Kırıkkale Otobüs Bileti
Kırıkkale Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Es Turizm Kırıkkale Otobüs Seferleri

Es Turizm Kırıkkale Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Benzinlik
318
218 18 20 - 218 30 67
Çarşı
318
202 00 50
Kızılkanat
318
225 55 55
Terminal
318
224 73 71

Es Turizm Kırıkkale otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Kırıkkale otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Es Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Kırıkkale otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Es Turizm Kırıkkale şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Es Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Kırıkkale otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Es Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Es Turizm firmasının Kırıkkale ve çevresinde 4 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
72Puan
43%
14%
18%
7%
18%
Toplam Yorum Sayısı (9)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Hiç Binmedim Ama.." koksalkayihan   hiç binmedim ama benim halamlar istanbula kırıkkaleden çok iyi rahat gelmişler ayrıca ikramlar süpermişş
"Çok iyi" sait_71_1907@hotmail.com   Gri travego aracıyla ankaradan istanbula gittim. kişisel tvliydi. İkramları güzeldi. Memnun kaldım...
"Kırıkkaledeki firmalar arasında kötünün iyisi işte" nedimkahveci   Kırıkkaledeki firmalar arasında kötünün iyisi işte başka söz yok, diğerleri çok rezil firmalar ancak Es onlara bakarak yine daha iyi az da olsa kalite var.
"" seda ün58   kırıkkale ankara arası sabah otobüs saatlerini öğrenebilir miyim?
"çok güzel" mustafa güver   çok güzel bi firmaolduğu için aklıma birşey gelmiyor
"Ben aysun Askım mevlütu arıyorum" Aysun   Sizin firmanızda çalışan mevlütü arıyorum. ya birisi bana onun nerede olduğunu söylesin ya da benim bu yazdığım notu ona ulaştırsın. onu çok özledim artık dayanamıyorum. lütfen.
"Otobüsler" Misafir   bana göre es turizm en iyi 1.ler sırasında es turizmin hem personelleri hem de arabaları çok güzel özellikle arabaları bana görö kırıkkalenin otogarında sadece acenin arabaları ve es truzmin arabaları çok bilet satıyor
"Izmir e yeni araç koyun bir zamet" Misafir   hep eski araçlarla ğidiyoruz yaa yeter artık.yeni araç bir gün geliyor.birdaha gelmiyor. birde kırıkkalede çuvallı yolcuların bagajlarından gına geldi ya ben bagaja koku senmiş peynir ve benzeri şeylerde koymasınlar.bagajlara biraz kırıkkale firmaları kendilerin geliştirsinler.kaçınçı 100 yıldayız.köy dolmuş gibi geliyor bazen bana.bana katılyormusun arkadaşlar.
":(" esen kırkhan   her defasında bi kawga çıkmak zorunda mı yaa? biraz daha kibar dawransınlar müşterilere ..1 bileti 2 kişiye satmasınlar bi zahmet