Can Barış Turizm Online Otobüs Bileti
Can Barış Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Can Barış Turizm Otobüs Seferleri

Can Barış Turizm

Can Barış Turizm

444 00 34
 Erzincan
0446 223 69 41 - 223 69 42

 “Türkiye’nin heryerinden”


Can Barış Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Can Barış Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok noktasına sefer düzenleyen Can Barış Turizm, üstün kalite ve konforu, güler yüzlü hizmetiyle, uzun karayolu yolculuklarını keyifli bir hale dönüştürmeyi başarıyor. 

Can Barış Turizm’in Araç Filosu

Setra S416 HDH

Neoplan Starliner

Travego 15 SHD

Fortuna Mega Man

Travego 17 SHD

O403 Mercedes

Can Barış Turizm’in Araç İçi Sunduğu Hizmetler

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Müzik Yayını (Koltuk)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Digiturk (Travego 17 SHD)

Can Barış Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Can Barış Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
84Puan
77%
0%
8%
0%
15%
Toplam Yorum Sayısı (14)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Koltuk numaraları" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

intenetteki şemayla otobüsün şeması aynı olmadığı için koltuk numaralarının yerleri aynı yere denk gelmiyor. bu da internetten bilet aldığımızda sorun oluyor. otobüse gittiğimizde koltuk numaralarının farklı olduğunu görüyoruz. diğer konularda firmadan memnunuz.
"Mola" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Mola zamanların riayet edilmiyor. 30 dakika deniyor araç daha erken kalkiş anonsu veriyor. Tesekkurler.
"Firma memnuniyeti" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

teşekküreder başka seyahatlarda buluşmak üzere
"" mert bozdemir   valla suat abicim yazın bekle beni hayırlı işler suat abi
"Mükemmelin de ötesi " siwaslımmmm   ilk yolculumuz ama sanki adamlar bizim tanısımız gibilere hızmet veriolar otobüsleri travego olmasa süper arabaları temiz konforlu hizmet sınırsız ama bizim sivas otobüsleri böle diil hizmetleri aksatıolar coq yavas onun icin erzincan arabalarıyla gelioruzz.
"Puanlar " kubilay_24   sayın yorum yazanlar biz burda otobüsün markasından dolayı yorum yapmıyoruz ya da puan vermiyoruz lütfen mantıklı yorumlar söyleyin
"Barış turuzme töbeliyim" Ali Rıza TOPTAŞ   bir sefer gittim daha da gitmem müşteri memnuniyeti yok, pişman oldum gittiğime bir daha gitmem, ben memnun kalmadım, size de tafsiye etmem
"" Misafir   bugün yolculuk yaptım rezalet. 45 dakika aydıncada bekledi. amasyaya kadar kaloriferi çalışmadı. amasyada bir evin önünde özel işi için durdu. konaklattığı mekanlar berbat, umarım düzeltilir bunlar
"Başarılı firma" Misafir   bence en iyi firmalardan birisi çok kaliteli otobüsleri var
"ÇOK GÜZEL Bİ FİRMA SÜPERR ÇOK İYİ" murat   ben 7 yıldır bu firmayla erzincana yolculuk yapıyorum çok memnunum ayrıca çok iyi kişiler var şoförleri tecrübeli hız yapmıyorlar bide ondan önce otobüsleri güzel ama yenilerinide görmek isterim lütfen biz her temmuz da gideriz yeni otobüsleri görmek isterim teşekkür ederim