Aksaray Birlik Turizm Online Otobüs Bileti
Aksaray Birlik Turizm Otobüs biletini, hemen kolayca ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Aksaray Birlik Turizm Otobüs Seferleri

Aksaray Birlik Turizm

Aksaray Birlik Turizm

444 68 68
Terminal içi no:7, Aksaray Aksaray
0382 216 01 35 - 216 01 33

Aksaray Birlik Turizm otobüs bileti almak için artık otogara yahut firma şubesine gitmenize gerek yok. Neredennereye.com’un güvenilir ödeme sistemi ile oturduğunuz yerden online otobüs bileti sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden firma ve otobüs biletleri hakkında birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

1970 yılından bugüne turizm sektöründe hizmet veren Aksaray Birlik Turizm sektörde çok iyi tanınan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan otobüs firmasıdır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için tüm olanakları sağlıyor. Aynı zamanda yolculuğunuz süresince sosyal ağlardan kopmamak için tüm araçlarında bulunan kablosuz internet özelliği ile keyifli bir yolculuk imkanı sunuyor.

Firma Aksaray, Ankara, Konya, İstanbul ve Nevşehir başta olmak üzere daha birçok lokasyona otobüs seferi düzenliyor. Aksaray-Konya 148 kilometre, Aksaray-Ankara 255 kilometre, Aksaray-Nevşehir arası ise 75 kilometredir. Yolculuğunuzun uzunluğuna bağlı olarak sitemiz üzerinden otobüs hareketlerinin mola sayısı gibi özelliklerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Daha önce Aksaray Birlik Turizm ile seyahat etmediyseniz sitemiz aracılığı ile bu firma ile yolculuk yapmış kişilerin puanlamalarını ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Otobüs bileti sorgulama yaparken karşınıza çıkan sitemiz üzerinden piyasaya göre en ucuz otobüs biletlerini görebilmeniz mümkün. Otobüs bileti kampanyalarından faydalanarak indirimli otobüs bileti satın almak için takipte kalın. Sitemiz üzerinden Aksaray Birlik online otobüs bileti satın aldıysanız siz de yolculuğunuz sonrasında firmayı değerlendirebilir, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz.

100 üzerinden
70Puan
27%
18%
27%
27%
0%
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

şöfor ve muavin davranışları çok itici bu firmada sürekli yapılıyor yasal olmamasına rağmen şöfor araç içerisinde nasıl sigara içebiliyor 3.sınıf bir personel kalitesi
"DÜZEN" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Biraz daha düzen biraz
"Güzel" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Genel olarak yolculugum rahat geçti ama Bir kaç kere yolda durup yolcu aldılar biletsiz. Memnun kaldim bir tek sıkıntı istanbulun trafik yogunlugundan dolayı 2 saat gecikmeli gittik onun dışında iyiydi.
"" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Aksaray birlik turizmle iki kez seyahat etme imkanım oldu. ikisinde de sorunla karşılaştım. ilkinde müşteri memnuniyeti çok kötü idi. ikinci yolculuğumda ise şehir içi yolcu servisini çok bekledim. Arayıp söylememe rağmen şoförün geleceği söylendi ama maalesef şoför gelmedi, daha sonra geldiyse de ben ordan çoktan gitmiştim. Bu ikinci binişimde mecburiyetten dolayı idi çünkü o saatte başka araba bulamadım. yoksa kesinlikle binmezdim.
"Koltuk araları neden genişletilmiyor hala ..." Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Otobüs genel standartlarda ama Uzun boylu insanların seyahat edebileceği 2+1 tarzı yolcu otobüslerine geçsenizde insanlar biraz rahat etse. Yol boyu dizlerimi büke büke dizlerim ağrıdı. Biz de Türkiye'de yaşıyoruz. Ama her seyahatte aynı sıkıntıyı çekiyoruz