Ak Turizm Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

Ak Turizm
 
 

Ak Turizm Kahramanmaraş Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
344
714 51 51
Doğukent Sitesi
344
238 04 00
Kıbrıs Meydanı
344
224 24 24
Otogar
344
235 00 00

Ak Turizm

444 00 46
Belediye Santral Garajı No:16 Kahramanmaraş
0344 235 00 00 ( 5 Hat)

“İyiden daha iyi”

AK Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

AK Turizm Otobüs Biletlerine en uygun fiyatlarla www.neredennereye.com üzerinden alabilir ve Türkiye’nin onlarca il ve ilçesine güvenle ulaşabilirsiniz.

1994 yılında rahmetli Ali Kurtul tarafından kurulan AK Turizm, Kahramanmaraş halkına ve yöre sakinlerine huzurlu ve güvenli bir seyahat yaşatmayı ilke edinmiştir. 9 yılı aşkın süredir turizm sektöründe hizmet veren AK Turizm, günün 24 saati boyunca kusursuz misafir memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kaliteyi her zaman en önde tutan AK Turizm, kargo ve yük taşıma sektöründe de Türkiye’nin 4 bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Turizm sektörünün Türkiye’nin geleceğe damgasını vuracağını bilerek hareket eden Kurtul Ailesi, her zaman iyiden daha iyiye geçmenin anahtarını kullanmış ve bugün üstün hizmet kalitesiyle öne çıkan AK Turizm’i kurarak modern Batı’nın gelişiminde öncü bir rol üstlenmiştir. Mücadelenin, dinamizmin ve sürekli gelişimin başarıya götüren yol olduğuna inanarak kurduğu AK Turizm ile hizmet sektörüne yepyeni bir anlayış getirmişilerdir. Kalite çizgisini hiçbir zaman bozmayan AK Turizm, bugün Kahramanmaraş’ta hayata geçirdiği “Elite Class” projesiyle hizmet çıtasını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

AK Turizm’in En Çok Sefer Düzenlediği İller

Ankara

Kahramanmaraş

Bursa

Eskişehir

İnegöl

AK Turizm’in Sunduğu Hizmetler

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu Yayını)

TV (Genel)

Kulaklık

Cep Telefonu (Serbest)

Müzik Yayını (Genel)

AK Turizm’in Araç Filosu

Travego 17 SHD

Temsan Safir

Mercedes Tourismo

Travego 15 SHD

AK Turizm Otobüs Biletini ilgili şubelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de satın alabilirsiniz. AK Turizm Otobüs Biletini İnternet üzerinden satın almak ya da yer ayırtmak için www.neredennereye.com üzerinden sefer sorgusu yapabilirsiniz. 

 

100 üzerinden
68Puan
38%
17%
17%
8%
21%
Toplam Yorum Sayısı (1)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" sinan boyal