Çankırı Otobüs Bileti
Çankırı Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çağdaş Güven Turizm Çankırı Otobüs Seferleri

Çağdaş Güven Turizm Çankırı Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
376
766 12 81
Bademlik
376
213 12 32
Yamuçlar
376
213 22 55
Yunus AVM
376
212 70 40
376
766 12 81
376
311 20 71
Güven
376
416 39 29
Güven
376
343 22 86

Çağdaş Güven Turizm Çankırı otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Çankırı otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Çağdaş Güven Turizm Çankırı online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Çağdaş Güven Turizm Çankırı otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Çağdaş Güven Turizm firmasının 8 Çankırı şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Çağdaş Güven Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Çankırı otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Çağdaş Güven Turizm firmasının Çankırı otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Çağdaş Güven Turizm firmasının Çankırı ve çevresinde 8 şubesi bulunmaktadır.

 

Çağdaş Güven Turizm Çankırı Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
36%
14%
7%
0%
43%
Toplam Yorum Sayısı (7)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bileti alana kadar olan alakanın bilet aldıktan sonra bitmesi" Emin ÇİLALİ   ben 05.03.2009 tarihli saat 11:30 diye bilet alıpta 12:00 da kalkan otobüsünüzle çankırıya geldim, ankaradan gec kalkma olayına benim dışımdaki yolculardan büyük tepki geldi, hatta iki kişi inmeye bile kalktı, benim şikayetime gelince ben oğlumun yürüme sorunu dolaysıyla ankaradaydım giderken özlemle gittim, gelirkende güvenle geleyim dedim bileti alana kadar herşey cok güzeldi, bileti aldıktan sonra işler tam tersine döndü 3 yaşındaki olumla birlikte 11 ve 12 nolu kultuklara oturduk 11 numarya yolcu gelince ben oğlumu gucama aldım muavine ben arkadaki boş koltukların birine geceyim dedim, pursaklardan sonra boş kalırsa gec dedi tamam dedim hakda verdim, pursakları geçtik bir daha hatırlattım koltukların boş oldunu bile bile dolu dedi, kalecik yol ayrımına geldik hala dolu diyor benim zoruma giden biz boş koltuğu yiyecekmiydikte bizi üsüste getirdi, diyeceksinizki keyfini biliyosan iki bilet alaydın tamam otobüs dolu olsaydı haklısınız dolu olmadına göre bende diyorumki bir müşterinin değeri sizde 10 liramı lütfen cevap sonuc olarak hani bir söz vardır bu BU SEFER ÖLMEM BİR DAHA DA BİNMEM işte bende öyle diyorum başka müşterilerinde öyle dememesi icin gereğinin yapılmasını rica eder saygılarımı sunarım.........
"HIZ" SERSERİ DELİKANLI   HIZ AYARLANMASI GÜZEL ÇANKIRI İST ARASI METRO VE ÖZLEMDE 7.30 SAAT İSE GÜVENLE 6.00 YADA 6.30 SAAT SÜRÜYO ÇAOK HOŞUMA GİDİO TŞKKR EDERİZ 5 YILDIZ
"ÇOK SÜPER" OKTAY BUDAK   GERÇEKTENDE ÇOK SÜPER ÇOK HOŞUMA GİDİOR ÇOK GÜZEL HİZMETVAR FAKAT ÇOK MOLA VERİLİOR MOLALARIN AZALMASIN GEREK AMA GENEDE ÇOK GÜZEL BİR FİRMA 5 YILDIZI HAK EDİOR
"YER AYIRTTIĞIMIZ HALDE" MEHMET   YER AYIRTTIĞIMIZ HALDE YOLDA KALDIK. ANKARA GİMAT KAVŞAĞINDAN BİNMEK İÇİN YER AYIRTTIK AMA ARABALARI DURMADAN GEÇTİ. ŞU KIŞ GÜNÜ YOLDA BIRAKILDIK.
"Muavinler ve ikramlar" Misafir   Muavin ve şoförleriniz genellikle çok kibar ve ilgililer.
Ben sabah seferlerine paket kek yerine sıcak poğaça ikramının uygulanmasının müşteri memnuniyetini artıracagını düşünüyorum. Bir çok kişinin bu sebeple avrupayı tercih ettiğini biliyorum.
Lütfen otobüslernizin kalkış saati konusunda biraz daha hassas olalım. Bekleme süresi 5 dakikayı geçmemeli. İnsanlar bir yere yetişmeye çalışıyor olabilir.
Bir de Ankara'dan gelişlerde neden numara verilmediğini anlamıyorum.
Ancak tercihim güven turizm.
"ARABALARINIZ!!!" emrah yigit aslanbaş   neden verdim diye sorcaksınız çünkü bugun 2-45 seferini yapan araca çankırıdan binecektim.arabanız tam 3-30 da geldi ayrıca çok eski 304 yeşil bunun gibi bitane daha var lütfen bu arabalar değişsin.ben çankırılıyım ve herzaman sizin firmaya binerim giderken çankırıya lütfen seferleri aktarmayın.bu firmayı çok seviyorum. dedemde eskiden burda çalışıyodu hatta herkes onu kürt orhan diye tanır hataları düzeltirseniz 5 yıldız yaparım