scorecardresearch
Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti
Dağıstanlı Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Dağıstanlı Turizm Otobüs Seferleri

Dağıstanlı Turizm

Dağıstanlı Turizm

Büyük İstanbul Otogarı No:73-74 Bayrampaşa İstanbul
0212 658 09 22 - 658 32 03
100 üzerinden
84Puan
65%
15%
5%
5%
10%
Toplam Yorum Sayısı (22)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bilet fiyatları" h
bilet fiyatları düşsün
"Servis hakkında" M
Ailem Ben çocuğumla beraber 27.06.2010 tarihinde Samsun Havza Garajından 21.15 de hareket ettik.28.06.2010 Pazartesi sabahı Otobüs bizi Alibeyköy bırakması gerekirken Alibeyköy Hastal Askeriyenin önünde Otobüs bizi servise aktardı.Servir bizi evimize kadar götürdü. Servis şöförü firma bizim benzinimi kıstı onun icin ücret vermeniz gerekiyor diye bizden para istedi ve 5.00 tl verdim. Önemli olan verilen para miktarı değil. Servislerin müşteriden para talep etme nezaketsizliğidir. Bilginiz olsun diye yazıyorun.

Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Saygılarımla,
Mürsel Sartekin

Fatura Bilgileri.
Çelep Şimşir
Yolcu Komusyoncusu
Yolcu taşıma bileti no.08007
koltuk numaraları: 9-10-33
"Başka şirket tanımam " ysf
istanbulda yaşıyorum ve sene içerisinde 5-6 defa samsuna yolculuk yapma şansım oluyor.. şu ana kadar yolculuklarımda metro dahil bir cok şirketle seyahat ettim. ama bir gercek varki dağıstanlıda gördüğüm hoşgörü ve konforu hiç bir şirkette görmedim... şoför arkadaşlar ve personeliyle tam bir harika... araçlarına gelince geçtiğimiz günlerde filosuna 2 diamond ve 2 setra 417 hdh ekleyerek bir çığır açtılar diyebilirim... ayrıca istanbul samsun yolculuklarında kesinlikle 0403 marka otobüsleri kullanmaya başladılar... bu da demek oluyorki seyahatler keyifli ve kaliteli olacak.. bende bu hafta sonu seyahatimi gerçekleştireceğim ve tabiki dağıstanlıdan şaşmadım ... tüm dağıstanlı ailesine teşekkür ederim... saygılar MUSTAFA DAĞISTANLI...
"Dağıstanlı" 061923
Dağıstanlı Turizm'le gerçekleştirdiğim yolculuktan hiç memnun kalmadım.

Ankara'dan 23.30 seferiyle Samsun'a doğru yola koyulduk.Şöyle ki o saatten başlayarak ta Çorum'a kadar arabada Müslüm Gürses,Orhan Gencebay,Ferdi Tayfur çaldılar.Havza civarında da garip garip müzikler çaldılar.Öncelikle şu önemli ki hem gece vakti müzik çalınmaz,çalınıyorsa da böyle müzik çalınmaz.İçim bayıldı,yol boyu uyuyamadım.

Otobüs Temsa Diamond'tu.Bu aracı hiç beğenmedim.Bu seyahatimden 2 hafta önce Man Fortuna'yla yolculuk etmiş biri olarak Man Fortuna'daki o geniş koltuk aralıklarından sonra Temsa Diamonda'daki o dar koltuk aralıkları rahatımı bozdu.Çok dar bir koltuk aralığı vardı.Otobüs şehirlerarası otobüsten çok şehir içi servis otobüsü kalitesindeydi,vasattı.

Sabah saat 05.30'da Samsun'a vardım.Samsun'u o sırada hiç bilmeyen biriydim.Kurupelit'e gitmem gerekiyordu.Otobüs Samsun'a girmeden Çarşamba'ya devam ettiğinden bizi servise bindirip terminale götürdüler.Orada da servis için 1 saat beklememiz gerektiği söylendi ve zaten bırakın Kurupelit'i Atakum'a bile servis olmadığını öğrendim.Ne yapmalı ne etmeli derken o vakitte Allah'tan İlkadım'a gidecek bir servis buldum ve ona bindim ve Liman tarafında o saatte geçen dolmuşlardan birini bularak Kurupelit'e ancak sabahın köründe kendi olanaklarımla gittim.Allah'tan Samsun karmaşık bir yer değildi de Kurupelit'i bulabildim.

Dönüşteyse,gidişte 25 milyon verdiğim Dağıstanlı yerine 27 milyona Ankara'ya geldim.Hem Metro'nun servisi beni Kurpelit'in biraz ilerisinden,Atakent'ten alıp terminale de götürdü.Arabalarıysa Temsa değil gayet güzel Setra'ydı.Sizin anlayacağınız keşke gidişte de Metro'dan haberim olsaydı da onlara binseydim.Zaten Dağıstanlı'nın 2 milyonluk ucuzluklarını da dolmuşa verdim ve bilet bana yine 27 milyona geldi.
"Samsunlu" selim paşalı
c.meydan da calışam tüm personel calışması güleryüzlü
"Iyi ve huzurlu rahat bir yolculuk" SAMET KARAOĞLAN
BEN 6 YAŞINDAN BU YAŞIMA KADAR ŞUAN YAŞIM 19 HER SENE SAMSUN - ALAÇAM A GİDİYORUM, HİZMET ÇOK İYİ ARABALARDA ŞİMDİ DAHA KONFORLU, ŞOFÖRLER BENCE BU MESLEKDE ÇOK TECRÜBELİ KİŞİLER
"Bugün termeye gidiyorum" eyüp can
merhaba ben eyüp ünyeliyim buradaki yorumları okuyup önyargılı olmak istemedim.Yorumumu yolculuğum bittikten sonra yazacağım.Birde firmanın imajını ilk hizmet belirler.ilk hizmet kaliteli olursa bunun dönüşü olacağına mutlaka inanıyorum.
"" ilyas sarı
ben salıpazarlıyım ist oturuyorum. sürekli firmanızla gidip geliyorum otobüsler çok güzel ve konforlu gördügüm kadarıyla şöförlerde son derece deneyimli kişiler ama mavinler için aynı şeyi söylemek mümkün degil çok deneyimsiz ve acemi kişiler tercih edilmiş. bu küçük ayrıntı gibi gözükebilir ama çok seyleri degiştirebilir saygılar sunuyorum..
"Firma" arzu denizli
slm ben arzu zonguldaktan ya sızın firmayla yolcuk yaptım cok memmun kaldım bır daha gıdersen bınecegım hatta yazanecı vardı onur ya cok ıyı baktı bıze eger gıdersem onun ıcın dagıstanlıya bınecegım sayım fırma sayıplerı bu adamı yetkılı yerlere gelmesını bılldırırımm...ıyı calısmalar
"Dagıstanlı" Misafir
slm ya ben carsamanın yerlısıyım hatta kendımi tanıtmıcaktım ama onemı yok ben yılmaz yılmaz ya ıst otagarını deyıs mustafa yakısmaz sana ya benım adamım vardı termelı onur tosun onu gerı al bence benım adamım senı aradım ama ulasamadım alırsan sevınırım mustafa sımdıden tşkl...