Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Erektaş Turizm Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Aşti
312
224 12 32

Erektaş Turizm Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Erektaş Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Ankara otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Erektaş Turizm Ankara şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Erektaş Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Erektaş Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Erektaş Turizm firmasının Ankara ve çevresinde 1 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
66Puan
55%
0%
0%
10%
35%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" uğur eser   13.08.2008 günü ankara dan amasya ya gitmek üzere firmanıza ait 60KE403 plakalı aracınıza esenboğa yolu köprüsünden yoldan bindim bir süre sonra aracın muavini ücret için yanıma geldi ve 40 ytl talep etti oysa bir hafta önce ailemi 25 ytl ye yollamıştım fiyatları bildiğim için muavine özellikle sordum abi 40 ytl diye ısrar etti ben yolcuların arasında tatsızlık çıkarmamak için verdim sizin müşteri hizmetiniz bumu ben amasyalı olduğum için bu bölgenin otobüslerini kullanmaya dikkat ediyorum anladım ki sizin firma sadece adam kazıklamak peşindeymiş bunu öğrenmiş oldum eğer şikayetimi dikkate alacaksanız

esenboğa hava limanı şube müd.pasaport
büro amirliği.ANKARA
0 505 372 80 94
yukarıda adresimi ve telefonumu yazdım müşteri memnuyetini önemsiyorsanız tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.