Dadaş Turizm Erzincan Otobüs Seferleri

Dadaş Turizm
 
 

Dadaş Turizm Erzincan Ofisleri

Dadaş Turizm

444 25 00
 Erzurum
0442 444 25 00

“Yurdun dört bir yanına”

Dadaş Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Dadaş Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum’da kurulan Dadaş Turizm, doğunun ilk otobüs firması olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Kurulduğunda araç filosunda 14 adet 0302 Mercedes Benz otobüs bulunan Dadaş Turizm, 1 yıl sonda araç filosundaki otobüs sayısını 65’e yükseltti. 1974 yılında Ankara – İstanbul – İzmir seferleri düzenleyen Dadaş Turizm, 5 – 6 ay sonra sefer sayılarını arttırarak, otobüs sayısını 120’ye çıkardı. Böylece Dadaş Turizm, Doğu Beyazıt’tan Edirneye’ kadar yurdun bir dört bir yanına seferler düzenlemeye başladı. Dadaş Turizm,  son yıllarda otobüs, uçak firmalarının ve raylı sistem taşımacılığının artmasını gerekçe göstererek 2008 yılında filosunda yer alan otobüs sayısını 50’ye düşürdü.

Dadaş Turizm’in Araç Filosu

Prestij

Travego 15 SHD

Setra S417 HDH

Travego 17 SHD

O403 Mercedes

Dadaş Turizm’in Sunduğu Araç İçi Hizmetler

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Dadaş Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Dadaş Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.