Dadaş Turizm Online Otobüs Bileti
Dadaş Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Dadaş Turizm Otobüs Seferleri

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm

444 25 00
 Erzurum
0442 444 25 00

“Yurdun dört bir yanına”

Dadaş Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Dadaş Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum’da kurulan Dadaş Turizm, doğunun ilk otobüs firması olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Kurulduğunda araç filosunda 14 adet 0302 Mercedes Benz otobüs bulunan Dadaş Turizm, 1 yıl sonda araç filosundaki otobüs sayısını 65’e yükseltti. 1974 yılında Ankara – İstanbul – İzmir seferleri düzenleyen Dadaş Turizm, 5 – 6 ay sonra sefer sayılarını arttırarak, otobüs sayısını 120’ye çıkardı. Böylece Dadaş Turizm, Doğu Beyazıt’tan Edirneye’ kadar yurdun bir dört bir yanına seferler düzenlemeye başladı. Dadaş Turizm,  son yıllarda otobüs, uçak firmalarının ve raylı sistem taşımacılığının artmasını gerekçe göstererek 2008 yılında filosunda yer alan otobüs sayısını 50’ye düşürdü.

Dadaş Turizm’in Araç Filosu

Prestij

Travego 15 SHD

Setra S417 HDH

Travego 17 SHD

O403 Mercedes

Dadaş Turizm’in Sunduğu Araç İçi Hizmetler

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Dadaş Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Dadaş Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
70Puan
53%
5%
10%
2%
31%
Toplam Yorum Sayısı (70)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

NEREDEN NEREYE SİTESİNDEN İLK DEFA YOLCULUK YAPTIM VE SEYAHAT SAATİMİZDEN ÖNCE BİLGİLENDİRME YAPMANIZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ. ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
"Öneri" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

OTOBÜSLERİN YENİLENMESİ VEYA TEKNOLOJİYİ GERİDEN TAKİP EDEN ARAÇLARIN YENİLENMESİ GEREKİYOR,
SON 4 YIL İÇİN DE 3 DEFA ARAÇ BOZULMASI NEDENİ İLE YOLDA KALMAMIZ VE YOLCULUK ESNASINDA SIKICI HAL ALMASI ROTARLI OLARAK YOLCULUGUN BİTMESİNE NEDEN OLUYOR HATTA FAZLA GECİKME OLMASIN DİYE BAZEN HIZ LİMİTLERİNİ BİLE AŞIYORLAR.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tamam
"Sigara " Misafir   Kaptan çok sigara içti ve pencere açıktı çok fahatsız olduk
"" Misafir   ankara dan izmir e kadar , özellikle bayanların telefon konuşmalarını dinleye dinleye geldik !!!!!
Bizim mahalle kahvesi inanın daha sessiz, yolcuların şımarıklığına son verilsin ve temizliğe dikkat edilmeli.
"Sıfır multimedya" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

koltuk tv ler bozuktu ve şoför yolu bilmiyordu
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

En başta hareket saatinde gecikme yaşandı. Kalkıştan 15 dak. sonra filtre değişimi için 40 dak. daha bir yerde bekledik. Bagaj tesliminde herhangi bir kart verilmiyor. Esenlerden avcılar servisine bindiğimizde 2 yolcu, servis şoförünün tanıdığı çıktı evlerine kadar servis yapıldığı için en az 2 saatte avcılara varabildik. Kısacası bu firmayı bir daha tercih edeceğimi hiç sanmıyorum. (tanıdığım ne kadar erzincan - istanbul yolcusu varsa onları da etkileyeceğimi özellikle belirtmek isterim)
"AYNI KOLTUK DAHA FAZLA FIYATA BASKASINA SATILIYOR" B   DADAS TURIZMDEN 20 GUN ONCESİNDEN BILET ALDIM 22. 01 2012 SAAT 1700 DE OLAN OTOBUSUN 31 32 NUMARALI KOLTUKLARI BENDEN SONRA DAHA YUKSEK FIYATA BASKASINA SATILMIS. ERZURUMDAYIM GIDEMEDIM.SIKAYETCIYIM. NE GEREKIYORSA YAPIN. BU HATA TELAFI EDILMEZSE GEREKLI YERLERE BASVURACAGIM. INSANLARLA DALGA MI GECIYORSUNUZ SIZ. BOYLE HIZMET ANLAYISI OLAMAZ.
"Tovbe bir daha asla" okank   antalyadan kayseriye gitmek icin, gunduz seferi olan bu sirketten bilet aldik.sorduk.kayseride servis var mi diye.var dediler. inince ne gorelim yok.yalandan kim olmus.keske asil pismanlik servis olsa. antalyadan yola ciktik bi baktik ankara yolundayiz. ne oluyor yanlis mi bindik dedik.yok dediler isparta uzerinden gidiliyor.bir haber verseniz ya.sonra super havali, kafasi durmadan sallanan soforumuz acti muzigini bangir bangir bir de sigara yakti ohhhh. biri bitiyor digerini elindekiyle yakiyor. disko gibi zaten arac. baktik olacak gibi degil gectik en arkaya. sallana sallana gitmekten mide kalmadi.sehirler arasi otobus diye bindik meger belediye otobusuymus.girmedigi yer kalmadi. bir herkesi evinden almadigi kaldi.saate 40la gidiyor. dinlenme tesisi diye bir iki yerde durdu.bildigin kamyon barinagi.in cin top oynuyor. mola 20 dk diyor bekle ki keyfi gelsin de gidelim.koltuk numarasi diye birsey yok.gelen istedigi yerde oturuyor. molalarda baskalarinin yerine oturan bile oldu.hava soguk rica ettik kalorifer diye. kaptan uygun gormedi belli ki buz gibi gidiyoruz. otobus kalabaliklastikca isindik sukur. muavin araba bi cay dagitti, sonra goren olmadi. kayseriye varinca yeri opecektik, bitti mi hayir. kayseri gelince devam edeceklere tam 1saat sonra kalkacagiz dendi. sanirsin para vermedik de yoldan otostop cektik. boyle rezil olduktan sonra tovbe bir daha....
"" a   34 BM 3464 muavıni muharreme cok tşk ederim ilgilerinden dolayı

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >