Çayırağası Online Otobüs Bileti
Çayırağası Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Çayırağası Otobüs Seferleri

Çayırağası

Çayırağası

444 00 27
Yeni Otobüs Terminali Gaziantep
0342 328 92 22 - 328 92 92

“Bugün de varız”

Çayırağası Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Çayırağası Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Çağırarası, 1944 yılında Fehmi Çayırağası tarafından kuruldu. Sadece Gaziantep’de değil, Türkiye’de kurulan ilk karayolu taşımacılık şirketlerinden biri olan Çayırağası, oldukça köklü bir tarihe sahip. Yoğun servis kapasitesiyle dikkat çeken Çayırağası, yeri geldiğinde sınırlarını aşıyor ve Türkiye’nin hemen hemen her noktasına güvenli, konforlu ve kaliteli bir hizmet sağlıyor. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak, uzun ve sıkıcı gece yolculuklarını en keyifli ve ve en konforlu hale getirebilmek için sistemli bir şekilde çalışan Çayırağası, misafir beklentilerini karşılayabilmek için sürekli gelişen teknolojiyi takip ediyor ve sorunlara en kısa sürede çözüm üretmeyi başarıyor. Sürekli olarak kendini yenileyen ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet veren Çayırağası, misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.

Travego, Mercedes ve Setra gibi son model ve kaliteli araçlar üreten Çayırağası, araç filosunu son teknoloj ile donatarak yolcuların keyifli, eğlenceli, kaliteli ve güvenli bir seyahat geçirmelerine olanak sağlıyor. İnsan omurgasının şekline göre dizayn edilmiş koltuklarında rahat bir yolculuk yaparken, koltuk arkası ekran sisteminden de film izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra otobüs içerisinde sunulan internet ağı ile de cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan yolculuğunuz boyunca internet erişimi sağlayabilirsiniz. Yüksek teknolojinin sağladığı bu imkânların yanı sıra, güler yüzlü hizmeti ve çeşitli ikramlarıyla da Çayırağası, misafirlerine bambaşka bir seyahat deneyimi yaşatıyor. 

Çayırağası’nın Özenle Seçilmiş Dinlenme Tesisleri

Keyifli ve konforlu bir yolculuğun yanı sıra, yolcuların bazı ihtiyaçlarını da düşünen Çayırağası, özenle seçilmiş tesislerde mola vermeyi de ihmal etmiyor.

Aksaray (Kampüs) 
Kula (Yunus Emre Tesisleri) 


Çayırağası, yolcuların keyfi ve konforunun yanı sıra güvenliklerine de gereken önemi gösteriyor. Eğitimli ve tecrübeli şöforleriyle şehirlerarası yol ve trafik kurallarına uygun hareket ediyor, son teknolojilerle donatılmış otobüslerinde her türlü güvenlikli sistemi bulundurmayı ihmal etmiyor. Özellikle hız sabitleyici gibi sistemlerle yolcuların güvenliğini en üst düzeyde koruduğunu gözler önüne seriyor. Böylece yolcular hem konforlu hem de huzurlu bir şekilde seyahat edebiliyorlar.

Çayırağası Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Çayırağası Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
78Puan
58%
11%
10%
6%
15%
Toplam Yorum Sayısı (85)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Sigara içen şöföre tavsiyem nargile ile sürsün.." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

bu tarih itibariyle osmaniye'den ankara'ya yolculuk yaptığım ve süleyman adı ile yaşayan genç diyeceğimiz 30 lu yaşlara yakın arkadaş otobüsü kullanmaya başlar ve hemen bir çakmak sesi ile sigarasını yakar ve 8 saatlik eziyet başlar.yarım saatte bir şoför sigara yakmaya keyifle tüttürmeye başlar.sene 2015,kapalı alanda sigara yasağı,insan hakları,insana saygı ooooo ne diyorsunuz olurmu hiç arkadaş içsin sigarasını nasılsa ben içiyorum herkes içiyordur ya da konsantrasyonum bozulur,hakimiyetim azalır,dur arkadaş bir tane daha yakayım diyor der ve yakar hatta yer sigarayı.biz yolcular da öhhö öhhöö tabii dimi herkes içecek diye bir kaide yok hatta içenler bile öksürmeye başlar.haa diyeceksiniz camı açsın dimi tabbiii ya nasıl da akla gelmez.tık tık allah allah tıkır tıkır aaa cam açılmıyor sıkışmış soğuktan.ee ne yapalım yakıyım bir tane daha der konsantre şoförümüz.bu arada yolculardan biri bendeniz tabiki hostes hanımı gezerken koridorda ''rica etsem camı açabilirmisiniz'' diye seslendim.yanıma gelip şaşkınve garip bir bakış ile camımı açayım der bana. tabi dimi garip bir şey yok niye camı açalım dışarısı eksi 10 derece.ben ''şoför sigara içiyor''diyince kız da jeton düşer ve şoföre rahatsız olan var. o da bayana ne yapayım ne yapayım der.bayan camı aç camı aç der.şoför cam açılmıyor ne yapayım der.bu arada kar yağısından camlar buz tutar silecekler donmaya camı temizlememeye başlar.şoför arada bir aracı sağa çekip araçtan inip cam sileceklerini cama vurmaya buzları kırmaya çünkü cam silinemiyor değilmi bir çözüm bulması lazım ki buluyor.ee kardeşim sigara için niye bir çözüm bulmuyorsun sigara içmek zaten yasak.3-4 saat te bir mola veriyosun içenler de molayı bekliyor veya başka ihtiyaçları olan da beklior sen niye beklemiyorsun bir çözüm bulmuyorsun?olurmu konsantremiz bozulmasın tabii tabii ben de bir daha sizin araçla gidersem 1 müşteri de 1 müşteridir.bu arada otobüs te benim de konsantrasyonum için bazı şeler yapmalıyım ama neden yapamıyorum??çünkü toplum içindeyiz dimi yapılmaz işte sen de böyle saygılı olmayı öğren gerçi yaşın ilerlemiş ama ne yapalım nerden dönersen kardır ama senin gibiler için hayat hep zarar.çevrene zarar kendine zarar firmana zarar..bak ne yaptın 1 müşteriden ettin ekmek yediğin tekneyi!!
". " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

.
"Memnuniyet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Tekrar ihtiyaç olursa tercıh ederim
"Kaliteli hizmet sunulsun diye " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

1.araç belirtilenden geç hareket etti ama isterseniz önceki araçla gönderebiliriz demişlerdi. 2. hava sisliydi bir ara araç çok hızlıyıdı beklenen zamandan çok az farkla vardı hız sayesinde ama bir yerde oldukça korktum 3. molada aracın arkasında bir tamirat yapılıyordu bu her zaman olumsuz anlama gelemeyebilir ama yolculuk öncesi o tür şeyler yapılmalı diye düşünüyorum. 4. hostes iyiydi
"Mola vermeme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Gaziantep'den çıktık tam 5 saat sonra mola verdi. ben şoföre acıdım.5 saat boyunca direksiyonda kaldı. expres servismiş onun için 5 saat durmamış. böyle olmaz.ben sigara tiryakisiyim. 5 saat sigara içemedim. bir daha expres servise binmem. teşekkürler...
"Ankara Antep yollculuğu 34 numara" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüse ilk bindim otobüs havasız ağır bir koku vardı. Koltuğa oturdum koltuk kırıktı ufak bi hareketimde yerinden oynuyordu. Ikram sehpası kırıktı bardak üzerinde yamuk durduğundan çayımı üzerine bırakamadım. Bir elimde bardak diğer elimde ikram poşetlerini tutmak baya zordu.
"Idare eder" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüsler genel olarak iyi. Ancak televizyonlarındaki sorunlar, geç yüklenme, takılma, filmlerde güncellemenin yapılmaması. Seyahat boyunca çok fazla durması gecikme sebebi oluyor.
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Aracın koltukları felaket multi medya sıhhatli çalışmıyor 10 üzerinden değerlendir derseniz 3 derim.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Kısaca berbattı...
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yapılan ikramlar yetersiz. Yolcular (özellikle Suriyeliler) çok gürültülü konuşuyorlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >