Dadaş Turizm Online Otobüs Bileti
Dadaş Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Dadaş Turizm Otobüs Seferleri

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm

444 25 00
 Erzurum
0442 444 25 00

“Yurdun dört bir yanına”

Dadaş Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Dadaş Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum’da kurulan Dadaş Turizm, doğunun ilk otobüs firması olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Kurulduğunda araç filosunda 14 adet 0302 Mercedes Benz otobüs bulunan Dadaş Turizm, 1 yıl sonda araç filosundaki otobüs sayısını 65’e yükseltti. 1974 yılında Ankara – İstanbul – İzmir seferleri düzenleyen Dadaş Turizm, 5 – 6 ay sonra sefer sayılarını arttırarak, otobüs sayısını 120’ye çıkardı. Böylece Dadaş Turizm, Doğu Beyazıt’tan Edirneye’ kadar yurdun bir dört bir yanına seferler düzenlemeye başladı. Dadaş Turizm,  son yıllarda otobüs, uçak firmalarının ve raylı sistem taşımacılığının artmasını gerekçe göstererek 2008 yılında filosunda yer alan otobüs sayısını 50’ye düşürdü.

Dadaş Turizm’in Araç Filosu

•    Prestij

•    Travego 15 SHD

•    Setra S417 HDH

•    Travego 17 SHD

•    O403 Mercedes

Dadaş Turizm’in Sunduğu Araç İçi Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Koltuk Ekranı (MIT)

•    Namaz Vakitlerinde Durur

Dadaş Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Dadaş Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

100 üzerinden
68Puan
49%
5%
11%
3%
32%
Toplam Yorum Sayısı (63)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Memnuniyet" Misafir
NEREDEN NEREYE SİTESİNDEN İLK DEFA YOLCULUK YAPTIM VE SEYAHAT SAATİMİZDEN ÖNCE BİLGİLENDİRME YAPMANIZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ. ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
"Öneri" Misafir
OTOBÜSLERİN YENİLENMESİ VEYA TEKNOLOJİYİ GERİDEN TAKİP EDEN ARAÇLARIN YENİLENMESİ GEREKİYOR,
SON 4 YIL İÇİN DE 3 DEFA ARAÇ BOZULMASI NEDENİ İLE YOLDA KALMAMIZ VE YOLCULUK ESNASINDA SIKICI HAL ALMASI ROTARLI OLARAK YOLCULUGUN BİTMESİNE NEDEN OLUYOR HATTA FAZLA GECİKME OLMASIN DİYE BAZEN HIZ LİMİTLERİNİ BİLE AŞIYORLAR.
"" Misafir
Tamam
"Sigara " Misafir
Kaptan çok sigara içti ve pencere açıktı çok fahatsız olduk
"İNTERNET ÜZERİNDE GÖSTERİLEN OTOBÜS İLE SEYAHAT ETTİĞİM OTOBÜS FARKLI" Misafir
internette gösterilen otobüste internet wifi her şey var yazıyordu ancak otobüse bindiğim zaman sadece televizyon vardı televizyonunda kulaklık girişi bozuktu .
"" Misafir
ankara dan izmir e kadar , özellikle bayanların telefon konuşmalarını dinleye dinleye geldik !!!!!
Bizim mahalle kahvesi inanın daha sessiz, yolcuların şımarıklığına son verilsin ve temizliğe dikkat edilmeli.
"Sıfır multimedya" Misafir
koltuk tv ler bozuktu ve şoför yolu bilmiyordu
"" Misafir
En başta hareket saatinde gecikme yaşandı. Kalkıştan 15 dak. sonra filtre değişimi için 40 dak. daha bir yerde bekledik. Bagaj tesliminde herhangi bir kart verilmiyor. Esenlerden avcılar servisine bindiğimizde 2 yolcu, servis şoförünün tanıdığı çıktı evlerine kadar servis yapıldığı için en az 2 saatte avcılara varabildik. Kısacası bu firmayı bir daha tercih edeceğimi hiç sanmıyorum. (tanıdığım ne kadar erzincan - istanbul yolcusu varsa onları da etkileyeceğimi özellikle belirtmek isterim)
"Şikayet" ankaram06
KURBAN BAYRAMI 4 ÜNCÜ GÜNÜ DADAŞ TURİZM 19.00 ANKARA - ERZURUM ARACI İLE ELMADAĞ MEVKİİNDE ZİNCİRLEME KAZA YAPTIK.TELEVİZYONLARA 28 YARALI DİYE ÇIKAN KAZA. GELELİM KONUYA;
1- Araç YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 17,00 ARABASI YOLCU AZ OLUNCA 19,00 ARABASIYLA BİRLEŞTİRİLMİŞ, 17.00 DE BİLET ALAN ARKADAŞ 3 SAAT BEKLEMEK ZORUNDA KALMIŞ.( BEKLEYEN YOLCULARIN İSYANLARINDAN DUYDUM.)
2- 2013 DE 403 OTOBÜSLE 13 SAATLİK YOLCULUĞA ÇIKTIK. (TAVANDAN VE CAM KENARLARINDAN YAĞMUR SUYU DAMLIYORDU)
3- KAZA SONRASINDA OTOBÜSÜN ÖN TARAFI HASAR GÖRDÜ. İKİ FARDAN SAĞ FAR TAMİR EDİLDİ VE TEK FARLA (HEMDE SAĞ FAR) KALAN 12 SAATLİK GECE YOLCULUĞUNA DEVAM ETTİK.FİRMA YETKİLİLERİNİ ARADIK TAMAM İLGİLENİYORUZ DENDİ.YOĞUN ARAMALAR SORUCUNDA OTOBÜS ŞÖFÖRÜNÜN TELEFONU ÇALDI. ŞÖFÖR BEY “GİDECEK BU OTOBÜS GELMEM DİYENİ ISSIZ BİR YERDE ATARIM. DEFOLSUNLAR” (ŞÖFÖR AMCA FİRMADAN ALACAĞI PARANIN DÜŞÜNCESİNDE)CEVABINI VERDİ BAĞIRARAK. BUNDAN SONRADA ARAÇ YOZGATTA DİNLENME YERİNDE GEÇ KALDIK SATEN BAHANESİYLE DURMADI VE ORAYA GEÇİNCE ISSIZ BİR BENZURLİKTE DURDU.
4- HATANIN EN BÜYÜĞÜDE OTOBÜSÜN TEK FARLA YOLA ÇIKMASINA İZİN VEREN TRAFİK POLSLERİNDEYDİ.
5- AYNI ŞEHİRİN 2 FİRMASI ARASINDAKİ FARK BELLİ SATEN DADAŞ TURUZM YARI DOLU İKEN, BAŞKA FİRMA FULL ÇEKİYOR.
DADAŞ TURİZM İNŞALLAH ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİR, GÜN GEÇTİKÇE KÖTÜYE GİDİYOR , ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ.
"AYNI KOLTUK DAHA FAZLA FIYATA BASKASINA SATILIYOR" B
DADAS TURIZMDEN 20 GUN ONCESİNDEN BILET ALDIM 22. 01 2012 SAAT 1700 DE OLAN OTOBUSUN 31 32 NUMARALI KOLTUKLARI BENDEN SONRA DAHA YUKSEK FIYATA BASKASINA SATILMIS. ERZURUMDAYIM GIDEMEDIM.SIKAYETCIYIM. NE GEREKIYORSA YAPIN. BU HATA TELAFI EDILMEZSE GEREKLI YERLERE BASVURACAGIM. INSANLARLA DALGA MI GECIYORSUNUZ SIZ. BOYLE HIZMET ANLAYISI OLAMAZ.

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >