Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Adana Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Seyhan Nehri çevresinde kurulu olan şehir merkezi; son yıllarda açılan Adana otelleri ve şehirde yapılan yatırımlar ile yeni bir çehreye bürünmüştür. Şehir bereketli toprakları ile Çukurova olarak adlandırılan bölgenin en önemli üretim ve dağıtım merkezi konumundadır. Seyhan Barajı’nın inşasının ardından önemi iyice artan Adana; maden yatakları ile de ülkede en önde gelen şehirlerdendir. Pek çok büyük firmanın genel merkezinin şehirde yer alması ve şehre yapılan yatırımlar nedeniyle yolcu trafiği her geçen gün artmaktadır. Şehir aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Adana’ya seyahat etmek için biletlerinizi sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz . Adana’ya farklı şehirlerden sefer düzenleyen otobüs firmaları 75 tanedir. Özellikle yaz döneminde ziyaretçi sayısı hayli artan Adana’ya en ucuz otobüs bileti sahibi olarak yolculuk gerçekleştirmek için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar ve kazılar sonucunda Adana tarihi 3 bin yıl öncesine dayandırılmaktadır. Bu süre boyunca şehir toprakları üzerinde farklı medeniyetler yaşamış ve şehre birbirinden güzel eserler miras bırakmışlardır. Adana Merkez Camii, Varda diğer adıyla Alman Köprüsü, Kozan ve Yılan Kalesi, Taş Köprü, Anavarza Ören Yeri şehirde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Şehirdeki ören yerlerinden ve antik şehir kalıntıları arasından gün yüzüne çıkarılmış olan eserleri de müzelerde görebilirsiniz. Bu eserleri ve daha fazlasını sergileyen Adana müzeleri; Misis Mozaik Müzesi, Adana Arkeoloji Müzesi, Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi ve Etnografya Müzesi’dir. Buralarda tarih ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşırken keyifli zaman geçirebilirsiniz. Seyahatinizi planlarken Adana’ya düzenlenen otobüs seferleri ve firmaları tek sayfada görüntüleyerek seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Arama kısmına bulunduğunuz şehri ve yolculuk tarihinizi ekledikten sonra; sitemize özel indirimli fiyatları sorgulama ekranında listelersiniz. Yolculuk etmek istediğiniz firmayı seçtikten sonra bilet alma işleminizi anında tamamlayabilirsiniz. Akdeniz boyunca uzanan plajları ile Adana yaz aylarında denize girmek içinde ideal bir şehir. Adana’nın sakinliği ve temizliği ile en çok bilinen plajı Yumurtalık; burada güneşlenebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sahil boyunca sıralanan restoranlarda yemeğinizi yiyerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Şehre has lezzetleri tadabileceğiniz en güzel restoranları da şehir merkezinde Seyhan Nehri etrafında bulabilirsiniz.
"Kısacası mecburen binmistim " Misafir
Ilgi yok temizlik yok internet yok tv yok vs vs.Kotu bir yolculuk gecirdim
"Berbat" Misafir
Binmiş olduğumuz otobüs yandı valizimizde içerisinde yandı best van turizm i dava edeceğim tam bir rezillik yaşadıklarımı z
"Gaziantep e gidecekler icin." Misafir
bircok buyuk firmadan daha iyi kaliteli ve guvenilir.
"Idare eder" Misafir
daha iyilerini gördüm.
"Genel" Misafir
Otobüs dolmuş gibi her yerde durdu, zamanında gelemedi. Hostes de cok ukalaydi, su istedigimde bile “daha önce dağıtım niye almadin" diye tersledi. Ayrıca otobüs içi kirliydi.
"Memnun degilim" Misafir
6 saatlik yolu 8 saatte geldi, yolcularin cogu suriyeliydi gurultu vardı, koltuk satıldığı icin surekli yerim degisti, müthiş ayak kokusu vardi berbat bi yolculuktu.ikram iyi olsa ne olacak temizlik sifir
"Yolculuğum" Misafir
slm.lider adana ile bikaç kere yolculuk yapmışlığım var en berbat yolculuğu yaklaşık 3gün önce yaşadım.1)adana -Yalova seferindeki 02 HP 656plakalı araç yol boyunca arızalandı.sürekli istop etti.lastiği patladı tabi yolculuk bir işkenceydi.yolcular arasında buna tepki gösterince de şöfor ve muavinin saygısız ve ukala tavrıyla karşılaştılar.
2)şöfor gece boyunca her 5 dakikada bir sigara içti tabi cam sürekli açık klimalarda acık.yolculuk esnasında uyarılara rağmen dikkate almadılar.
3)varmaları gereken saatten tam 3 saat gec kalmış olmalarına rağmen her yerde uzun süre bekleyip yolcu toplama derdi derken özetle,yolcuyu umursamaz bir anlayış insan hayatının riske atıldığı bozuk bir araba ve bitmek bilmeyen bir yolculuk başka diyecek bir şey yok sanırım.
"Berbat ötesi davranış.." Misafir
konuşmayı bilmeyen hatta kendini küçük dağları yaratmişçasına yolcuya kafa tutan metro turizm şirketini boykot ediyorum...umuyorumki milletimiz bu şirketten bir an evvel kurtulur....
"Metro turizmden şikayetçiyim" Misafir
Metro Turizm'den seyahat tarihimden 1 ay önce online olarak biletimi almıştım. Seyahat edeceğim gün ve saat Adana Otogarına gittik fakat şirket haber vermeye bile gerek duymadan yolcusunu almaya terminale bile girmemiş. Bilet aldığım kişi cezaevine yetişmek zorundaydı. Normalde cezaevine teslim olma saatinden 1 saat önce Hatay'a varacak şekilde bu firmaya güvenerek biletimizi aldık. Otobüs gelmediği gibi cezaevine de geç kaldı bu insan ve firmanın sorumsuzluğu yüzünden cezaevinden ceza yedi. Firmadan bize geri dönüş olmadı. 2 otobüsle Hatay'a kendi imkanlarıyla tekrar para vererek gitmek zorunda kaldı. Ertesi gün Adana otogarından arıyorlar ve yolcusundan haberi bile olmayan firma çalışanları şoföre ulaşamadığı için benim verdiğim telefon numarasını arayarak şoföre ulaşmaya çalışıyorlar. Firmaya onlarca kez telefonla ulaşmaya çalıştım, mail attım fakat bize geri dönüş sağlanmadı. Seyahat eden kişi hem ceza yedi hem de aldığımız bilet yetmiyormuş gibi 2 defa daha otobüs parası verdiriyorlar. Şikayetçiyim anlayacağınız.
"Yolculuk" Misafir
Araçta usb girişi olmaması beni üzdü telefonumu sarj edemedim. Bir de emanet bırakamadım bu yüzden birdaha Metro Turizm ile seyahat etmeyi düşünmüyorum.