Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Farklı firmaların seferlerini bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 30 civarında firma bulunmaktadır. Firma seçerken yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından bizimle firma hizmetleri hakkındaki görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Şarkılarda adı geçen Malabadi Köprüsü, şehrin orta yerinde tüm heybetiyle yüzyıllardır duran surları ile Doğu’nun en çok seyahat edilen şehirleri arasındadır Diyarbakır. Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır ve buradan diğer ilçelere; firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerler; Behram Paşa Camii, Çermik Kaplıcaları, Dicle Köprüsü, Hassuni Mağaraları, Surp Gıregos Kilisesi. Çermik Kaplıcaları; aynı isimli ilçede yer almaktadır. Halk tarafından burada özel bir dua ederek yıkanan kadınların daha çabuk hamile kalacağına inanılır. Kaplıca sularının özellikle felç ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Diyarbakır karasal iklim etkilerinin en sert görüldüğü şehirlerden biridir. Yazların yüksek sıcaklıklarda yaşandığı şehirde kışlar; bölgedeki diğer şehirlere oranla daha yumuşak geçmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden göz atabilirsiniz. Yolculuğunuz için gerekli olan bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla bilet alımızı gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.
"Iyi " Misafir
sorun yok mutluyum
"Degerlendirme" Misafir
tek sıkıntı ekranlardaki eksiklik kendi kendine başlayan filmler yerine istediğimz filmi, seçip izleyebilsek çok daha güzel olurdu ve internet bağlantısı ...geri kalan herşeyden memnun kaldım teşekkürler :))
"Bir daha lider mi tövbe" Misafir
Bir daha lider mi tövbe. Hayatta binmem. Böyle hizmet böyle yolculuk görmedim.aynı bileti bir kaç kişiye satma var. TV ancak 3 kanal var. Müşteriyle ilgilenme yok.herkes kafasına göre.liderden uzak duracam bundan sonra
"Berbat bi yolculuk" Misafir
Arızalı otobüs nasil olur da otogardan çıkış yapıp yolda bozuluyor. 12 de varmasi gereken otobüs 2 yi gecerekten indi. Yani 2 buçuk saat rezillikti.
"Berbat" Misafir
Hayatımda gecirdigim en berbat yolculuk ınternet sitesınde diyabakır-erzurum yazarken elazığ üstü gitmesi ne kadar doğru 12:30 kalkıcak araba 1 de kalkıyor ve erzuruma varıs 21:45 berbat bi yolculuktu
"Şikayet" Misafir
Koltukları berbat
"Daha iyi olmalı" Misafir
çok fazla dur kalk yapması iyi değil,genel olarak idare eder daha iyi olmalı
"Öneri" Misafir
Yılların tecrübesi olan firmanızda yolculuk yaptım. Geçmişteki gibi iyi mola yerlerinizin olduğunu düşündük. Fakat Birecik Akatlar dinlenme tesisinde yemeklerin fahiş fiyatları yemeklerin çok kötü ve yemeklerin içinden saç teli çıkmakta. Bu da sizin firmanızı eksiye düşürmekte. Sadece bu tesis hakkında değil diğer tesislerin insanları kazıklarcasına davranışları sizin firmanızın bu firmalarla çalışması gerçekten hiç hoş değil. Lütfen çocukluğumuzun firması olan öz Diyarbakır a yakışan tesisler seçmenizi önemle belirtmek isterim. Bir de uzun yol seyahat ettiğimiz için kanallarınızın olmaması ve muavinin istediği zaman uyduyu açıp istediği zaman kapatması onun elinde olmaması gerekir. Bunun dışında internette belirtmiş olduğunuz Diyarbakır dan İzmir e seyahat süresi 18 saat bizim varışımız 22 buçuk saat sürdü herhangi bir kötü hava koşulu olmamasına rağmen. Lütfen öz Diyarbakır adına yakışan davranışları sergilemenizi bekliyoruz. Saygılarımı iletir kazasız belasız yolculuklar dilerim.
"Iyi bir yolculuktu" Misafir
yolculukta bir sıkıntı yoktu
"Memnuniyet" Misafir
Her şey çok güzeldi.