Ben Turizm Isparta Otobüs Seferleri

Ben Turizm
 
 

Ben Turizm Isparta Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
246
227 28 58

Ben Turizm

444 11 27
Yeni Otogar no.16.17  Gaziantep
0342 328 96 66 - 328 96 36

“Geçmişten gelen ayrıcalık”

Ben Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ben Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Gaziantep’in köklü ailelerinden biri olan ve 1940 yılından bire otobüscülükle uğraşan Özkeleş Ailesi’nden Halil Özkeleş’in oğulları, 2000 yılında Ben Turizm’i kurarak, sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Güçlü bir alt yapıya sahip olan Ben Turizm, sadece yolcu taşıma alanında değil, seyahat acentası, akaryakıt, servis ve yedek parça alanlarında da hizmet vermektedir. Son teknoloji uydu sistemleriyle donatılmış Setra ve Travego modellerinden oluşan 40 adet araç filosuyla Ben Turizm, günlük 21 adet sefer düzenlemektedir. Misafirlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Ben Turizm, kurumsallaşma adına TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi alarak, bu anlamdaki ilk adımını da atmıştır.

Ben Turizm En Çok Sefer Düzenlediği 3 Güzergâh

Gaziantep – Adana

Adana – Ankara

Ankara – Gaziantep

Ben Turizm’in En Çok Sefer Düzenlediği 3 İl

Afyon

Aksaray

Alanya

Ben Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Ben Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
68Puan
48%
10%
7%
7%
29%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Bilett " İsmail ÖZDİl   iyi akşamlar kolay gelsinn...ya benim ıspartadan osmaniyeye gitmem gerek...üni.öğrencisiyim ama bilet alıcak param yok:((parasını gecikmeli versem...olur mu...