Bursa Otobüs Bileti
Bursa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Elazığ Murat Turizm Bursa Otobüs Seferleri

Elazığ Murat Turizm Bursa Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
224
444 00 23 - 261 61 23 - 261 51 56
224
715 50 10
224
676 34 13 - 676 11 23

Elazığ Murat Turizm Bursa otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Bursa otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Elazığ Murat Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Bursa otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Elazığ Murat Turizm Bursa şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Elazığ Murat Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Bursa otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Elazığ Murat Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Elazığ Murat Turizm firmasının Bursa ve çevresinde 3 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
37%
7%
4%
15%
36%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Güzel bir firma" batuhan_197   ben 13 yaşındayım elazığlıyım ama bursada oturuyorum. bu firmayla elazığa gidip geliyorum. evet çok iyi bir firma deil ama rahat bir firma. yani ikram bakımından, düzen bakımında güzel bir firma. ikincisi de otobüsün yavaş yada hızlı gittiğini firma karar vermiyor, şoför kara veriyor. bunun için firmaya suç atmayalım. tşk
"Berbat bir firma" Misafir   ben bu firma ile elazığa gitmiştim ve yollarda rezil oldum. otobüs bir yavaş bir hızlı gidiyor, hele uzun yolculukta olmaz bu firma, bu personelle ido yada diğer firmalarla yarışamaz
"Yaygın bir ınternet yok" MEHMET YILDIZ   EĞERKİ İNSANLARA ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRIRSANIZ İNSANLARI SIRTINIZDA TAŞIDIĞINIZ GİBİ ONLARDA SİZLERLE YOLCULUK YAPMAKTAN MUTLULK DUYARLAR GENİŞ BİR INTERNET AĞI ÜZERİNDEN BİLET SATIŞLARINIZI UYGULAMANIZI BEKLER TEŞEKÜR EDERİM