak görüntüleyebilirsiniz. En ucuz bilet fiyatlarını listelediğiniz sonuç ekranından size en uygun seferi seçtikten sonra bilet alımınızı hızlıca tamamlayabilirsiniz. En uygun otobüs biletlerine sahip olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerlerin başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz. Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti ve Zeugma Mozaik Müzesi, Dülükbaba Türbesi, Gaziantep Kalesi, Tarihi Antep Evleri ve Yesemek Açık Hava Müzesi. Bakırcılar Çarşısı; farklı el sanatı ürünlerini bulabileceğiniz ahşaptan yapılmış dükkanların sıralandığı taş sokaklarında gezinebileceğiniz bir yer. Bakır eşyalara süsleme yapan ustaların çekiç sesleri arasında çalışmalarını da izleyebilirsiniz. Gaziantep’te geleneksel ürünleri bulabileceğiniz 2 de bedesten bulunmaktadır. Bir çeşit kapalıçarşı olan bedestenlere şehir merkezinden kısa bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz. Gaziantep otobüs biletlerini en ucuz fiyatlarla sitemizden ve mobil uygulamamızdan satın alabilirsiniz. Android ve iOS markette bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Otobüs firmaları ile ilgili fikir edinmek için biletlerini sitemizden satın alan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından faydalanabilirsiniz. Siz de kendi seyahatiniz ile ilgili yorum ve değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz.
"" Misafir
the bus didn't move from Gaziantep untill 19:00, and arrived Hatay at 23:00
i read on website that the trip will take 3 hours but it took 4 hour
"Bir daha asla" Misafir
Firma otobusu cok eski denk geldi. Zamaninda kalkmadi. Ayni koltuga 3 -4 kisiye daha vermislerdi. Araba yolda ariza yapti. Allahtan ayni firmanin baska bir seferi yolda gecerken durdu da oyle yolculugu tamamladik. Bir daha aslaa.
"Vangölü gelistir kendini" Misafir
Otobüste usb portu yoktu. Usb girişi olmayan otobüs mü kaldı??
Ayrıca 4 saat yolculuk yaptım bir kez bile servis yapmadılar. Uyurken yaptılar belki bilmiyorum
"Yolcuları kandırmanıZ hiç hoş değil " Misafir
Bileti aldığımız zaman sitede 2.5 saat yazıyordu sonra otobüse bindik sorduk ve bize molasız iki saat molada yarım saat dedi ve tahmin edin 4.5 saat yol sürdü. Zaten otobüslerdeki bu koku apayrı bir durum.
"Servis Sorunu" Misafir
hersey iyiydi sadece şehir içi servis kotuydu.1. servis doluydu binemedik 2. servisi cok bekledik ve sorduğumuzda sec turizm görevlilerine net yanıt alamadık.
"Memnuniyetsizlik" Misafir
Araba 1 saat geç geldi fakat bu konuda bilgi verilmedi. 15 saatlik yolculukta sadece 1 kez ikram oldu. WiFi vardı ama internete girilmiyordu. Tv doğru düzgün çalışmıyor ve nedense hep aynı filmler. Otobüs rahat değildi çok ses geliyordu arka taraflardan. Yinede sağolun teşekkür ederim.
"Best van turizmi tavsiye etmiyorum" Misafir
otobüs şöfürü sigara içiyor ve dumanı 3-4 sıra arkaya kadar geliyor. Bu sorun nasıl çözülecek bilmiyorum defalarca şikayet etmeme rağmen hala aynı, yetkililer buna el atmalı. İkram 5 saat boyunca 1 defa o da yarım yamalak. muavinler ilgisiz
"Can Sıkıcı" Misafir
Yolculugum gerçek anlamda çok kötüydü.belediye otobüsü gibi heryerde durmalı,sürekli yanlız yolcuları yerlerinden kaldırıp koltukların başka yolcular alınması, bir koltuğu birde fazla kişiye satma lari mavinin kaba tavırları ciddi anlamda can sıkıcıydi
"Rezalet !" Misafir
Gaziantepten Konyaya Saat 22.30 da kalkacak otobüse 00,35 te binebildim. tam olarak 2saat 15 dk otobüsün gelmesini bekledik. Polis durdurmuş dendi, komutanla görüşüldü dendi, ha çıktı ha çıkacak dendi.. bizi orda 2saat 15 dk beklettiler oyaladılar. iade kestirmek istediğimizde (farklı firmalarda yarım saatte bir araç vardı) bizim isteklerimizi sert bir dille hiçe saydılar, oyalama modundalardı. Müşteri iade ettirmek istiyorsa edeceksiniz. 3 kuruş için şimdi burada firmanızın adını lekelemeniz daha mı doğru oldu. Biraz daha kaliteli hizmet LÜTFEN.. Birdaha HAS Diyarbakır ile hiçbiryere gitmem... Gaziantep yazıhanesinin gereksizliklerinden dolayı olduğunu altını çizerek belirtmek isterim. Ayrıca ne TV çalışıyordu, ne filmler..

Kısacası bileti aldığıma alacağıma pisman ettiler...
"....." Misafir
Çok zaman kaybettiler...5 saatlik yolu 6 buçuk saatte gittik...