Anadolu Ulaşım Sakarya Otobüs Seferleri

Anadolu Ulaşım
 
 

Anadolu Ulaşım Sakarya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
264
444 01 64

Anadolu Ulaşım

444 01 64
1401/1 No:2A Doğanlar Girişi Trafik Hast. Karşı Çapraz Köşesi Doğanlar Bornova İzmir
0232 444 01 64

“Koşulsuz yolcu memnuniyeti”


Anadolu Ulaşım Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!


Anadolu Ulaşım Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.


2003 yılında merhum Orhan Erdoğmuş tarafından kurulan Anadolu Ulaşım’ın, yurt içi yolcu taşımacılığında geniş ve seçkin bir hizmet ağı bulunuyor. Genel merkezi İzmir – Bornova olan Anadolu Ulaşım, ilk olarak İzmir’den İstanbul’a ve Ankara’ya seferler düzenlemeye başladı. Çok kısa bir sürede yolcularının ilgisini ve güvenini kazanmayı başaran Anadolu Ulaşım, Türkiye’nin en gelişmiş sanayi bölgelerine taşımanın haklı gururunu yaşıyor. Bugün genç, dinamik, eğitimli, çalışkan ve güler yüzlü personeliyle “kalite” ilkesi çerçevesinde hizmet sunan Anadolu Ulaşım, organizasyon yapısını büyük bir sinerjiyle kurmuştur.  Anadolu Ulaşım, hem ekonomik hem konforlu hem de güvenli bir ulaşım hizmetinin yanı sıra, yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı temel görevi olarak sayıyor. İnsana ve topluma yönelik sorumluluklarının bilinciyle hareket eden Anadolu Ulaşım, ulaşım sektöründe öncü kuruluşlardan biri olmayı hedefliyor. Anadolu Ulaşım, yenilikçilikten asla ödün vermeden, kârlılık ve verimlilik hedefleri ile sosyal sorumlulukları arasındaki dengeyi kuracak şekilde hizmet veriyor. Anadolu Ulaşım otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Anadolu Ulaşım’ın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. İzmir’den Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından İzmir’e Anadolu Ulaşım otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Anadolu Ulaşım, otogarlardan da hizmet veriyor. Anadolu Ulaşım’ın hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yolcu taşımacılığındaki kalite standartlarını zaman içinde daha da yükselten Anadolu Ulaşım, şu anda Ege Bölgesi’nin tamamını; Marmara Bölgesi’nin güneyini; Akdeniz Bölgesi’nin batı bölümünü ve İç Anadolu’yu birbirine bağlıyor. Tüm bunların yanı sıra Anadolu Ulaşım, Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip. Her yıl binlerce yerli turistin yanı sıra, farklı ülkelerden Türkiye’yi ziyaret eden konuklara da kılavuzluk eden Anadolu Ulaşım, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Teknolojik yenilikleri, üstün güvenlik sistemleri ve son model araçlarıyla hizmet veren Anadolu Ulaşım, misafirlerinin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.


Anadolu Ulaşım’ın Otobüs Filosu


Neoplan Starliner


Setra 431 DT


Neoplan Tourliner


Man Mega Fortuna 


Pek çok ilki sektöre kazandıran Anadolu Ulaşım,  koltuk arkası ekran hizmetini ilk başlatan firma olma özelliğini koruyor. Araç içerisinde hazır kahve değil, gerçek Türk kahvesi hizmetini veren ilk otobüs firması olan Anadolu Ulaşım, rahat ve geniş koltuklara sahip teknolojik araçlarında bir dönem birkaç tane dizüstü bilgisayar bulundurarak, salt internet hizmeti sağlamak değil, yanlarında bilgisayar olmayıp bu bilgisayarları saatlik kiralayarak işlerini halletmelerini  de sağlıyordu.


Anadolu Ulaşım’ın hizmet verdiği otogarları, Anadolu Ulaşım’ın telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Ulaşım Otobüs Biletini, Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan şubelerinden satın alabileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilet satın almak istiyorsanız www.neredennereye.com üzerinden sefer saatlerini sorgulayabilirsiniz.


 

 

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.