Devran Turizm Kayseri Otobüs Seferleri

Devran Turizm
 
 

Devran Turizm Kayseri Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
352
326 43 68 - 326 85 38

Devran Turizm

 Kayseri
0352 326 43 68 - 326 85 38

“Hizmette sınır yok”

Devran Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Devran Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1958 yılında A. Yusuf Alkan tarafından Sarız Birlik olarak kurulan Devran Turizm, 2004 yılında Uğur Alkan tarafından Kayseri Devran Turizm olarak yeniden hizmet vermeye başladı ve Kayseri’nin dev şirketleri arasında yer almayı başardı. Bugün misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Devran Turizm, kendini sürekli olarak geliştirmeye ve son teknolojilerle hizmet vermeye devam ediyor. Devran Turizm için öncelik yolcu güvenliği ve bu konuda güvenliği en üst seviyede sağlamaya özen gösteriyor. D1 ve D2 belgelerine sahip olan Devran Turizm, böylece güvenilirliğini de kanıtlamış oluyor. Araç donanımlarını sürekli olarak kontrolden geçiren Devran Turizm, yolcularının güvenliğini tehlikeye atacak tüm durumları ortadan kaldırıyor. Bununla birlikte hız ve trafik kurallarına özen gösteren şöforleri ve son teknolojilerle donatılmış araçlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Otobüsler içerisinde bulunan internet, televizyon, digiturk yayını, 220 volt prizler ve daha birçok seçenek ve özelliği ile Devran Turizm, uzun yolculukları keyifli bir hale getiriyor. Misafir memnuniyetini her şeyden üstün tutan Devran Turizm, kaliteli, rahat, konforlu ve güvenli bir yolculuk için hizmette sınır tanımıyor.

Yolcuların beklentilerini en üst düzeyde tutmayı başaran Devran Turizm’in araç filosunda Travego, Isuzu, Mercedes, Setra, Temsa Daimond, Fortuna Mega Man gibi lider markaların modelleri bulunuyor. Kayseri, Çorum, Gaziantep, Giresun, Kahramanmaraş, Kırşehir, Ordu, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Yozgat şehirleri arasında hizmet veren Devran Turizm, konforlu bir yolculuk için her şeyi düşünmüş. Koltukların arkasında bulunan ekranlarda ister televizyon izleyin, isterseniz film seyredin. Hatta özel bir kanal olan Digiturk yayını da yapılabiliyor. Tüm bunların yanı sıra yine koltuk arkası ekranlardan müzik dinleyebilir ya da kablosuz internet bağlantısı ile cep telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan internete bağlanabilirsiniz. Devran Turizm’in tüm bu olanakları güler yüzlü hizmetle buluştuğunda, yolculuk çok daha keyifli bir hale dönüşüyor.

Devran Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Devran Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

100 üzerinden
58Puan
32%
18%
0%
5%
45%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Devrandan çok memnunum" devranc   sürekli kayseri trabzon arasında seyahat ederim DEVRAN TURİZM çok hoş bi firma.şoförleri çok iyi muavinleri çok iyi arkadaşça bi yolculuk yapıyorum hep.devran turizm personelinin allah yolunu daim etsin yalları hep açık olsun