Balıkesir Uludağ Turizm Online Otobüs Bileti
Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Seferleri

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm

444 22 22
Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114 Balıkesir
0266 246 60 50

“Her zaman bir adım ileriye”


Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm, 1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurumuştur ve kurulduğu günden yalnızca 1 yıl sonra, o dönemin lüks otobüslerinden biri olan Mercedes O302 model sıfır bir otobüsü araç filosuna dâhil etmiştir. Araç filosunu her geçen gün yenilemeye ve çoğaltmaya karar veren Balıkesir Uludağ Turizm, misafirlerine daha iyi hizmet verebilmeyi ve daha çok servis olanağı sunmayı hedeflemiştir. Bu düşüncelerle yoluna devam eden Balıkesir Uludağ Turizm, 2006 yılında, araç filosuna Mercedes – Benz’in ürettiği Travego marka otobüsleri katarak, sektörün güçlü oyuncularından bir haline gelmiştir. Balıkesir Uludağ Turizm, araç filosunu güçlendirdikten hemen sonra Balıkesir ve Bandırma’dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk seferlerini başlatmıştır. Bu bölgelere seferlerin başlamasının en büyük nedenlerinden biri ise, buraların ülkemizin en gözde turistik beldeleri olmasıdır. Yıllar geçtikte Balıkesir Uludağ Turizm sefer güzergâhlarına yenilerini eklemiş ve İzmir – İstanbul, Balıkesir – İstanbul ve Bursa – İstanbul arasındaki seferlerine başlamıştır. Karayolu ağını hızla geliştiren Balıkesir Uludağ Turizm, 2007 yılında Neoplan marka otobüsleri de ekleyerek, araç filosunu güçlendirmiştir. Böylece Balıkesir Uludağ Turizm, bulunduğu bölgede son derece güvenilir ve itibarlı bir firma olmayı başarmıştır. Yüksek güvenlikli ve en son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle Balıkesir Uludağ Turizm, misafirlerin keyifli bir seyahat geçirmeleri için her şeyi düşünmüştür. Bugüne baktığımızda Balıkesir Uludağ Turizm’in araç filosunda 80 adet otobüs bulunmaktadır.

Balıkesir, ülkemizin hem tarımsal hem de ekonomik anlamda oldukça önemli bir şehridir. Türkiye’nin naif ve sevgi dolu insanlarını içinde barındıran Balıkesir’in tarihsel geçmişi de oldukça merak uyandırıcıdır. Şehrin içerisinde bulunan pek çok mağara, höyük ve düz yerleşim yerleri görülmeye değerdir. Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Balıkesir, medeniyetin beşiği olmuş bir şehrimizdir. Siz de Balıkesir’in tüm bu güzelliklerini keşfetmek isterseniz, Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti satın alabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm, Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’yada seferler gerçekleştirmektedir. Doğal güzellikleri ve yol kenarında sizleri karşılayan palmiyeleri ile Antalya, kendine özgü mimarisi ve tarihi dokusuyla, her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Balıkesir Uludağ Turizm’in en önemli seferlerinden biri de İzmir’dir. Özellikle dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan EXPO Fuarlarının düzenlendiği bu şehrin güzelliklerini de yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra, Balıkesir Uludağ Turizm’in İstanbul, Ankara, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, Manisa ve Uşak gibi şehirlere ve ilçelerine seferleri de mevcuttur. 

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
62Puan
37%
11%
11%
7%
34%
Toplam Yorum Sayısı (76)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Denizli" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

bucakdan denizliye 2 kere ikram yapılması çok hostu
"Değerlendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Şoförün araç kullanımından, muavinin hizmetinden çok memnun kaldım. Ancak araçtaki bazı çocuklu yolcuların çocuklarına bilet almamaları, koltuğumun arkadan çocuk tarafından tekmelenmesi ve bazı büyüklerin evlerindeymiş gibi birbirleriyle yüksek sesle sohbet etmeleri rahatsızlık vericiydi.
"Değerlendirme" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Bilet rezervasyonu ve satın alınması, internet biletinin normal bilete dönüşmesi, yolculuk konularında hizmet çok iyi idi
"12 ekim 10:15 aracı" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

araç akhisar otogara yarım saatten fazla gecikmeli geldi.12 de balıkesirden başka bir araca aktarma yapıcaktım zorla yetiştim.birkaç dakika daha geç kalsaydım aracı kaçırcaktım.kalkış-varış saatlerine dikkat etmelisiniz benceayrıca gecikmenin 10 dakika olduğu söylenip 40 dakikayı buldu.en azından doğru bilgi verilsin insanlar da ona göre bir çözüm düşünür.
"Filmler" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Genel olarak iyiydi. Sıkıntılı bir durum yaşanmadı. Animasyon filmler de eklenebilirse filmler katagorisine çok iyi olur. Çocuklar çizgi film izleyince daha sessiz oluyorlar.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Uludağ turizm otobüsleri çağ dışı kalmis tahta gibi koltuklari ön koltuklarla mesafesi cok yakın personelleri fena değil ama gerek konfor gerek tv gerekse wireles hizmeti sıfır cok yorucuydu umarım düzelir
"Memnun kalmadim" Misafir   Almis oldugum otobüs biletinde varis yeri otogar olarak bildirmistim bende sizde ama seyahat ettigim otobüs gara girmedi ve beni yol kenarinda indirdi gece 1 arabasin gece 4 de bursada okdu gece 4 de yol kenarinda yolcu indirmek ne kadar mantikli.sahsim adina bir daha balikesir uludag turizm kullanmam tavsiyede etmiyorum ama sizin ilginiz icin tesekkur ederim.ole kotu firmalarla calismassaniz sizin icin daha iyi olur bence. sizide kotuluyebilir.
"ŞEHİRLER ARASI DOLMUŞ " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

ŞEHİRLER ARASI BÖLÜNMÜŞ YOL ÜZERİNDE TAM RAMPANIN EN DİK OLDUĞU NOKTADA YOLCU İNDİR BİNDİR YAPAN, SÜREKLİ BİR DOLMUŞ MİSALİ DUR KALK YAPAN, KAYBETTİĞİ VAKTİ GERİ KAZANMAK İÇİN ARACA SÜRAT YAPTIRAN BİR FİRMAYI BİR DAHA TERCİH ETMEYECEĞİM. DERS OLDU. ŞOFÖR VE MUAVİN ARKADAŞLARLA İLGİLİ HİÇBİR ŞİKAYETİM KESİNLİKLE YOKTUR. ONLAR KONUNUN KENDİLERİ İLE İLGİLİ OLMADIĞINI YETKİLİLERE BAĞLI BİR DURUM OLDUĞUNU GEREKLİ ŞEKİLDE İZAH ETTİLER.
"Koltuk mesafesi" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Araç koltuklar arası mesafe çooook dar. Standardın da altında. Öndeki koltuk direkt arkadaki yolcunun kucağına yatıyor. Kavga çıkacak nerdeyse.
"Biraz daha itina etmek gerekir" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüsün man oluşu ve eğlence programları elden geçirilmeli

1 2 3 4 5 6 sonraki yorumlar >