Ankara Otobüs Bileti
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Amasya Mertur Ankara Otobüs Seferleri

Amasya Mertur Ankara Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Aşti
312
224 18 05 - 224 19 05

Amasya Mertur Ankara otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Ankara otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Amasya Mertur Ankara online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Amasya Mertur Ankara otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Amasya Mertur firmasının 1 Ankara şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Amasya Mertur otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Ankara otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Amasya Mertur firmasının Ankara otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Amasya Mertur firmasının Ankara ve çevresinde 1 şubesi bulunmaktadır.

 

Amasya Mertur Ankara Otobüs Seferleri
100 üzerinden
64Puan
39%
11%
11%
6%
33%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" ramazan çetinkaya   merzifon şubenizde bir elemanınız var şişman iri kıyım bir zat,(ismini bilmiyorum) beşeri münasebetleri zayıf, insanları yürüyen para olarak görüyor. imajınızı zedeliyor. ben merzifon dan bineceğim zaman mertur dan almıyorum. amaç sadece para kazanmaksa bile bu şekilde daha çok müşteri kaybettirir size.........