Adıyaman Gülaras Hatay Otobüs Seferleri

Adıyaman Gülaras
 
 

En Popüler Adıyaman Gülaras Seferleri

Adıyaman Gülaras Hatay Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
326
712 33 33
326
444 34 02

En Popüler Adıyaman Gülaras Seferleri

Adıyaman Gülaras

444 34 02
Gülbaşı Cad. No:25 Adıyaman
0416 (0416) 213 54 01 - 213 54 00

ADIYAMAN GÜLARAS

YURDUMUZU SİZİN İÇİN BİR UÇTAN BİR UCA DOLAŞIR…

UNESCO’nun dünyanın sekizinci harikası olarak ilan ettiği Adıyaman Nemrut Dağı’nın köklerini saldığı Adıyaman ili, Adıyaman Gülaras Otobüs Firması'nın da anayurdudur. Yolcusuna hep daha iyiyi sunmayı hedefleyen Adıyaman Gülaras, filosunu ileri teknolojiyi yolcu güvenliği ve rahatlığı için kullanan otobüslerden oluşturmuştur. Bu araçların hepsinde vücuda uyumlu şık koltuklar, koltuk arkalarında led ekranlar, internet bağlantısı, televizyon ve müzik yayını bulunmaktadır.

Steril kulaklıklardan, araç içinde soluduğunuz taze havaya kadar her türlü hijyen kuralları, hizmet prensibi olarak benimsenerek, alacağınız bir Adıyaman Gülaras otobüs bileti ile standart olarak sunulmaktadır. Hız kontrol limiti ile kurallara otomasyon olarak bağlı kalmayı vaat eden Adıyaman Gülaras Otobüs Firmasına ait bütün araçlar 2011 yılı ve üstü modeldir.

Mercedes Travego  15 SHD otobüslerin şık ve rahat koltukları ve koltuk arkası led ekranlarında sizi bekleyen lig tv sürprizi özellikle erkek yolculara yolculukta maç keyfi  ile tatil, seyahat kavuşma heyecanlarına bir yenisini daha ekliyor.

Bölgesine daima yenilikçi yatırımlarıyla dünya standartlarında yolculuk imkanı sunan firma her yolcusuna hakkettiği ilgi, hoşgörü ve hizmeti, eğitimli ve bilgili personeliyle sunmaktadır.

Adıyaman Gülaras yolculuklarında seyahat sırasında verdiği kaliteli hizmetin devamı niteliğindeki modern,  temiz ve zengin çeşitliliğe sahip Pozantı Akşehir Doğan Dinlenme Tesisleri, Aksaray Tuana, Eskişehir Özkan, Bolu Gökdemir gibi mola merkezleri ile yolculuğunuz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz imkanlar sunulmaktadır. Ayrıca Namaz vakitlerinde verdiği mescit molaları da hayatınızda alışageldiğiniz yaşam biçimine göstermiş olduğu saygıyı yansıtmaktadır.

Adıyaman Gülaras araçlarıyla yurdumuzu bir uçtan bir uca dolaşırken, Adıyaman’da da Nemrut’un eşsiz gündoğumu seramonisini yaşayabilir, Kommegene İmparatorluğunun esrarengiz atmosferini keşfedebilirsiniz. Eşşiz lezzetteki Adıyaman çiğ köftesini tadarken bir hasret türküsü dinlemek hiç de fena olmazdı diyecek olursanız, koltuk arkalarındaki led ekranlardan istediğiniz birini kulaklığınıza verip, hayallerinize fon müziği yapabilirsiniz. Bütün bunlar için Adıyaman Gülaras otobüs bileti almanız yeterli olacak...

Seyahat keyfini bu noktalara ulaştıran Adıyaman Gülaras sadece yolcusunun güvenli,  huzurlu ve mutlu olması için çalışır, gelecekteki yatırımlarını da müşteri memnuniyetinin devamlılığının sürmesi için planlar.

Bütün otobüslerde bagaj yönetmeliğine uygun olarak taşıma yapılır. Her koltuğun üstündeki kişisel el bagajlarınız için aydınlatmalı bölmeler mevcuttur. Gece yolculuklarınızdaki aydınlatmalar okuma esnasında gözünüzü yormaz, uyumak istediğinizde de rahatsız edici parlama ve yansımalara olanak vermez. Koltuk tasarımlarındaki yaylanma teknolojileri ile yol sarsıntılarını hissetmezsiniz.  

Adıyaman Gülaras yolculuklarında çocuklarınız için de bireysel eğlence sistemleri unutulmamış. Led ekranlardaki video oyunları, play station seçenekleri onları koltuğa bağlar… Ergonomik terletmeyen kumaşlarla kaplı bu koltuklarda ev konforunu, hizmette aile sıcaklığını arıyorsanız Adıyaman Gülaras otobüs firması sizin için doğru bir seçim olacaktır.

Gideceğiniz şehre vardığınızda adeta bir kan damarının hayat veren kılcal damarları gibi canlı şehir içi Adıyaman Gülaras Servisleriyle her kavuşma ve buluşmanızın tarifsiz mutluluğunu zahmetsizce yaşarsınız. Alacağınız tek bir Adıyaman otobüs bileti yurdumuzun dört bir ucundaki uzun güzergahları kısa, hasretleri özlem, özlemleri kavuşmaya çevirir.

 

Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.