Anamur Zafer Mersin Otobüs Seferleri

Anamur Zafer
 
 

Anamur Zafer Mersin Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Atalay
324
816 77 22
İskele
324
814 33 32
Merkez
324
814 15 22 - 814 12 31
324
841 25 25
324
851 30 57
324
751 22 22
324
237 93 03
324
774 13 14
324
714 38 59

Anamur Zafer

Anamur Otogarı No: 3 - 4 Anamur
0324 814 15 22 - 814 12 31

“Modern taşımacılığın adı”

Anamur Zafer Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Anamur Zafer Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

İsmini bir tabiat harikası olan Anamur’dan alan Anamur Zafer, 1992 yılında Anamur’da kuruldu. Anamur ve Anamurluların kendi öz firması olarak kurulan Anamur Zafer, Anamur’dan Mersin’e, Anamur’dan Ankara’ya, Anamur’dan Antalya’ya olan seferleriyle, çevre illere, tüm Türkiye ve dünyaya açılan Anamur’un güzide bir penceresi niteliğinde. Anamur Zafer, göstermiş olduğu hizmet performansıyla, Anamur’a gelen tüm misafirlerini üstün kalite ile buluşturuyor. Anamur Zafer otobüs işletmesi, genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek ve yeni yatırımların başlangıcını yapmak için çağımızın modernizasyonu ile dünya standartlarında yolcu taşımacılığı yapmak üzere tüm alt yapısını hazırlamış durumda. Online bilet sistemi ile otogara ve terminallere kadar yorulmadan evinizden bilet rezervasyonu yapabilme imkanı da sunan Anamur Zafer, tüm yolcularına kredi kartı ile evlerinden bilet satın alabilme şansı tanıyor. Bununla birlikte her yolcusunu Anamur Zafer yolculuk kartı sahibi yapan Anamur Zafer, bu kart sayesinde puanlama sistemi ile yolcular almış oldukları her biletten puan toplayarak, topladıkları bu puanlar neticesinde çeşitli hediyeler ve ücretsiz yolculuk biletleri kazanma şansı sağlıyor. Kısacası Anamur Zafer ile yapılan her yolculuk, Anamur Zafer misafirlerine bir hizmet olarak geri dönüyor. İşte bu anlayış ve düşünceyle, dünya standarlarında, çağdaş ve modern taşımacılık kavramıyla Anamur Zafer, yolcularına üstün kalitede hizmet sağlıyor. Anamur Zafer otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Anamur Zafer’in otobüs bileti fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Anamur’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Anamur’a Anamur Zafer otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Anamur Zafer, otogarlardan da hizmet veriyor. Anamur Zafer’in hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratan Anamur Zafer, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Anamur Zafer, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Anamur’un tarihini ve kültürünü tanımak ve yaşamak istiyorsanız Anamur Zafer otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Anamur Zafer’in hizmet verdiği otogarları, Anamur Zafer’in telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Anamur Zafer Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.

100 üzerinden
70Puan
52%
14%
0%
0%
33%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Mersin'e Neden Seferi Yok Anamur Zafer'in?" Aziz ERDOĞMUŞ   Anamur Zafer Mersin'in firması olduğu halde neden mersin'e sefer yapmıyor acaba? Niğde'den Anamur'a gideceğim ama ne yazıkki mersin üzerinden bile uygun saatte araba bulamadım Anamur'a! Anamur zafer yetkililierinden rica ediyorum lütfen kayseri'ye de sefer koysunlar da böylece Niğde yolcuları da faydalansın bu seferden! Lütfen....