Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Bursa Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Özellikle gelişmiş otomotiv sanayi ile Bursa iş potansiyelinin yüksek olduğu bir şehirdir. Önemli bir üretim ve dağıtım merkezi olan şehirde bu nedenle yılın her dönemi yoğun yolcu trafiği yaşanmaktadır. Bursa otobüs biletlerine her zaman en uygun fiyatlarla sitemizden ulaşarak şehre seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de şehirler arası yolcu taşıyan bütün otobüs firmaları ile Bursa’ya seyahat edebilirsiniz. Ancak şehirde kurulan İnegöl Seyahat, Narlıca Atan Kardeşler, Nilüfer Turizm ile ülkenin en büyük otobüs firmaları arasında ilk sıralarda gelen Kamil Koç şehre en çok yolcu taşıyan ve sefer düzenleyen firmalardır. Bursa’ya ucuz otobüs biletleri ile seyahat etmek için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com adresinden yaparak otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz firmayı seçtikten bilet alımınızı hızlıca tamamlayabilirsiniz. Osmanlı’ya Başkentlik yapan şehirlerden olan Bursa yemyeşil doğası ve tarihi eserleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ucuz otobüs biletleri ile yolculuk ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerlerin başlıcaları şöyle sıralanabilir. Bursa’nın simgelerinden biri kabul edilen Ulu Camii şehir merkezinde bulunmaktadır. Burayı ziyaret ettikten sonra yürüyüş mesafesinde bulunan Koza Han’a gelebilirsiniz. El işi ipek ürünleri bulabileceğiniz hanın avlusundaki kafelerde dinlenirken çayınızı yudumlayabilirsiniz. Nilüfer Hatun İmareti, Abdal Köprüsü, Yeşil Türbesi, Cem Sultan Türbesi, Cumalıkızık Köyü şehirde ziyaret edebileceğiniz diğer önemli yerler. Bursa otobüs biletlerine en uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde mobil uygulamamızdan da ulaşabilirsiniz. Android ve iOS markette bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmaları hakkında fikir edinmek için biletlerini sitemizden alarak yolculuk etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de kendi seyahatiniz ile ilgili değerlendirmelerinizi sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz.
"YAZIK" Misafir
Daha binerken el valizimi, nereye koyacağımı bile sormadan muavvin 'Hayır alamazsınız yanınıza' diye itirazla başladı iletişime.Oysa ki üst tarafa koyacağım için yanımdaki yolcuya zararım dokunmayacağını dinlemedi bile.Sonra,'Reyhanlı'ya gideceğim Topboğazından servis var değil mi' sorusu'Hayır'la cevaplandı, Peki Topboğazında ineyim kaçta ulaşırız dediğimde'09:30' dendi ancak 8:15'te ulaştı, Dolayısıyla memnun kalacağım bir şirket olmadığını asla 'HAS'tan vazgeçilmemesi gerektiğini anladım.Ayrıca yolcular gürültülü şekilde tel. ile konuşurken de müdahale edilmedi.
"Daha iyi yolculuk" Misafir
bazı konularda eksiklik var,lütfen daha iyi olmalı
"Yolculuk güzel değildi" Misafir
yolculuk güzel değildi.otobüs eski,konfor yok, tv.film,internet yok,yakışmadı metroya...ileriki seyahatlerde göz önüne alınız.
"Değerlendirme" Misafir
Zamanında kalkıp zamanında gittiler.Kötü birşey olmadı teşekkür ederim.
"Memnuniyet" Misafir
NEREDEN NEREYE SİTESİNDEN İLK DEFA YOLCULUK YAPTIM VE SEYAHAT SAATİMİZDEN ÖNCE BİLGİLENDİRME YAPMANIZ ÇOK HOŞUMA GİTTİ. ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
"Yolculuk :)" Misafir
Her sey cok güzeldi sadece daha az yerde durması tercihimdir çünkü sürekli durup bir de mola verince fazla gereksiz oluyo onun dısında guzel bir yolculuk gecirdim :)
"Zamanında aracın kalkışı" Misafir
internet aracılığıyla aldığım bileti bursa otogarından aldım. otobüsün kalkış saatı 00:45 iken otobüs 01:25 de geldi. Bunu Metro yazıhanesindeki görevli arkadaşa sorduğumda bana internette yanlış yazılmış otobüsün kalkış saatı 01:30 dedi.Metro turizim gibi bir firmada olmaması gereken bir durum olduğunu düşünüyorum. Taktir sizlerin artık.
"çok güzel bir yolculuk " Misafir
Çok güzel bir yolculuk geçirdim . güvenlik cok iyi bundan sonraki yolculuklarımda has bingöl ü kullanacagim.teşekkürler
"Yolculuk- Bursa - İstanbul 01.02.2015 15:15 Seferi" Misafir
Hayatım boyunca yaptığım en kötü yolculuk tecrübesi oldu. Tasarruf amaçlı klimaları açmadılar, söylediğimiz zaman açıp kapattılar. 15.15 'te kalkması gereken araç 16.40'da kalktı. Çay servisi hariç hiçbir ikram yapılmadı. Muavin hiç ortalıklarda yoktu. İniş esnasında çantalarımızı alırken kimse yardımcı olmadı kendi eşyalarımızı kendimiz aldık, kısacası kötü niyetli olup birinin çantasını alsak kimsenin ruhu duymaz. Bir daha asla Ulusoy ile yolculuk yapmam!!
"Seçilen filmler ve tv kanalları" Misafir
Bursa-Aksaray yolculuğu sırasında Seç turizm (o seferdeki otobüsü) için seçilen tv kanalları ve sinema filmleri yeterli değildi.TV.Kanallarından sadece eğlence yayınlarında belirginleşmiş kanallar tercih edilmiş,
Filmlerde ise ortalama Türk insanının benimsemeyeceği konuları işleyen sinema filmleri tercih edilmiş.Örneğin "Döngel Kâr hanesi", "Yaşamın kıyısında" ikisini de daha başından bırakmak zorunda kaldım.Aklıma Türk milleti tamamen cinsellik düşkünü bir millet mi sorusu aklıma geldi.İnsani konulara bir şey demeyeceğiz lakin genelev çalışanlarının maceralarını komedi diye seyrettirmek pek etik bir davranış değil.Hem otobüs yolcuları tamamen erkeklerden mi oluşmalı?Ailemizle yolculuk yapamayacak mıyız?
Ben beklerdim ki,eğitici ve mesaj verici sinema filmleri tercih edilsin.örneğin,Nuri Bilge ceylan'ın,Semih kaplanoğlunun,derviş Zaimoğlunun filmleri tercih edilebilir.Dikkat edin ben dini filmler önermiyorum.sadece adam gibi yönetmenlerin filmlerini tavsiye diyorum.