Bus Tickets

Cheapest Bus Tickets

 
 

News

Bayramda Her 10 Kişiden 1’i Kamil Koç’u Seçti

Kamil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, bayram tatili süresinde 8 milyon vatandaşın otobüs ile yolculuk edeceğini ve her 10 yolcudan birinin Kamil Koç’u seçeceğini söyledi.

Bayram Tatili Otobüs Firmalarını Mutlu Etti

Bayram tatilinin 5 gün olması sebebiyle vatandaşlar tatillerini başka şehirler de geçirmeyi tercih ediyor. Havaların soğuması sebebi ile Akdeniz ve Ege Kıyılarındaki şehirler dışında başka illere de ilginin kaydığı gözlemlendi.

Kurban Bayramı’nda Otobüs Biletine Zam Yok

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Başkanı Mehmet Erdoğan, uçak seferleri, Ankara-İstanbul arasında Yüksek Hızlı Tren (YHT)’in devreye girmesi ve özel otomobil sahipliğinin çoğalması nedeniyle bilet fiyatlarının artmadığını belirtti.

Anadolu Ulaşım’ın 2014 Toplantısı Gerçekleşti

Uşak’ın ve Türkiye’nin önde gelen ulaşım firmalarından biri olan Anadolu Turizm, 2014 yılı için kendi öz değerlendirmesini yaptı.

Bayram Tatili Dönüşü Aşırı Yoğunluk Yaşandı

Ramazan Bayramı tatilinin son gününde, dönüş güzergahlarında büyük yoğunluk yaşandı. Tatilcilerin bir bölümü Balıkesir’deki şehirler arası karayolları ile Bandırma – Yenikapı güzergahında hizmet veren deniz araçlarında yoğunluğa neden oldu.

Metro Travel, Sektöre Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor

Metro Travel, Türkiye’nin önde gelen tur operatörleri arasında yerini almak için çalışmalarını hızlandırdı. Yıl sonuna kadar 400 satış ofisine ulaşmayı hedefleyen Metro Travel, tur operatörlüğünde lider konumuna ulaşmak istiyor.