Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri

Erektaş Turizm Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Aşti
312
224 12 32

Erektaş Turizm Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Erektaş Turizm Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Erektaş Turizm Ankara otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Erektaş Turizm firmasının 1 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Erektaş Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Erektaş Turizm firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Erektaş Turizm firmasının Ankara ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Erektaş Turizm Ankara Otobüs Seferleri
100 üzerinden
66Puan
55%
0%
0%
10%
35%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" uğur eser   13.08.2008 günü ankara dan amasya ya gitmek üzere firmanıza ait 60KE403 plakalı aracınıza esenboğa yolu köprüsünden yoldan bindim bir süre sonra aracın muavini ücret için yanıma geldi ve 40 ytl talep etti oysa bir hafta önce ailemi 25 ytl ye yollamıştım fiyatları bildiğim için muavine özellikle sordum abi 40 ytl diye ısrar etti ben yolcuların arasında tatsızlık çıkarmamak için verdim sizin müşteri hizmetiniz bumu ben amasyalı olduğum için bu bölgenin otobüslerini kullanmaya dikkat ediyorum anladım ki sizin firma sadece adam kazıklamak peşindeymiş bunu öğrenmiş oldum eğer şikayetimi dikkate alacaksanız

esenboğa hava limanı şube müd.pasaport
büro amirliği.ANKARA
0 505 372 80 94
yukarıda adresimi ve telefonumu yazdım müşteri memnuyetini önemsiyorsanız tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.