Doğu Karadeniz Ekspres Adapazarı Otobüs Seferleri

Doğu Karadeniz Ekspres
 
 

Doğu Karadeniz Ekspres Adapazarı Ofisleri

Doğu Karadeniz Ekspres

Belediye Otogarı Rize
0464 612 40 74

“Sorumluluk taşır”

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1968 yılında Selahattin Kumburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulan Doğu Karadeniz Ekspres, bir yandan pek çok kişiye imkân sağlarken, bir yandan da bölgede markalaşarak, günümüzde misafiri için var olan bir şirket imajı kazandı. Günümüz yeniliklerinden ve ihtiyaçlarından geri durmayan Doğu Karadeniz Ekspres, çağımızın teknolojik şartlarına da ayak uydurarak, sektörde güçlü adımlarla ilerliyor. Gün geçtikçe araç filosunu zenginleştiren ve hizmet kalitesini arttıran Doğu Karadeniz Ekspres, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin diğer bölgelerimize ve illerimize ulaşımının sorumluluğunu üstleniyor. Bunun yanı sıra Doğu Karadeniz Ekspres, hizmet verdiği her ilde, ilçelere ve semtlere ulaşımda geniş bir servis ağına da sahip.

Doğu Karadeniz Ekspres’in hedefinde, çalışanı ve hizmetiyle kaliteyi arttırmak yer alıyor. En üstün kaliteyi sunmak için öncelikle yerel sonra tüm yurt içinde güvenli ve avantajlı hizmet atakları gerçekleştiren Doğu Karadeniz Ekspres, kalitesi, misafirine duyduğu saygı ve ailesi olarak gördüğü çalışan kadrosuyla emin adımlarla ilerliyor.

Misafirlerine ve çalışanlarına karşı hiçbir ayrım gözetmeksizin yaklaşan Doğu Karadeniz Ekspres, daha verimli hizmet verebilmek için çağın tüm teknolojik olanaklarından yararlanıyor ve misaifirlerin beklentilerinin üzerine çıkmayı başarıyor. 

Özverili ve sorumluluktan asla kaçmayan Doğu Karadeniz Ekspres, rahatlık ve güven bakımından en iyi hizmeti vermek, bu sayede misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen bir firma. Sahip olduğu kalite politikasını ancak eğitimle kazanılabileceğinin ve elinde tutabileceğinin bilincinde olan firma, verdiği eğitimlerle çalışanlarının donanımını arttırarak, takım ruhu ve verimlilik ile hizmet politikasını üst seviyelere çıkarıyor. Son zamanlarda yaptğı atılımlarla Doğu Karadeniz Ekspres, Man Fortuna Supreme, Neoplan Tourliner gibi yüksek kaliteli araçları filosuna katmış bulunmakta.

Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Doğu Karadeniz Ekspres Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.