Dadaş Turizm Online Otobüs Bileti
Dadaş Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Dadaş Turizm Otobüs Seferleri

Dadaş Turizm

Dadaş Turizm

444 25 00
 Erzurum
0442 444 25 00

“Yurdun dört bir yanına”

Dadaş Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Dadaş Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1973 yılında Bünyamin Bağcı tarafından Erzurum’da kurulan Dadaş Turizm, doğunun ilk otobüs firması olma özelliği ile de dikkat çekiyor. Kurulduğunda araç filosunda 14 adet 0302 Mercedes Benz otobüs bulunan Dadaş Turizm, 1 yıl sonda araç filosundaki otobüs sayısını 65’e yükseltti. 1974 yılında Ankara – İstanbul – İzmir seferleri düzenleyen Dadaş Turizm, 5 – 6 ay sonra sefer sayılarını arttırarak, otobüs sayısını 120’ye çıkardı. Böylece Dadaş Turizm, Doğu Beyazıt’tan Edirneye’ kadar yurdun bir dört bir yanına seferler düzenlemeye başladı. Dadaş Turizm,  son yıllarda otobüs, uçak firmalarının ve raylı sistem taşımacılığının artmasını gerekçe göstererek 2008 yılında filosunda yer alan otobüs sayısını 50’ye düşürdü.

Dadaş Turizm’in Araç Filosu

•    Prestij

•    Travego 15 SHD

•    Setra S417 HDH

•    Travego 17 SHD

•    O403 Mercedes

Dadaş Turizm’in Sunduğu Araç İçi Hizmetler

•    İnternet

•    Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

•    TV (Genel)

•    Kulaklık

•    Müzik Yayını (Genel)

•    Cep Telefonu (Serbest)

•    Koltuk Ekranı (MIT)

•    Namaz Vakitlerinde Durur

Dadaş Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Dadaş Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz.

100 üzerinden
68Puan
51%
5%
11%
3%
31%
Toplam Yorum Sayısı (65)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolunuz açık olsun" Misafir
özellikle muavin beyin duruşu ve güler yüzü, hizmet anlayışı çok iyiydi, gerçekten böyle personelle karşılaşmak zor, burdan kendisine teşekkür etmek istiyorum, sürekli yapılan ikramlar da bir ayrıcalıktı, her firmada olmayan bir hizmet.......yolunuz açık olsun
"Dadaş Turizme teşekkürler" Misafir
Dadaş Turizme teşekkürler. Çok güzel bir yolculuktu.
"Memnuniyet" Misafir
NEREDEN NEREYE SİTESİNDEN İLK DEFA YOLCULUK YAPTIM VE SEYAHAT SAATİMİZDEN ÖNCE BİLGİLENDİRME YAPMANIZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ. ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
"Öneri" Misafir
OTOBÜSLERİN YENİLENMESİ VEYA TEKNOLOJİYİ GERİDEN TAKİP EDEN ARAÇLARIN YENİLENMESİ GEREKİYOR,
SON 4 YIL İÇİN DE 3 DEFA ARAÇ BOZULMASI NEDENİ İLE YOLDA KALMAMIZ VE YOLCULUK ESNASINDA SIKICI HAL ALMASI ROTARLI OLARAK YOLCULUGUN BİTMESİNE NEDEN OLUYOR HATTA FAZLA GECİKME OLMASIN DİYE BAZEN HIZ LİMİTLERİNİ BİLE AŞIYORLAR.
"" Misafir
Tamam
"Sigara " Misafir
Kaptan çok sigara içti ve pencere açıktı çok fahatsız olduk
"İNTERNET ÜZERİNDE GÖSTERİLEN OTOBÜS İLE SEYAHAT ETTİĞİM OTOBÜS FARKLI" Misafir
internette gösterilen otobüste internet wifi her şey var yazıyordu ancak otobüse bindiğim zaman sadece televizyon vardı televizyonunda kulaklık girişi bozuktu .
"" Misafir
ankara dan izmir e kadar , özellikle bayanların telefon konuşmalarını dinleye dinleye geldik !!!!!
Bizim mahalle kahvesi inanın daha sessiz, yolcuların şımarıklığına son verilsin ve temizliğe dikkat edilmeli.
"Sıfır multimedya" Misafir
koltuk tv ler bozuktu ve şoför yolu bilmiyordu
"" Misafir
En başta hareket saatinde gecikme yaşandı. Kalkıştan 15 dak. sonra filtre değişimi için 40 dak. daha bir yerde bekledik. Bagaj tesliminde herhangi bir kart verilmiyor. Esenlerden avcılar servisine bindiğimizde 2 yolcu, servis şoförünün tanıdığı çıktı evlerine kadar servis yapıldığı için en az 2 saatte avcılara varabildik. Kısacası bu firmayı bir daha tercih edeceğimi hiç sanmıyorum. (tanıdığım ne kadar erzincan - istanbul yolcusu varsa onları da etkileyeceğimi özellikle belirtmek isterim)

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >