Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Çorum Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Çorum’a seyahat edebileceğiniz tüm firmaları ve indirimli otobüs bileti avantajlarını sitemizde bulabilirsiniz. Neredennereye’de aynı zamanda seyahat planlamanız için gerekli olan birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Çorum bölgeler arasında bir geçiş olarak yer almaktadır. Karadeniz, İç Anadolu ve Güney ve Doğu Anadolu’yu birbirlerine bağlayan önemli bir merkez konumundadır. Gelişmiş maden yatakları ve kolay ulaşım imkanları ile tarih boyunca da bir ticaret şehri olarak görülmüştür. Özellikle Hititlerin en gelişmiş yerlerimden biri olan ve Başkent olarak belirledikleri Hattuşa kentine de ev sahipliği yapmaktadır. Bu ören yeri UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine dahil edilmiştir. Çorum’a sefer düzenleyen 30’a yakın firma bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden bu otobüs firmaları ile ucuz otobüs bileti sahibi olarak Çorum’a seyahat edebilirsiniz. Bu firmaların özelliği Çorum merkezli olarak faaliyet göstermeleridir. Bunlar dışında şehre sefer düzenleyen tüm firmaları sitemizde bulabilirsiniz. Tarihte bilinen ilk antlaşmanın yazılı örneğine ait kalıntıların da bulunduğu bir şehir olan Çorum; köklü tarihi geçmişi ve tüm güzellikleri ziyaret edilebilir. Farklı iklimlerin tüm etkileri şehirde bir arada görülse de yazlar genellikle kurak ve yüksek sıcaklıklarda geçerken, kışlar kar yağışlı ve çok soğuk geçer. Bu nedenle şehre seyahat etmek için en uygun dönem bahar ve yaz aylarıdır. Ancak dilediğiniz zaman şehre sefer düzenleyen otobüs firmaları ile size uygun bir sefer bularak Çorum’a yolculuk edebilirsiniz. Size uygun otobüs bileti fiyatları ile Çorum’a ulaştıktan sonra şehirde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Alaca ilçe merkezinden 15 km uzaklıkta bulunan Alacahöyük Milli Parkı; şehrin en önemli kültürel varlığı. Burada Hitit Uygarlığının başkenti olan Hattuşa kentinin kalıntılarını görebilirsiniz. Antik kenti dolaşırken sur kalıntıları, şehir kapıları dikkatinizi kesinlikle çekecektir. Tanrı ve tanrıça rölyefleri ise hayranlık uyandıracak güzelliktedir. Alacahöyük Müzesi’nde şehirden elde edilen günlük eşyaları ve önemli nesneleri görebilirsiniz. Şehir kazılarında elde edilen eserlerden bazıları da Ankara’da bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Evliya Çelebi’nin Seyahatname eserinde de bahsettiği bir yapı olan Çorum Kalesi; Selçuklular döneminden kalma bir eser olarak şehirde varlığını korumaktadır. Kalenin içinde bir camii ve 42 tane konut yapısı günümüzde de görülebilmektedir. Sultan Kılıç Arslan tarafından yaptırıldığı bilinen kale; Roma Bizans döneminden kalma taşlar kullanılarak inşa edilmiştir. Ulu Camii, Saat Kulesi, Boğazköy Müzesi, Kybele Kabartması şehirde görebileceğiniz diğer eserler arasında. Doğal güzellikleri arasında Çatak Tabiat Parkı, İncesu Kanyonu, Kargı Yaylası, Abdullah Yaylası ve İskilip Yaylaları da görülmeye değer yerler arasında sıralanmaktadır.
"Müşteri memnuniyeti" Misafir
Araç plakası 06 L 5821 Samsun - Didim
Çorum dan bindiğimde bagajlarımın zarar görmemesini istediğim halde muavinin umursamaz tavrı ile karşılandım . Baraj düzensiz bir şekilde yerleştirilmiş sonraki bagajlar da üzerine bindirilmiş bagajımı zarar görmüş halde buldum . Muavinin burnumun direği kırıldı derecesindeki hoş olmayan kokusu yan sıradaki koltuktaki bayanların da dikkatini çekmiş mide bulandırır duruma gelmiş durumdaydı . Uyarılara rağmen araç muavininin nezaketsiz konuşmaları da üzerine eklenmiş yolculuğumdan oldukça rahatsız ve memnun olmayarak ayrılmış durumdaydım .
"Şikayet" Misafir
Çorum- Isparta arası yaptığım yolculukta hiçbir ikramda bulunulmadı. İndiğimizde bagajlarımızı kendimiz araçtan indirdik muavin tenezzül bile etmedi. Hizmetten hiç memnun kalmadım. Ulusoy firması kalitesini çok düşürmüş bu konuları dikkate almanız dileğiyle...
"Kötü Araç" Misafir
ulusoy firmasına adına yakışmayan çok kötü bir araçtı tv bozuk yola cıkılmıs ayak koymak için yer yok uzun yolculugumuz çok kötü geçti
"Müşteri memnuniyeti" Misafir
Yolculuk yaptığım firma otobüsünde usb şarj imkanı olmaması beni yol boyunca mağdur duruma düşürdü . Ayrıca mola yerlerindeki şarj makineleri sorunuma çözüm durumda . Makineler atıl durumda ve bu durumdan sadece ben şikayetçi değilim .
"Koku" Misafir
Aracin icinde ki koku ilk binildiginde cok agir ve rahatsiz edici ayrica koltuklara sinen kötü koku da giderilmeli
"Memnuniyet" Misafir
Nereden nereye siyesinin sunduğu hizmet güven fiyat imkan çok güzel tşk ederiz
"Şikayet" Misafir
ARAÇ ARIZA YAPIYOR 1 SAAT BEKLİYORUZ PERSONELDEN YOLCULARIN BASKISIYLA BİLGİ ALINABİLİYOR,AKTARMA YAPILAN ARAÇ FİRMANIN ARACI DEĞİL,MUAVİNİ YOK.ARAÇLARIN PERYODİK BAKIMININ YAPILDIĞINI DA DÜŞÜNMÜYORUM.
"Iletişim " Misafir
Bu kacinci yolculuk yapisim sayamadim ama henuz o wifinizin cekim sorunu halledilmedi. Ve bozuk televizyonlarinizin hep bi bahanesi oldu..Aldiginiz parayi biraz hakedmeyi deneyin insanlar hizmete para veriyor yoksa sehirler arasi servislerle ulaşım da pek tabi saglanabilirdi. Yolculuklarimda Sizi tercih etmem için bana hic bi ayricalik sunmuyorsunuz. Bi marka olmak icin mecburiyet degil ayrıcalık sahibi olmalisiniz . Bu yaziyi boşa yazdigimida biliyorum ama bu vatandaş olarak benim asli gorevim. Sizde gorevinizi iki key bi su dagitmakdan ibaret sanmazsaniz sevinirim iyi gunler
"Saygisiz muavinleriniz" toprakcanulad
Guleryuzlu hizmet anlayisinin okadar uzagindaki calisanlariniz kabs dsvrsnmasinlar yeter
"METRO REZİLLİĞİ" bugra389 23.09.2012 de bilet almak için bu şubeye gittim yer olduğu halde çeşitli bahanelerle bilet verilmedi bana! Rabbim sizi bana muhtaç eder inşallah!!!